Jump to content
Dogomania

CZĘSTOCHOWA - ktoś się znajdzie ? :)


Baski_Kropka

Recommended Posts

Hejooo! ;)

Znajdzie sie jakiś dogomaniak z Częstochowy?? Ja na przestrzeni 2 msc przenoszę się do Czewy z moim futrem :)

Z racji tego, że nikogo poza TZ tam nie znam, nie znam tez okolic, milo było by poznać jakiegoś dogomaniaka, chętnego na wspólne spacerki i inne psie wypady :)

Dowiem się też chętnie gdzie można pospacerować,lub gdzie można pośmigać z psami na rowerze lub z zaprzęgiem psim :)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hej, żeby nie było że nie ma dogomaniaków z Częstochowy!
Jestem z Czewy, ale ze względu, że moja psica czuje się mało komfortowo przy dużych psach, a widzę że masz haszczaka, to wspólny spacerek raczej odpada.
Mój ulubiony teren spacerowy to okolice Lasku Aniołowskiego, dzielnica północ, blisko trasy. Jest tu fantastyczna psia społeczność, wszyscy się znamy. Drugie miejsce, to Sokole Góry koło Olsztyna, tam naprawde polecam, fantastyczne miejsce, na rower, na spacer, zaprzęg też chyba dałoby radę

Link to comment
Share on other sites

Jest nas tu więcej z Cz-wy :) a Lasek Aniołowski mamy przespacerowany wzdłuz i wszerz- prawda nuleczka? Oczywiście trudno tu mówić o wielkich wyprawach, ale na codzienne spacery wystarcza (musi). Jak się przeprowadzisz to się odezwij - powitamy chlebem i solą :D

Link to comment
Share on other sites

To super, że jest was więcej :D Powiem wam ze szukanie pracy to nie jest za łatwe zajęcie... szczególnie kiedy ma się pracę w swoim miejscu zamieszkania...razże tam u was dużo osób chętnych na posadę a dwa że pracy wcale nie za wiele... :( ale mam nadzieje że w końcu znajdę swoje miejsce :)
To czekanie od weekendu do weekendu na czas spędzony z ukochaną osobą jest potworny!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Serdecznie zapraszamy na premierę najnowszego filmu dokumentalnego "To
tylko zwierzęta". Odbędzie się ona 9. marca 2012 o godzinie 19:30 w Hormon Cafe w Częstochowie (Al.

Wolności 2/4).
Jeśli nie zdążysz - nie martw się, przygotowaliśmy aż 3 projekcje w ramach premiery (9,10,11

marca). Podobne pokazy odbędą się w różnych miastach Polski w ten sam weekend. Jeśli jesteś spoza

Częstochowy szukaj informacji na stronie filmu. Na wszystkie pokazy wstęp wolny.

Na miejscu oczywiście bar, napoje, miła atmosfera. Przygotujemy też
ciekawe niespodzianki. Szczegóły poniżej.
[url]http://www.facebook.com/events/181782655265585/[/url]

Zwiastun filmu można obejrzeć na jego stronie głównej.
Zapraszamy.
Przekaż dalej.


"To tylko zwierzęta" - ogólnopolska premiera filmu
[url]http://www.totylkozwierzeta.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja w weekend kiedy byłam z Baskim w Czestochowie w odwiedzinach, w jeden dzień byliśmy w Lasku Aniołowskim i Baski zamordował kreta:/
W niedziele za to poszliśmy za galerie jurajską przeszliśmy przez dwa mosty i wiadukt i znaleźliśmy takie dziwne pola i "kanionik" hehe fajnie tak było troszkę syfu na początku ale czym dalej tym przyjemniej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Yoana']Do "kanionu" nie dotarłyśmy- niedługo będziemy do Ciebie zwracać się z pytaniem dokąd na spacer :D
A jak tam poszukiwanie pracy? Udało się coś znaleźć?[/QUOTE]
No pracę znalazłam w końcu! parę dni po przeprowadzce do Czewy znalazłam z dnia na dzień można powiedzieć! Ale zajęcie już jakieś mam :D

