Jump to content
Dogomania

Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy się przyda, ale natknęłam się na wątek, gdzie czasem mają miejsca w BDT, rzućcie im temat labki z maluchami, może coś się znajdzie, może info pójdzie dalej:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215523-Ciep%C5%82y-K%C4%85t-BDT-%C5%9Al%C4%85sk-%28Bielsko-Bia%C5%82a[/url]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, jeśli labka toleruje koty i inne psy to ja mogę się zaopiekować. mam sporo miejsca w domu. kasy nie chcę absolutnie, tylko karma dla psiaków i ewentualnie wet. jakby co mogą swobodnie zostać do marca lub kwietnia. krótko, ale w tych miesiącach ma wrócić kobieta, której domu pilnujemy. generalnie to nie jest jej dom, tylko stowarzyszenia, od którego zgoda jest na opiekę tymczasową, ale babka niestety jest po prostu głupia i sieje hipokryzję na wszystkie strony. być może uda się dłużej, ale wolę nie obiecywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patyczak']słuchajcie, jeśli labka toleruje koty i inne psy to ja mogę się zaopiekować. mam sporo miejsca w domu. kasy nie chcę absolutnie, tylko karma dla psiaków i ewentualnie wet. jakby co mogą swobodnie zostać do marca lub kwietnia. krótko, ale w tych miesiącach ma wrócić kobieta, której domu pilnujemy. generalnie to nie jest jej dom, tylko stowarzyszenia, od którego zgoda jest na opiekę tymczasową, ale babka niestety jest po prostu głupia i sieje hipokryzję na wszystkie strony. być może uda się dłużej, ale wolę nie obiecywać.[/QUOTE]
No cudownie !!! Juz skrobie do Justyny :)

Link to comment
Share on other sites

patyczak dzięki za propozycję.
Nie wiem jeszcze, co będzie.
Dziś po moim ogłoszeniu na portalu moja-ostroleka zadzwoniła do mnie kobieta, która twierdzi, że to jej suczka. Poprosiłam o skan książeczki zdrowia i zdjęcia suczki na potwierdzenie. Jak na razie jednak nic nie dostałam. Nadal nie wiem, czy to jej suczka, czy nie.


[B]Najnowsze wieści z kliniki: czarna sunia z białym krawatem nadal przebywa w inkubatorze. Chce żyć, a to najważniejsze. Boimy się zapalenia otrzewnej, więc dostaje baterię leków i jeszcze trochę czasu posiedzi w lecznicy. Druga czarna suczka przez kilka dni musi dostawać antybiotyk, bo też ma okołopępkowy stan zapalny. W najlepszym stanie jest bura dziewczynka i bury chłopak. Będą od jutra przyzwyczajane do startera, bo czas je trochę usamodzielnić. Suczka pozwala im się ssać.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']patyczak dzięki za propozycję.
Nie wiem jeszcze, co będzie.
Dziś po moim ogłoszeniu na portalu moja-ostroleka zadzwoniła do mnie kobieta, która twierdzi, że to jej suczka. Poprosiłam o skan książeczki zdrowia i zdjęcia suczki na potwierdzenie. Jak na razie jednak nic nie dostałam. Nadal nie wiem, czy to jej suczka, czy nie.


[B]Najnowsze wieści z kliniki: czarna sunia z białym krawatem nadal przebywa w inkubatorze. Chce żyć, a to najważniejsze. Boimy się zapalenia otrzewnej, więc dostaje baterię leków i jeszcze trochę czasu posiedzi w lecznicy. Druga czarna suczka przez kilka dni musi dostawać antybiotyk, bo też ma okołopępkowy stan zapalny. W najlepszym stanie jest bura dziewczynka i bury chłopak. Będą od jutra przyzwyczajane do startera, bo czas je trochę usamodzielnić. Suczka pozwala im się ssać.[/B][/QUOTE]


A czy kobieta zdradziła co się stało ze szczeniakami labki...?! Trzeba być czujnym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']dziwne, ale Ty na pewno wiesz, co robisz
patyczak - dziękujemy Ci za ofertę pomocy maluszkom i labce.[/QUOTE]
Jeżeli nie udowodni że to jej pies to na pewno psiny nie dostanie a po za tym jak widać jej sie nie spieszy... Najwazniejsze że maluchy coraz silniejsze, martwi mnie tylko ta malizna w inkubatorze :(

Link to comment
Share on other sites

no i się sypnęło. dziś w szopie znaleźliśmy z mężem trzy szczeniaki. podwórkowa suka była w ciąży, ale właścicielka zakazała nam się zająć młodymi, "żeby nie przeżyły"... nie wysterylizowała suczki, nie dopilnowała też podania zastrzyku... a głosi hasła "zwierzęta to moi przyjaciele"...
są chyba nieco starsze niż te sierotki... oczywiście nie zostawimy ich bez opieki
no i teraz muszę wziąć je do domku, doprowadzić do ładu (są dzikie, jak ich matka...) i próbować oddać. jeśli pójdzie szybko, to będziemy mogli zająć się sierotkami.
nie ma to jak przewrót w sytuacji o północy...

Link to comment
Share on other sites

dziś udało się złapać jednego. Pozostałe dwa są od niego mniejsze, ale jedzą już same. czy mleko potrzebne - pojęcia nie mamy, bo nie wiem w jakim stanie są pozostałe dwa psiaki.
jak mi się znów net nie wykrzaczy to pocykam zdjęcia i założę wątek.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek, z którego połowa dochodu przeznaczona będzie dla maluchów - wszystkie fanty podarowała kochana cioteczka [B]Owieczka :loveu:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221049-MEGA-BAZAR-REAKTYWACJA-103-poz.do-26.01.-dla-maluszków-i-dwupaka?p=18391201#post18391201[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki!

Dziś ostatnia 2 wyjedzie z kliniki. Maluchy pojadą do Agaty.
Trzymajcie kciuki, by dała sobie radę z 4 maluchami i swoim stadkiem :-)

Podsumowując:
Mojka i Tajka są na Zaciszu u p.Wiolety
Chojrak, Didi i Taja i jedna jeszcze bez imienia będą u Agaty
Aria i Bongo są w dt płatnym 246zł za miesiąc u Animal Rescue w Kamieńczyku nad Bugiem

Labka jedzie dziś wieczorem do dt w Legionowie

Nie znam jeszcze kosztów leczenia i pobytu psiaków w klinice

Do tej pory wydatki to:
94,52zł- RC Starter 1,5kg+1,5kg gratis+ mousse+ RC Babymilk (udało się kupić bez marży w lecznicy)
56zł- RC Starter 2kg + 2 szt RC Starter Mousse
65zł- RC Babymilk
246zł- miesiąc pobytu 2 szczeniąt u Anima Rescue w Kamieńczyku
?- antybiotyk dla Didi w klinice na ul.Gajkowicza- 4 wizyty
? (pobyt, leczenie z antybiotykiem, kroplówki, badanie krwi labki, USG labki) w klinice całodobowej

Wpłaty:
15zł- Jędrzej R.
150zł- kl. III E z II LO Ostrołęce
150zł- Ewa P. W,
80zl- Krzysztof O.
218,45zł- II LO im. Kamila
Cypriana Norwida w Ostrołęce
50zł- Benita M.
50zł- Zofia K.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wpłacającym.

Umieszczę ten wpis na początku wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...