Jump to content
Dogomania

Gucio jednak został w domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Rozliczenia [/B]

[B]na dzień 20-02-2012 [/B]
[COLOR=seagreen][B]
wpłaty - 63 zł [/B][/COLOR]
30 zł ang - 13-02-2012r.
3 zł MR bazarek muffinkowy 17-02-2012
10 zł weszka - bazarek muffinkowy 20-02-2012
10 zł pajunia -bazarek muffinkowy 20-02-2012
10 zł haw5- bazarek muffinkowy 20-02-2012

[COLOR=red][B]wydatki - 323 zł [/B][/COLOR]
143 zł rachunek za Kumpla
30 zł - szczepienie Gucia
150 zł hotelik + transport Gucia do nowego domku
[B]
brakuje - 230 zł [/B]


[SIZE=3][B][COLOR=mediumturquoise]Dziękuję wszystkim :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś z moją Bianą na płukaniu ucha a przy okazji , dowiedziałam się że do gabinetu przyszła pani ze swoją 6 letnią suczką , z żądaniem uśpienia jej bo ich gryzie :-( Sunia niewychowaną dominantką raczej jest niż agresorką , w gabinecie potulna jak trusia . Oczywiście nasze panie dr odmówiły ale jak się babska uprą to w Myślenicach nie będą miały problemu żeby to załatwić :-(
I co ja mam zrobić :-( Nie mam gdzie jej zabrać :-( Nie mam żadnego pomysłu :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Jeśli tylko właścicielka wyrazi zgodę chętnie pomogę. Sprawa jest już przegadana z Gabinetem, czekam na ewentualne wieści od właścicieli lub dziewczyn[/QUOTE]
no jestem pod wrażeniem....
a ja mam niegrzeczną nastolatkę, weźcie choć na 2 tygodnie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Jeśli tylko właścicielka wyrazi zgodę chętnie pomogę. Sprawa jest już przegadana z Gabinetem, czekam na ewentualne wieści od właścicieli lub dziewczyn[/QUOTE]

Z tego co mówiły mi dziś dziewczyny to kobita nie chce szkolić psa, jak stwierdzić miała nie będzie wydawała na kundla :(
Wydaje mi się że one nie chcą pracować nad psem tylko chcą się go pozbyć :(
Ale może jej przemówią do rozumu ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariusz pp']Bo to może trzeba właścicielkę szkolić a nie sunię.[/QUOTE]

Oczywiście że tak, najpierw pozwolą szczeniaczkowi na wszystko a potem się dziwią...
Ja rozumiem , gdyby pies sam w sobie z charakteru był wredny agresor, praca nad nim nic nie dawała i rzeczywiście komuś zagrażał ale w takiej sytuacji ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']to co? ratujemy następną bidę? ja mogę troszkę wspomóc, ale prawie cały ciężar by spadł na Ciebie...[/QUOTE]
Ang wiem żeś nakręcona ;) ale nie mam co z nią zrobić :( To sunia większa od moich , do domu na pewno jej nie wezmę , nie mam czasu pracować nad nią , nawet nie mam jej gdzie umieścić , nie ma kasy , nie wiem sama co robić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Ang wiem żeś nakręcona ;) ale nie mam co z nią zrobić :( To sunia większa od moich , do domu na pewno jej nie wezmę , nie mam czasu pracować nad nią , nawet nie mam jej gdzie umieścić , nie ma kasy , nie wiem sama co robić :([/QUOTE]
no wiem, tylko nie mogę Cię wyczuć, czego oczekujesz - w którą stronę mam Ci radzić? ;) a wiem, że radzić łatwo, jak się przed monitorem siedzi...
edit: bo w ogóle za dużo do tych weterynarzy chodzisz, jakbys mniej chodziła, to byś mniej widziała;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']edit: bo w ogóle za dużo do tych weterynarzy chodzisz, jakbys mniej chodziła, to byś mniej widziała;)[/QUOTE]
a bo nasze panie "weterynarki" już takie są, że nie da się do nich nie chodzić przynajmniej raz w tygodniu ;) ta przychodnia to prawie jak drugi dom :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']a bo nasze panie "weterynarki" już takie są, że nie da się do nich nie chodzić przynajmniej raz w tygodniu ;) ta przychodnia to prawie jak drugi dom :evil_lol:[/QUOTE]


Coś w tym jest :)

Ang - czego ja oczekuję - tego że nadejdą czasy gdy w takich sytuacjach nie będę czuła się bezsilna :( bo w takie czasy że takich sytuacji nie będzie to ja już nie wierzę :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...