Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

[quote name='Aten@']ano rzeczywiście :oops: ale ja z rana zawsze niekumata jestem :eviltong:


ehh, ja nie wiem czemu, ale wciąż odnoszę wrażenie, że Nathaniel ciagle szuka wymówek... gdzie tam do jesieni... jeśli bardzo się chce, to wszystko da się zorganizować...[/quote]

nie szukam wymówek, mam takie i a nie inne warunki jeśli chodzi o powroty do domu. :roll: teoretycznie moglabym jezdzic z siostra, ale ona tez ma inne zajecia, przekonac mame to nie problem, gorzej z ojcem (konserwatywny).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nathaniel']nie szukam wymówek, mam takie i a nie inne warunki jeśli chodzi o powroty do domu. :roll: teoretycznie moglabym jezdzic z siostra, ale ona tez ma inne zajecia, przekonac mame to nie problem, gorzej z ojcem (konserwatywny).[/QUOTE]


Spróboj pogadać z ojcem, jest Twoim rodzicem i może uda się go przekonac, że sprawia Ci to ogromną radość i naprawdę chcesz przyjeżdzać. Gdybyś przyjeżdzała do gliwic pociągiem, a Twój pies nie jest agresywny i zmieści się z przodu to mogłabym Cię zabierać z dworca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']nie szukam wymówek, mam takie i a nie inne warunki jeśli chodzi o powroty do domu. :roll: teoretycznie moglabym jezdzic z siostra, ale ona tez ma inne zajecia, przekonac mame to nie problem, gorzej z ojcem (konserwatywny).[/quote]
sorry, ale dla mnie mówienie w momencie, gdy mamy grudzień o przyszłej jesieni i zimie jest wymówką :roll: ty już z góry zakładasz, że coś stanie na przeszkodzie. Dobrze, że się rodzice o ciebie martwią, ale w sumie równie dobrze może ci się coś stać w ciągu dnia, nie tylko wieczorem. Poza tym, jak już wspominałam, zawsze znajdzie się rozwiązanie - np. dojazd z kimś do Pl. Piastów, a tam już odbierają cię rodzice - to tylko jeden wariant...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Qudlata']SGdybyś przyjeżdzała do gliwic pociągiem, a Twój pies [B]nie jest agresywny[/B] i zmieści się z przodu to mogłabym Cię zabierać z dworca.[/quote]

W tym rzecz ,że on na smyczy jest agresywny, aczkolwiek zawsze można spróbować.
[SIZE=1]powiedzicie mi jeszcze ile jedzie sie z gliwic do czechowic ?
bo z zabrza do gliwic +/- 30 minut, mam wtedy 30 minut w zapasie i jeśli bym zdążyła na autobus do czechowic to moge jechać na jednym bilecie.

w niedziele transport będę miała i tego jestem pewna na 100%, że niedziele będą nasze, gorzej ze środami, dwie środy w miesiącu to max, na więcej pieniędzy na bank nie będe miała

[SIZE=2][B]Atena [/B][SIZE=2]nie zakładam z góry że coś stanie na przeszkodzie, mamy już teoretycznie rok 2007 , końcówkę roku 2006 i zastanawiam się co robić z zimą i jesienią. [/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ifat']No własnie.
Poza tym i tak już teraz Górny Śląsk (nikt już nie pamięta, że Górny, nawet województwo jest źle nazwane, poza tym np. Wrocław to też Śląsk:razz: ) kojarzy się tylko z familokami, gwarą, biedą i przestępczością:cool1::grab: Zdecydujcie się na inną nazwę:PROXY5:w końcu trzeba dbać o PR:cool3:[/quote]





Mi osobiście Śląsk kojarzy się zdecydowanie inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']
[SIZE=1]powiedzicie mi jeszcze ile jedzie sie z gliwic do czechowic ?
bo z zabrza do gliwic +/- 30 minut, mam wtedy 30 minut w zapasie i jeśli bym zdążyła na autobus do czechowic to moge jechać na jednym bilecie.
[SIZE=2][SIZE=2][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/quote]Czym Ty jedzieszz Zabrza do Gliwic 30 min???? Nawet busem w godz szczytu sie jechalo max 20 pociagiem dokladnie 8 min ( 5 lat praktyki w korzystaniu ze srodkow komunikacji miejskiej robi swoje)tramwajem ile nie mam pojecia napewno tez kolo 20 min

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Czym Ty jedzieszz Zabrza do Gliwic 30 min???? Nawet busem w godz szczytu sie jechalo max 20 pociagiem dokladnie 8 min ( 5 lat praktyki w korzystaniu ze srodkow komunikacji miejskiej robi swoje)tramwajem ile nie mam pojecia napewno tez kolo 20 min[/quote]

mówię plus minus prawda?
nigdy do gliwic nie jechałam więc nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Czym Ty jedzieszz Zabrza do Gliwic 30 min???? Nawet busem w godz szczytu sie jechalo max 20 pociagiem dokladnie 8 min ( 5 lat praktyki w korzystaniu ze srodkow komunikacji miejskiej robi swoje)tramwajem ile nie mam pojecia napewno tez kolo 20 min[/QUOTE]

A to chyba zależy skąd się dokładnie jedzie (tramwajem jechałam około 30 minut), przykładowo:

Gl- pl. Piastów 8:05 -- Zab- Goethego 8.47

więc nie jest max 20 minut.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiuroszczura']Mam fajne notatki, których chętnie użyczę, takie skoncentrowane zasady pisowni łacińskiej, czyli deklinacje, koniugacje i inne pierdoły i jakby coś, to potłumaczę to co umiem :)
A co studiujesz? :D

HP= Hapacze ze Śląska... :lol: (nic w tym obraźliwego zaznaczam :evil_lol:)[/quote]

Hihihi! Dzieki, ale ja jestem dobiero w liceum!:eviltong:
[SIZE=1]A lacine mam dlatego bo jestem na biol-chem-fizie[/SIZE]:eviltong:
[SIZE=1]I to sa dopiero takie poczateczki laciny:oops: [/SIZE]
Ale i tak dzieki jak bede miala problemy to sie zglosze!!


