Jump to content
Dogomania

Fundacja Grey Animals- spragnione miłości i gotowe do zabrania!! Szukają domu...


Alice88

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, sorki za OFF, ale znacie to forum lepiej ode mnie, wiecie gdzie uderzyć.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223839-Fundacja-Grey-Animals-ILE-MO%C5%BBNA-NIE-SPA%C4%86-Mamy-48-godzin-na-du%C5%BC%C4%85-zmian%C4%99.-Damy-rad%C4%99[/url]
Zrobiłam wątek, proszę o "rozdmuchanie" gdzie tylko się da. Walczymy o to by móc działać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Zgadza się [B]dexterka[/B], chłopaki są od Fioletowego Psa i ponieważ mają już swoje wątki na Dogo, zdecydowałam, że do pakietów pójdą [B]Sara[/B] i [B]Goya[/B], nowe suczki, które jeszcze nigdzie nie były ogłaszane ;)[/QUOTE]

Ja Emira i Jazza ogłaszam,także z czystym sumieniem można ogłaszać Sarę i Goyę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Witajcie :)
Dzisiaj wielki dzień ! Trzymajcie kciuki, bo mamy 2 wizyty w sparawie adopcji ! Mam nadzieję, że coś z tego będzie ! Wasza dobra energia jest nam potrzebna ;)[/QUOTE]

wszystkie lapki, pazurki i kciuki sa dzis do twojej dyspozycji....

dobre fluidy juz poszly...

Link to comment
Share on other sites

to ja Waszą ciekawość zaspokoję - a co, ubiegnę wszystkie inne nasze działaczki i dobrą nowinę przyniosę ;]
[B]Timek pojechał do nowego domku!![/B] Wspaniałego, ciepliwego domku, który mimo Timonkowej nieśmiałości i nawet strachliwego kłapnięcia nie zniechęcił się i da Timonowi czas na oswojenie się. Jestem bardzo dobrej myśli :)

Druga wizyta - w sprawie Nadii - nie skończyła się dziś jeszcze adopcją, ale mam wrażenie, że niedługo się tak skończy ;) Psów pooglądanych było dużo i z tematem trzeba się przespać. Co do Nadii raczej obawiam się, że nic z tego nie wyjdzie - ogrodzenie u państwa ma we frontowej części 1,20m, co jest żadną przeszkodą. Zaproponowaliśmy więc albo podniesienie ogrodzenia, albo adopcję nieco mniejszego, mniej skocznego psa. I bardzo możliwe, że tym psem będzie Krówka. Ale to jeszcze nic pewnego, zobaczymy. Psów jest dużo do wyboru - mam dużą nadzieję, że któryś z nasdzych futer znajdzie dom w tej rodzinie.

IIIcha, takie wieści pisać to ja lubię!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Kochana [B]Wiosno[/B] za tak wspaniałe wieści :mad: My tu czarną robotę odwalamy, a Ty sobie całą śmietankę spijasz :mad:

A tak już na serio:
Alleluja ! Wspaniały dzień dzisiaj ! Cudna adopcja małego [B]Timona[/B], który uroczy i słodki, aczkolwiek futerko ma diabłem podszyte :diabloti: Mam nadzieję, że domek będzie wspaniały i cierpliwy. A może domek będzie jeszcze wspanialszy, niż wspaniały i wróci jeszcze po [B]Lenkę[/B], przyjaciółkę w niedoli, która została teraz sama...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']to ja Waszą ciekawość zaspokoję - a co, ubiegnę wszystkie inne nasze działaczki i dobrą nowinę przyniosę ;]
[B]Timek pojechał do nowego domku!![/B] Wspaniałego, ciepliwego domku, który mimo Timonkowej nieśmiałości i nawet strachliwego kłapnięcia nie zniechęcił się i da Timonowi czas na oswojenie się. Jestem bardzo dobrej myśli :)

Druga wizyta - w sprawie Nadii - nie skończyła się dziś jeszcze adopcją, ale mam wrażenie, że niedługo się tak skończy ;) Psów pooglądanych było dużo i z tematem trzeba się przespać. Co do Nadii raczej obawiam się, że nic z tego nie wyjdzie - ogrodzenie u państwa ma we frontowej części 1,20m, co jest żadną przeszkodą. Zaproponowaliśmy więc albo podniesienie ogrodzenia, albo adopcję nieco mniejszego, mniej skocznego psa. I bardzo możliwe, że tym psem będzie Krówka. Ale to jeszcze nic pewnego, zobaczymy. Psów jest dużo do wyboru - mam dużą nadzieję, że któryś z nasdzych futer znajdzie dom w tej rodzinie.

IIIcha, takie wieści pisać to ja lubię![/QUOTE

super a my lubimy takie wiesci czytac....


a tak naprawde to juz sie zupelnie gubie w tych waszych psiakach... czesc jest na stronie fundacji, i zamieszkuje tez u niej; czesc jest w domach tymczasowch???? zupelnie sie nie rozeznaje ile psiakow jest pod wasza opieka

moglaby ktoras mnie troszku oswiecic? prosze...

