Jump to content
Dogomania

CZĘSTOCHOWA - ktoś się znajdzie ? :)


Baski_Kropka

Recommended Posts

[quote name='Shetanka']Ktoś chętny na coś np. w sobotę rano? Potrzebuję "obiektów" do focenia :D Może jakiś Bałtyk np?[/QUOTE]

A to oferujesz i spacer i jakieś fajoskie zdjęcia? :cool3: :lol:
Na Bałtyku to teraz chyba bagno jest, tam strasznie wolno po odwilży wysycha to wszystko :/


No i ja w łikendy to praktycznie odpadam, raczej w tygodniu do południa :) Np. teraz czwartek i chyba piątek, te 2 dni między świętami a łikendem, może 3 stycznia ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy fajoskie to nie wiem, ale staram się i zbieram doświadczenie :D
Hm szczerze mówiąc nie byłam chyba o tej porze roku na Bałtyku... ale w sumie podejrzewam, że prawie wszędzie jest choć trochę "Bagno".

No ja w normalnym tygodniu z kolei nie dam rady, pozdrawiam moje kochane 9godzin w szkole...

Link to comment
Share on other sites

Trzeba się będzie jakoś zgadać i wybrać termin, może by się więcej osób wybrało :D

Ja na Bałtyku byłam bodajże w marcu tego roku po odwilży i ruchome piaski to przy tym pikuś. Ale teraz nie byłam, to może się mylę ;)
Jak ja się cieszę, że szkoła to już nie moja bajka :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja się z dziką chęcią umwie na spacer! Tylko jakoś trzeba by się było zorganizować kurcze.
Problem polega na tym, że ja studuje zaocznie i pracuje i wolne mam dni w tygodniu.
Wolne mam jutro tj. 14.01.2013 potem, 17.01, 21.01, 29.01, 31.01.
Mogę gdzieś podjechać, sama chętnie jeżdżę, jesl szofer TZ ma ochotę nam potowarzyszyć do lasow pod olsztyn, ale nie do sameg olsztyna tylko zaraz za czewe na trasie do olsztyna, a tak pozatym to w okolicach czewy dotre wszędzie gdzie autobus lub tramwaj mnie zawizie.
Niech stracę, nie lubei tego robić ale podam swoj numer :P i niech sie ktoś odezwie jesli znajdzie czas i chęc w podanych wyżej dniach
500 247 726 :P

Aktualnie mam na stanie obydwa moje stwory, bo mama choruje i Kropką sie nie zaopiekuje na razie. Więc jest niepowtarzalna okazja na poznanie obu moich stworow :P

Link to comment
Share on other sites

Może znajdzie się ktoś do konkretnej pomocy. Zaginął psiak w Częstochowie- niewiele osób chce się zaangażować i pomóc. Zajrzyjcie- może ktos z Was będzie miał chwilę, aby wspomóc osoby szukające.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-Misiek-zaginął-!!!!-Częstochowa-pomocy[/url]!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No problemy z komunikają straszne :lol: Jeśli chodzi o godzinę, to ja się mogę dostosować (zwłaszcza najbliższe 2 tyg). Ale najbardziej pasowałoby mi do południa. Tylko ja mam spory problem z dojazdem, bo auta brak i wszędzie autobusem. Także wszelkie Olsztyny i inne dalej odpadają :P Ale np. Parkitka, Wyczerpy czy Bałtyk to żaden problem ;) Teraz możnaby spróbować uderzyć w Bałtyk, gdyby śnieg nie spadł...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

JUTRO, BAŁTYK, GODZINA 11-12, do ustalenia. Jak ostatnio; [COLOR=#000000]Przed wejściem od ul. św. Jadwigi, tam gdzie jest taka długa alejka, budynek z napisem "Park Lisiniec". W razie czego pisać smski 724794155. Dać znać kto jest chętny jeszcze dzisiaj.
[/COLOR]
[quote][COLOR=#000000]Też bym chciała na taki spacer iść z innymi osobami które kochają psy ale pewnie przeszkodą jest mój wiek i to, że na razie nie mam psa.[/quote]
[/COLOR]
Jeśli chcesz to możesz przyjść bez psa spokojnie. ;) Wiek też nie jest przeszkodą, zazwyczaj spotykamy się w grupach o różnorodnym przedziale wiekowym. :P

[COLOR=#000000]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...