Hanys Power napewno [B][I]rozsmiesza:lol: [/I][/B] ale czy odstrasza:???:
...........w koncu smiechem tez mozna zalatwic przeciwnika:evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino']Hihihi! Dzieki, ale ja jestem dobiero w liceum!:eviltong:
[SIZE=1]A lacine mam dlatego bo jestem na biol-chem-fizie[/SIZE]:eviltong:
[SIZE=1]I to sa dopiero takie poczateczki laciny:oops: [/SIZE]
Ale i tak dzieki jak bede miala problemy to sie zglosze!!


Hanys Power napewno [B][I]rozsmiesza:lol: [/I][/B] ale czy odstrasza:???:
...........w koncu smiechem tez mozna zalatwic przeciwnika:evil_lol: :eviltong:[/quote]

Oj Franek ty bys tylko odstraszać chciała. Chyba sie od Peca zaraziłaś ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ecco']Oj Franek ty bys tylko odstraszać chciała. Chyba sie od Peca zaraziłaś ?[/quote]

Ja sie niczym nie zarazilam!!:eviltong: (jestem calkiem zdrowa!!!)
A ta nazwa musi odstraszac co by przeciwnik sie p... w gacie!! hehehe:diabloti:
Co by ludzie mysleli ze my jestesmy [I][B]diabły tasmańskie[/B][/I] :evil: a nie [I]dziady[/I] [I]kalwaryjskie [/I]!!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino']Ja sie niczym nie zarazilam!!:eviltong: (jestem calkiem zdrowa!!!)
A ta nazwa musi odstrasza co by przeciwnik sie p... w gacie!! hehehe:diabloti:
Co by ludzie mysleli ze my jestesmy [I][B]diabły tasmańskie[/B][/I] :evil: a nie [I]dziady[/I] [I]kalwaryjskie [/I]!!!:eviltong:[/QUOTE

Powiadasz diabły tasmańskie fi fi. Franio ty to prawdziwy diobeł jesteś. Co sie stało z tym aniołkiem którego kiedyś nawet usłyszeć nie można było ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ecco']
Powiadasz diabły tasmańskie fi fi. Franio ty to prawdziwy diobeł jesteś. Co sie stało z tym aniołkiem którego kiedyś nawet usłyszeć nie można było ?[/quote]
[I][B]Pwiadam...diably tasmanskie!! hihi:evil: [/B][/I]
Ja juz nie jestem diablem bo wlasnie wrocilam ze spowiedzi:eviltong: ;)
A co do tych wrzaskow to niektorzy mnie slyszeli:cool3: np.Frenki!!:eviltong:

Poza tym to widze ze wiekszosc z tych psiakow i wlascicieli jest raczej Tasmanem:diabloti:

Jak chcecie Han......... ok nie ma sprawy!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']spowiedz...:-o
k,iedy to było..:-o
no może rok temu przed świętami..
ale żebym ja poszła bez grzecjhu do komunii to musiałabym przed mszą pójśc:-o
chcoiaż pewnie coś bym sobie w myślach i tak nagrzeszyła..:-o:diabloti::lol:[/quote]
To najwyzszy czas hihihihihihihihi:cool3:
Co bys diablem nie zostala!:baddevil: hehe!:eviltong:
___________________
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino']Poza tym to widze ze wiekszosc z tych psiakow i wlascicieli jest raczej Tasmanem:diabloti: [/quote]

Wypraszam sobie :diabloti: Ja i mój czarny sucz jesteśmy wzorami opanowania, spokoju i łagodności :diabloti: Każdy kto nas zna, może potwierdzić :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jako założycielka topiku 8), pozwolę sobie wypowiedzieć się w najważniejszej kwestii :lol: :
[quote name='Ecco']
Gdzie wasze poczucie humoru.
HANYS POWER jest ok. [/QUOTE]
Popieram :) Choć jeszcze fajniej by było, gdyby było bardziej po polsku, np. Poziomki, albo Jagódki, Czarne Jagody :cool3: :diabloti:
[quote name='Qudlata']Poza tym jak nazwiemy klub Hanysy Power to przeciez nikt nie będzie brał tego na poważnie ;)[/QUOTE]
Dopóki nie zobaczą psów z tego klubu na torze :angryy: ;) [quote name='Cimi']
Nathaniel, znajdź kogoś z Zabrza kto będzie chętny jeździć :eviltong:. Wtedy mama Cię puści :lol:. [/QUOTE]
[B]Nathaniel[/B], jak dobrze pójdzie to na wiosnę będę chciała dołączyć do grupy, a wówczas mogę Cię wziąć pod swoje bardzo pełnoletnie skrzydła, wspólnie jakąś drogę opracujemy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...