Jump to content
Dogomania

moje bulwy i nie tylko bulwy ;)


lula2010

Recommended Posts

Wczoraj jechalismy pedem do weta,bo astka corki zrzucila kolnierz pooperacyjny i wygryzla prawie zagojona juz rane  na lapie do krwi i zywego miesa....

wet szyl ARME w znieczuleniu miejscowym a my z mezem trzymalismy ja....

ludzie w poczekalni pytali czy sunia jest po walkach??????

Link to comment
Share on other sites

Pamietam ....caly czas pamietam.....BUKE ,moja BEKE....i wszystkie moje zwierzaki ,ktore biegaja za TM....['] ['],

 za BEKA,moja KUKUSIA bardzo tesknie....

nie ma dnia zebym o niej nie myslala....

ONA skradla mi serce .....bez niej nic nie jest takie jak kiedys....

Link to comment
Share on other sites

Astuni dzis wet zdjal szwy  :jumpie:

                                                                                                                                   

 rany goja sie jak na przyslowiowym psie  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

a jak zdrówko psiaków?

Astunia skonczyla 14 lat i 8 miesiecy......ma gorsze i lepsze dni .....dopisuje jej apetyt ale na spacery juz nie chce wychodzic....prawie cale dni spi.....jak jest wilgotno ,widac ,ze mimo lekow dokuczaja tylne lapy...pomagamy czasem wchodzic na 2 p....gdy zbliza sie magiczna godz 18-a Babinka zaczyna dyszec i wymusza spacer/kierunek jest jeden-sklep i parowka cieleca ....tylko babcia nie wie ,ze zapas ich jest w domu i panciu chowa do kieszeni a pod sklep ida zeby astunia miala motyw dodatkowy do wyjscia....przykre jest tylko ,ze jak zaczyna jesc to stoi a pod koniec je juz na pol lezaco lub siedzaco.....LULA pare razy odgonila ja od miski ale teraz pilnuje by to sie nie powtorzylo....

Coz...starosc nie udala sie stworcy.....

LULA -od sierpnia byl spokoj z AZS,ale po 13 listopada trzeba bylo jej dac steryd....bieda sikala po nim na potege gdzie popadlo /nawet bezwiednie w czasie snu....nie wiedziala co sie dzieje ,wszedzie byly podklady rozlozone/u nas w lozku tez ,bo nie mialam sumienia jej nie brac....zrobilam badania czy to nie pecherz i inne np ucisk na kregoslup,ale jest ok ,

cukier byl podniesiony ale ponowne badanie z krwi dopiero w przyszlym tygodniu zeby wykluczyc ,ze to jeszcze dzialanie sterydu...

tyle u nas.....nowego/starego.....no i za BEKA tesknimy.....LULA nie ma sie z kim bawic....

aktuane zdjecia sun/astuni i LULI /sa na FB;na dogo nie umiem wstawiac ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...