Jump to content
Dogomania

Znaleziono sunie donka!! Katowice - ochojec


Istar19

Recommended Posts

a u owczareczki wszystko ok ... oprócz tego że nie jestem do końca pewna czy chce by znalazł się jej właściciel...

Państwo byli z nią u weta, sunia dostała preparat na wzmocnienie kości, musi nadrobić masę wapniową no i przybrać na wadzę, bo przez futro tego nie widać, ale naprawdę troszkę za chuda jest. Na razie mieszka w domu, powoli będzie przyzwyczajana do zamykania w kojcu na dworze, będzie też biegać po ogrodzie całymi dniami z dostępem do domu - ale to wszystko jak odbuduje siły, na razie grama tłuszczu na niej, to za zimno by jej było. Aha ich wet ocenił ją na mniej niż rok, czyli tak jak ja podejrzewałam - nasz ją ocenił na 1.5 roku ...
Sunia ma się tam dobrze.

Trzymam cały czas kciuki by Sabunia od pana się znalazła - wtedy będzie mieć dwie sunie :D ale pan już myśli że jego sunie ktoś pewnie przygarnął i nie kwapi się by odnaleźć właściciela :( bo słuch o niej zaginął

a co do właściciela "mojej" znajdki ... na 99% jest to sunia która w katowickim schronie już była i została odebrana przez właściciela - jednak właściciel podał adres z dowodu, a mieszka gdzie indziej ...(gdzieś w okolicy ul Kościuszki - jakby ona krótka była ..), telefon podał błędny ...po niedługim czasie znów znajdje się sunia tym razem koło mnie ...z opisu pasuje, wiekiem pasuje, kolczatka znajoma :mad: ale właściciel już nie poinformował schronu

wyjścia są dwa
- albo to nie ta sunia, ale naprawdę wiele skazuje na to że ta (nawet reaguje na imię Teqiula)
- albo to inna sunia a wszytsko jest tylko nieistotną zbierznością

Tylko jeśli pierwszy punkt jest właściwy to czy szukać właściciela, któremu sunia uciekła dwa razy, jest wychudzona z kiepskim stanem kośćca, w za ciasnej kolczatce (dla sprawdzenia ...przymierzyłam kolczatkę kolcami na zewnątrz Holi (waży 11kg..) i była jej tylko trochę za duża oO) z niewielkimi ranami od kolczatki na szyi ... szukać właściciela który ją do tego doprowadził? :shake:eh

Link to comment
Share on other sites

nie szukać ..ale zawsze istnieje ten 1% szansy że to nie ta sunia i ktoś za nią płaczę...aczkolwiek jeśli tak to czemu nigdzie ogłoszeń nie ma?

następnym razem założę sobie klapki na oczy i nie będę widzieć błąkających sie psów :(

Link to comment
Share on other sites

o suni z będzina słuch zaginął, była podobno widziana w Dąbrowie Górniczej, ale zanim tam dojechali już jej nie było, generalnie bardzo podobna do Znajdki

a tak właściwie znajdka powoli zostaje Korą :)

wiem Aniu że klapki nic nie dadzą ..ale czasem bym naprawdę chciała mieć tak jak większość ludzi - nic nie widzę - nic się nie dzieje.
a mnie krew zalewa ...nawet nie wiecie ile po Ochojcu biega psów ...tyle że większość to już znam i wiem gdzie mieszkają, to czasem odprowadzę pod bramkę, ale ludziom można mówić że o wypadek nie trudno a i tak będą wypuszczać :mad: jak mieszkałam na Ligocie było to samo ...eh

w tym wypadku zakończenie jest chyba dobre, ale ile razy pies nie ma tyle szczęścia i wpadnie pod samochód? a na Jankego to nieraz jeżdżą jak wariaci ...

Link to comment
Share on other sites

oj znam ten urok...
na początku grudnia sama o mało co nie rozjechałam na Kłodnickiej beagla... zajarzyłam, że chyba wiem gdzie ten pies mieszka bo one mają bardzo charakterystyczny szczek. zatrzymałam się, polazałam i dzwonię domofonem no i pytam czy pies panstwu nie zginął. no i co? a faktycznie, nie ma psa w domu! a bo wie pani ona (bo to suczka) jakos wychodzi... fakt, ze zaraz gość zlazł i łapnął no ale jak wiedzą że wychodzi to kurna zabezpiecza się płot chyba, nie?
Istar19 nie jestes osamotniona w tym patrzeniu i widzeniu nawet jakby chciało się nie widziec :(

Link to comment
Share on other sites

Tak, bo pan, któremu zaginęła sunia Saba (sunia z Będzina), rozpoznał na fotkach, że to nie jego sunia. Szkoda mu było suni znajdki i postanowił ją uchronić przed schronem i dąć jej BDT z opcją DS, jeśli nie znajdzie się właściciel.

Jeśli chodzi o fotki, państwo nie mają aktualnych.
Ze zdjęciami jest tak, że różnie bywa. Najczęściej człowiek nie myśli, że zwierzak może zaginąć. Czasem komp się posypie na amen i po zdjęciach. Zdarza się.

Edited by dorobella
Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Kochane ciotki : [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Pilnie poszukujemy osoby, ktora zrobila by dla Nestora wizyte przedadopcyjna w [U]Czerwionce-Leszczynach kolo Rybnika[/U], [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]bo jesli wszystko bedzie ok to Nestor nie bedzie musial do hotelu jechac! SPRAWA PILNA !!
[/COLOR]
watek Nestora
[/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-do%C5%82o%C5%BCy-Czas-ucieka!!/page11"]http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-do%C5%82o%C5%BCy-Czas-ucieka!!/page11[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...