Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę Sebastian, że nie rezygnujesz ;) i szukasz głosów poparcia, gdzie się da. Moze jednak zrobimy na spotkaniu burzę mózgów ? albo każdy przyjdzie z jedną propozycją nazwy[inną niż Hanysy] ?

Czy jestes przygotowany na to, żeby przeciwnikom Hanysów przedłozyć dokument od Św. Mikołaja ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy na Imprezie a ja się chciałm pochwalić moim nowym łobuzem a raczej łobuzicą:)[IMG]http://images4.fotosik.pl/262/48f4f7ce6faff918.jpg[/IMG]
Gryzoń straszny i rozrabiaka:mad: . Przewróciła już dom do góry nogami, łącznie z pozostałymi psami, które tylko uciekają przed jej ostrymi jak szpilki:placz: ząbkami.

Link to comment
Share on other sites

Ale śliczna!!! :loveu:

Frenkino napisała:
"Wiesz, a co do tych wrzaskow, to cwiczyc trzeba :eviltong: ja juz umiem glosno sie drzec i nawet gardlo mnie potem nie boli :razz: (teem potwierdzi;-) )"
No właśnie na ostatnim treningu troche sie wykrzyczałam, choć i tak pewnie nie słyszeliście, i straciłam pare kolejnych, a gardło to do teraz mnie boli... :shake:

Ecco napisał:
"D[B][U]e[/U][/B]sti"
Co ja widze za zmiany?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tradycyjnie z pewnym poślizgiem - oczywiście dziś będę, 18:45 pod fontanną :)

P.S. Sorki za ciszę, ale suka mi chorowała. Gdzieś cos złapała i było mało wesoło, bo nie potrafiła tego, ani przodem, ani tyłem wydalić. Codzienne poranne rzyganko, brak apetytu i co gorsza - humoru. Brr... Nikomu tego nie życzę. Na szczęście mała wróciła już do formy :)

Link to comment
Share on other sites

Malenstwo przepiekne!!:loveu:
Po jej mince widac ze urwiska!!:eviltong:

Aga&Zachir napisała:
No właśnie na ostatnim treningu troche sie wykrzyczałam, choć i tak pewnie nie słyszeliście, i straciłam pare kolejnych, a gardło to do teraz mnie boli... :shake:

Cos tam slyszelismy... w kazdym razie ja slyszalam!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak mówią dziewczyny - super było :)

Jak wiecie, byłam twardą przeciwniczką zaproponowanej nazwy, wczoraj walczyłam jak lwica (mimo iż bliźniakiem jestem :razz: ), nawet, gdy Iza już się poddała :mad: Ale w końcu, dla dobra całej ekipy (jak to wzniośle brzmi) zgodziłam się z większością. I jako neofita (który musi zwalczyć efekty dysonansu poznawczego) będę broniła nazwy, niczym niepodległości :)

Niech żyje [COLOR=Blue][B][SIZE=3][SIZE=4]H[/SIZE]ANYS [SIZE=4]P[/SIZE]OWER A[/SIZE]GILITY [SIZE=3]T[/SIZE]EAM [/B][/COLOR]:multi::multi::multi:

P.S. Dzięki dla Ani i Sebastiana za podwiezienie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...