Jump to content
Dogomania

JUŻ NA ŁAŃCUCHU . sunia owczarek niemiecki.


Marta1990

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

on dzisiaj był u mnie na działce (widziałam go przez balkon) boje się że jak mu powiem że suka znikła to mi nagle zniknie moja suka z działki. Nie wiem czy byłby do tego zdolny coś jej zrobić ale nic nie wiadomo ;(

spróbuje się z nim jakoś dogadać ale jak? Jak przychodzi to chyba mu na psu zależy, ale czemu nie sprawuje nad nią należytej opieki?

Link to comment
Share on other sites

no właśnie.....może nawiała i jest w schronie, Marta?
p.s. nic innego na razie nie przychodzi mi do głowy, nie mogę pomóc....


p.s. jak chce niuni pomóc, zależy mu...błagam....to patologia....sama widziałaś w jakim stanie trafiła do Ciebie. Owszem była u Ciebie ale zwiała zanim ją do niego odprowadziłaś....chciałaś ją do niego odprowadzić...może w ten deseń uderzyć

Link to comment
Share on other sites

bo chce odebrac tylko swoja wlasnosc. tylko na tym mu zalezy, a nie na psie.
masz racje, moze Twoja suka zniknac. ale tej oddac nie mozesz. jakis jego koles pewnie Cie na spacerze z nia widzial, lub ja w oknie szczekajaca na przechodniow.

nie mozesz jej oddac. odwiez ja do schronu.

jak ja oddasz to on sie na niej zemsci i jej manto niezle sprawi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']już mija 3 dzień.. trochę długo wg zasad, ale może coś wykombinujemy, zaraz zapytam Demi czy by się podjęła, tylko kobieta musi się wykąpać :cool3:[/QUOTE]

a tam musi ;)
DZiewczyny musicie to zrobic tak zeby sucz zostala zabrana jak pisze matrix "z interwencji" a faceta postraszy to od razu. Tyle ze jak chcecie zabrac psa to musicie chyba policje wezwac jak sie wlasciciel dobrowolnie nie zgodzi, co?
A ona az taka wychudzona nie jest -tak ja to widze

Link to comment
Share on other sites

Demi się zgodziła, odbierze psa interwencyjnie, w środę, psa nie oddawajcie facetowi
potrzebuję wszelkie dane (na pw):
tel do Marty1990
adres faceta i nazwisko

WARUNEK DEMI: potrzebuje ona informację czy sunia przypadkiem nie urodziła niedawno szczeniaków (najlepiej niech Marta pójdzie z sunią do weta i wet to napisze)
i zdjęcia suni " z góry" żeby była udokumentowana ta jej chudość

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...