[quote name='Shetanka']Hej ja też z Częstochowy i na spacerek chętna z moimi głupkami, planujecie coś ? :D[/QUOTE]
DGM to chyba kipepski emiejsce żeby sie na spacer umówić bo rożnie tu bywamy, może się na PRV wymieńmy numerami :)
Ja chętnie na spacery fakt że różnie pracuje ale na pewno uda się dogadać!;)

[quote name='Laraa']Witam, ja też z moim goldenkiem chętnie wybiore się na spacerek;] tylko kiedy???[/QUOTE]
Takjak wyżej.. jakiś inny środek komunikacji.. może mailowy albo telefoniczny tak...jakoś by było lepiej??

[quote name='Shetanka']Może by się znaleźli chętni na przyszły weekend? Mi pasuje sobota po południu lub niedziela. Do miejsca się dostosuję.[/QUOTE]
Powtórze, ze zemną to najlepiej mailowo i telefonicznie bo to jednyne miejsca które sprawdzam bardzo regularnie :D

[quote name='cockermaister']A chętny ktoś na spacer do Poraja ?? ja niestety nie będę miała czym dojechać do częstochowy :([/QUOTE]
Jak będę miałą dzień wolny to mogę z Baskim do poraja podjechać, ale raczej nie w upały 30C chyba że godziny poranne. Raz byłam i fajnie mu się zasówało po wodzie razem z Panią :P
Ale wtedy jezioro było czyściutkiem teraz to nei wiem jak :)

[quote name='Laraa']może być przyszły weekend, jeżeli pogoda dopisze;] a co do Poraja to trochę daleko;p chociaż nie powiem czasem tam bywam z moją psiną;p[/QUOTE]
Ja w Poraju byłam raz, od strony tego miejsca gdzie jest piasme i troche dalej, ale mniemam że pewnie jest tam lepsze miejsce do spacerowania?
[quote name='Shetanka']Hmm nie wiem czy będę miała się jak dostać, pociągiem z dwoma psami niestety nie wolno, a PKSem to wolę nie ryzykować..[/QUOTE]

[quote name='DziQska']Ponawiam pytanie, czy są chętni na spacer w najbliższym czasie?[/QUOTE]
Ja jestem chetna jak tylko będę miała wolne albo wcześniej skończe robote :D
[quote name='cockermaister']W częstochowie ?? a ktoś chętny na spacer w Poraju ??[/QUOTE]
j/w
[quote name='Yoana']WAKACJE ! :loveu: Ja niestety jestem poza regionem :lol:, ale może znajdą się chętni.[/QUOTE]
no tak... :D

Podaję maila swojego, można do mnie pisać na [email][email protected][/email]

sprawdzam zazwyczaj rano i wieczorem wiec powinnam odpisać w miarę sprawnie ;P To z jakimś małym wyprzedzeniem da się dogadać. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']





Jak będę miałą dzień wolny to mogę z Baskim do poraja podjechać, ale raczej nie w upały 30C chyba że godziny poranne. Raz byłam i fajnie mu się zasówało po wodzie razem z Panią :P
Ale wtedy jezioro było czyściutkiem teraz to nei wiem jak :)
Ja w Poraju byłam raz, od strony tego miejsca gdzie jest piasme i troche dalej, ale mniemam że pewnie jest tam lepsze miejsce do spacerowania?
. [/QUOTE]
o to super by było :) ludzie się kąpią w zalewie także chyba woda nie jest taka zła ;) na plazy jest zawsze dużo ludzi lepsza może była by druga strona zalewu to już bardziej w Jastrzębiu (ja całkiem nie daleko mieszkam) i tam na przeciwko zalewu jest las ;)
fajny jest las w Poraju do spacerowania ;)

Link to comment
Share on other sites

2 sierpnia mam wolne ale rano jade na rozmowe o prace, mam wolne również 06.08 wiec chętnie sie na spacer wybierzemy z rana jeśli będziecie mieli czas tego 6.08 albo 02.08 ale po południu :P do poraja pociągiem podjade potem można się przy zaporze spotkać jako punkt strategiczny :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...