Jump to content
Dogomania

Szelki, linki itd. - sklepy on-line


klimasek

Recommended Posts

Wam to fajnie ze tak blisko macie do lasu :)

Tajraga tylko ze my sie spotykamy na Ligocie kolo domow akademickich wiec do lasu mam jakies 5-8 km mniej wiecej a to juz nie tak blisko.

Cale szczescie zawsze ktos po mnie przyjedzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wam to fajnie ze tak blisko macie do lasu :)

Tajraga tylko ze my sie spotykamy na Ligocie kolo domow akademickich wiec do lasu mam jakies 5-8 km mniej wiecej a to juz nie tak blisko.

Cale szczescie zawsze ktos po mnie przyjedzie :lol:

No to ja mam jeszcze dalej, ale całe szczęście jestem zmotoryzowany :)

Andrew: O której zazwyczaj jesteś w Ligocie ?

Link to comment
Share on other sites

ja nie jestem zmotoryzowana... ze 3 razy podjechalam na rowerku na trening polarexu, ale te 6 km w jedna strone to juz byl mini trening dla Tajry... fajnie byloby mieszkac jednak blizej lasu

Zawsze możesz jakiegoś wakatu jako leśniczy poszukać (nie wiem jak się nazywa damska wersja ? leśniczanka?) :D

Wtedy do lasu ho ho ! Pod warunkiem że służbowy domek na polance dostaniesz

Link to comment
Share on other sites

poki co nie znam zadnego lesniczego... ale jak bedzie w moim typie, przystojny, bedzie lubial psy (Husky) i bedzie lesniczym..to czemu nie ;)..choc z tego co pamietam ja nie chce miec meza...wiec chyba jednak nie ;)

No ja znam jednego lesniczego z ktorym zalatwialismy mozliwosc jazdy po lasach ligockich ale on to juz chyba zajety jest bo przyjechal z dzieckiem.

Psy lubi napewno.

Moze ci podeslac na niego namiary :lol:

Link to comment
Share on other sites

e tam ja gdybym teraz browarka wypiła to nie posiedziałaby tu, jestem tak zmęczona (psychicznie), żę pewnie pierwsze łyki by mnie zbiły z nóg. Ale czego jedni nie mogą... :)

i tak jest wesoło

Link to comment
Share on other sites

potrzebuje szelki dla mojej zołzy..

Mial nam zrobić znajomy, ale on ostatnio cierpi na brak czasu.

Mam więc kilka pytań

po 1 jaką firme polecacie?

po 2 jak już zamówie te szelki to ile musze średnio czekać?

po 3 jaki może być rozmiar dla akity(19miesięcznej suczki, która ma powyżej 61cm i jest raczej dobrze zbudowana -tzn nie jest za chuda) i czy bezpiecznie jest wogole kupować tego typu szelki na akite "rozmiarowo"(S,M,L,itd), czy lepiej przycisnąć znajomego i żeby nam zrobił na miare.. Akita ma inne proporcje niż haszczak (co jest chyba wiadome) ma grubszą szyje i ogolnie jakoś sam przód bardziej rozbudowany, klatke piersiową może ma niższą (jeżeli patrzyć z boku), ale szerszą. Przykładowo jak pożyczałam szelki 2letnigo huskiego, na klatce było w miare luźno, ale bardzo ciężko mi się je zakładało z przodu i z przodu były troche za wąskie..

Zdjęcia Anaty w szelkach:

http://www.republika.pl/akita_husky/b4.jpg

http://www.republika.pl/akita_husky/b5.jpg

http://www.republika.pl/akita_husky/b6.jpg

http://www.republika.pl/akita_husky/b7.jpg

żeby nie było wiem, że ta obroża która jest nie właściwa, ale nie wziełam w góry innej.

Prosze o jakieś rady..

Link to comment
Share on other sites

poki co nie znam zadnego lesniczego... ale jak bedzie w moim typie, przystojny, bedzie lubial psy (Husky) i bedzie lesniczym..to czemu nie ;)..choc z tego co pamietam ja nie chce miec meza...wiec chyba jednak nie ;)

Aga ja znam lesniczego, ktory lubi husky :D i jest przystojny 8) Byl na zawodach w Kucobach, taki w kapeluszu chodzil.

:P

Link to comment
Share on other sites

iczego, ktory lubi husky :D i jest przystojny 8) Byl na zawodach w Kucobach, taki w kapeluszu chodzil.

:P

i co? pewnie tez ma juz dzieci? co? :x

Tajraga alez wybredna jestes :) Dzieci nie lubisz czy jak :)

No dobra, znajdziemy ci takiego bez dzieci :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...