Link to comment
Share on other sites

[B]Kava[/B] psiaków, to u nas trochę jest, to prawda, ale staramy się wszystkie ogarnąć ;) Wszystkie fundacyjne opisane na stronie i wszystkie szukają domu. [B]Timon[/B] i [B]Lenka[/B] to szczeniaki od staruszki, tak są opisane na stronie, mieszkały w Fundacji, została Lenka.
Wszystkie maluchy od staruszki: [B]Tiwi[/B], [B]Ankur[/B], [B]Mucia[/B], [B]Zosia[/B], [B]Nikita[/B], [B]Chou-chou[/B] opisane na stronie, mieszkają w Fundacji, jedynie [B]Anouk[/B] znalazła miejsce w cudownym domu tymczasowym u Eweliny.
[B]Cookie[/B] - na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Goya [/B]- na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Krówka[/B] - na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Chico[/B] - na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Roko[/B] - na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Nadia[/B] - na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Władzio[/B] - na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Max [/B]- na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Sara [/B]- pojawi się w krótce na stronie, mieszka w Fundacji, zdecydowaliśmy, że też będzie mogła pójść do adopcji, bo raczej jej właściciel już po nią nie wróci.
[B]Usha[/B] - na stronie, mieszka w Fundacji.
[B]Ares[/B] - na stronie, mieszka w DT.
[B]Emir[/B] i [B]Jazz[/B] z Fundacji Fioletowy Pies - mieszkają w Fundacji.
A tutaj link do zdjęć naszych podopiecznych, łatwiej będzie ogarnąć :) [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.281999995176655.65608.175583302484992&type=3&l=727e0fe23a[/url]
Jest jeszcze oprócz tego niezła gromadka potworów [B]Wiosny[/B], ale to jej już zostawię przyjemność napisania Wam o nich.
[U]Jeśli jakiegoś psiaka pominęłam, to serdecznie go przepraszam ![/U]

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wieści la la la :multi: [B]Wiosna[/B] mnie nie przebije :multi:
Oto zdjęcie [B]Timonka[/B] z nowego domku

[IMG]http://images50.fotosik.pl/1409/fb12490d6f12d0dfmed.jpg[/IMG]

Jego mama adopcyjna pisze:
"Timek bardzo dobrze zniósł podróż. Da się pogłaskać i teraz z ciekawością poznaje nowe otoczenie. Przesyłam zdjęcie w jego nowym posłaniu. Od razu zrozumiał, że to jego miejsce."

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiła się do mnie znajoma wraz z rodzicami i siostrą w celu adoptowania psiaka . Znajoma napisała tyle że po dłuższych negocjacjach rodzice się zgodzili na szczeniaka max 7-8 miesięcy i aby był to pies. Na razie wysłałam im Chou Chou ale jeżeli jest więcej szczeniaków a najbardziej pożądanych wieku 4-6 miesięcy to napiszcie na priv byłabym wdzięczna. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Dziękujemy Kochana [B]Wiosno[/B] za tak wspaniałe wieści :mad: My tu czarną robotę odwalamy, a Ty sobie całą śmietankę spijasz :mad:
[/QUOTE]

No nie! śmietanki mi pożałowała! :mad:
Trzeba było mieć dzisiaj działający telefon, to byś wcześniej wszystko wiedziała i mogła sama napisać :eviltong:

Ale poważniej - zdjęcie Timka cudowne. Cieszy mnie to bardzo, bo czekał nieprzyzwoicie długo. Ale się doczekał! Teraz Lenka, i cała babcinna reszta. Bo przecież u babci jeszcze czeka na nas stado chłopaków..

Z młodzików została nam tylko Lenka i Chou Chou, reszta to już dorosłe psy. Chou Chou po sterylce i gotowa do adopcji, Lenka na sterylkę lada chwila pojedzie. Z jej skórą już coraz ładniej, odrasta.

..a ta lista taka trochę przerażająca! jak ich nie liczę to mi jakoś lżej :roll:

moje stado - jak to moje stado, same potwory, łobuzy i recydywiści. Moje kurczaczki! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie, [B]Tiwi[/B] jeszcze nie wyfrunął ! Było by o tym głośno, nawet bardzo ;) Kolejka jest i owszem, ciągle ktoś o niego pyta, ale odkładam wszystkich na poniedziałek, bo w weekend wielki wyjazd na wizytę PA do Kątów Wrocławskich, do licznej kocio-psiej rodziny. Musicie uzbroić się w cierpliwość ;) Rodzina ma dodatkowo dla nas ogromną budę pozostałą po mastifie i mamy zgryz, jak ją przywieźć, dlatego wizyta troszkę w czasie się odwleka.

Edited by szyszunia557
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...