Jump to content
Dogomania

moje bulwy i nie tylko bulwy ;)


lula2010

Recommended Posts

oby to było chwilowe pogorszenie. trzymam kciuki.

babinka dostaje wszystko co potrzeba ,zeby jak najdluzej miala jako taka kondycje i hucznie w kwietniu obchodzila swoje 15-e urodzinki ....

zacisniete kciuki zawsze sie przydadza 

zauwazylam ,ze pogoda bardzo wplywa na  samopoczucie BUBY 

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzis u starszego z wnukow/SZYMKA /, w przedszkolu na Dniu Babci i Dziadka :-)

bylo fajnie ,ale myslami bylam z astunia.....

babcia ostatnio czesto sie "rozjezdza "i boje sie ,ze jak mnie nie ma w domu to moze sama kiedys nie wstac....

jutro do KUBUSIA /poza Bydgoszcz/......

Link to comment
Share on other sites

BUBA ma lepsze i gorsze dni.....wczoraj nawet pobiegla kawalek ,a dzis dwa razy sie rozjechala....

LULA jest dla niej niedobra.podgryza staruszke ....

TAMBI nadal spi z babinka w jej kojcu,lub w swoim ,ale postawionym blisko legowiska astuni...

BUBIE wraca wigor zawsze ok 18-ej ,bo idzie wtedy z panciem pod sklep i dostaje ulubiona parowke....nie wie ,ze zapas parowek jest w domu /nie chcemy zmieniac jej rytmu dnia

straszna jest ta starość u psów :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dzien bez weta to dzien stracony.....:-(

Lula przez atopowke miejscami lysa.....leki coraz mniej dzialaja....

Tambi-znow uszkodzona rogowka....:-(....musza z Lula broic jak nas nie ma....

wszystkie 3 dziewczyny odrobaczane....

obie bulwy toaleta gruczolow....

dzieciaki i wnuki tez sie pochorowaly.....Szymek w nocy temp 40 stopni/wyladawali z synowa w szpitalu.....wirusowe zapalenie gornych drog oddechowych....teraz paleczke z chorobskiem przejela synowa....

mlodszy -Kubus /obustronne zapalenie oskrzeli i jednego pluca....2x dziennie zastrzyki i inchalacje.....

ja tez biegam po lekarzach.....i w zwiazku z tym moje plany lutowe sie zdeaktualizowaly....

myslalam ,ze zeszly rok byl do dooooopy......zabral mi BEKUSIE .....

w tym roku nic nie jest lepiej.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wnuki powoli wracaja do zdrowia

ja nadal odwiedzam lekarzy.....

u TAMBI uszkodzona rogowka  sie nie goi/ weci rozwazaja opcje "zaszycia trzeciej "powieki

astunia coraz bardziej sie sypie...glownie spi,zyje w swoim swiecie i swoim tempem....2/3 spacery gora,a i tak zapomina gdzie jest i po co wyszla....pomagamy zejsc i wejsc na schody....nie dowidzi ,nie doslyszy...

dostaje wszystkie mozliwe leki i witaminy ,ale to juz niewiele pomaga...

ZAL na nia patrzec ....

Link to comment
Share on other sites

Naiwna,myślałam ,ze koniec choróbsk ,ale nie...jestem dziś cały dzień u Kubusia i zonk....synowa jelitowka ,Szymek tez...

Szymek od kiedy zaczal od wrzesnia chodzic do przedszkola,bez przerwy choruje....

wrocilam ok 19 .30 do domu a tu LULA calkowicie zerwala paznokiec przy lapce i trzeba bylo opatrzyc ,a potem pomyc i poprac to co pobrudzila krwia....

i jeszcze corce szykuja sie 2 operacje...

myslalam ,ze zeszly rok byl do d....y..,chorobsko zabralo mi BEKE.....i nie tylko to....

ten tez zaczal sie malo ciekawie ...

Link to comment
Share on other sites

dalej leczymy TAMBI na zapalenie gornych drog oddechowych....,w Bydgoszczy jest chyba jakis wirus.....

 w miedzyczasie jezdze na zmiane do wnukow Szymka i Kuby oraz na OIOM Kardiologiczny do bratowej ,ktora z niedzieli na poniedzialek miala zawal....

ciekawe jak jeszcze dlugo dam rade to wszystko ogarniac.....

Link to comment
Share on other sites

czytam i zastanawiam się co jest z choróbskami... my też wszyscy po chorobach, psy po kennelówce :/ 

życzę szybkiego powrotu do zdrówka -wszystkim :)

dziekujemy za zyczenia powrotu do zdrowka :-)

TAMBI.....ma zlamany kiel ,stan zapalny i czeka nas jego usuniecie,musi tez miec  przeplukany kanalik lzowo/nosowy....

ustalamy termin operacji....

LULA zdrowa ..."tylko "atopowka,ale pod kontrola....

astunia bez zmian....raz lepiej/raz gorzej....zalezy od pogody...

Link to comment
Share on other sites

my też musimy wyrwać zęba ale na szczęście środkowy bez zabawy w łamania czy płukania :/ 

Kiel jest zlamany ,jest stan zapalny dziasla,bo wszystko jest otwarte...

TAMBI bedzie musiala miec dlutowane to co zostalo....

boje sie ,bo buldogi ciezko znosza narkoze,ale mala nie chce jesc....na razie przez 7 dni dostaje antybiotyk....

zapach "padliny "z pysia juz nie tak intensywny...

ona jest z adopcji,u nas sobie kla nie zlamala....

Link to comment
Share on other sites

czas leci...  jeszcze niedawno u Majoki czytałam Wasze wpisy i pogorszeniu :(

 

moja bulisia też z adopcji, zęby miała w tak fatalnym stanie że dawałam jej 10 lat :/ sama ściągałam jej kamień bo nie chciałam 4 raz poddawać jej narkozie w ciągukilku miesięcy. Teraz pozostał nam jeden siny ząbek. Smród z pyska akurat u nas pozostanie- taka już jej natura.

Trzymam kciuki za zębuszkę :*

Link to comment
Share on other sites

Operacja zaczela sie punktualnie ,wszystko poszlo sprawnie i bez komplikacji :-)/byla opcja ,ze w czasie odpreparowywania paskudnie zlamanego  kla ,moze peknac szczeka i trzeba bedzie ja drutowac......

nie zdazylam wypic herbaty u Oli /od KINIA/,kiedy zadzwonil wet ,ze mala sie wybudza i mozna ja odebrac

TAMBI ma usuniety zlamany kiel/zalozone sa rozpuszczalne szwy /

zdjety kamien z pozostalych zebidel

przeplukany kanal lzowo/nosowy

MALUTKA byla bardzo dzielna,wyszla na wlasnych lapkach z gabinetu ,zrobila siku na trawce i zawinieta w kocyk na moich kolanach pojechala do domciu

odwiozla nas OLA z jedna z coreczek,starsza ZUZIA....

caly czas odsypia.....i ....sprawdza czy jestem w poblizu...

sygnalizuje ,ze chce na dworki....Buba i Lula zagladaly do niej ale sie juz polozyly

za dwa dni mam TAMBI zrobic zastrzyk /podskorny/mam nadzieje ,ze dam rade....

wg weta ,mala ma wiecej niz 3 lata....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...