Jump to content
Dogomania

moje bulwy i nie tylko bulwy ;)


lula2010

Recommended Posts

Nie umiem pocieszać(wyrażać mysli) ale wiem co Pani czuje, dlamnie też psy żyją zdecydowanie za krótko.Czlowiek wybiera, decyduje się, kupuje a potem daje psiakowi wszystko to co najlepsze i nawet dobrze się nie obróci, a z psiakiem trzeba się pożegnać.
Roztanie się z Nim bardzo boli, tesknota zabija :(
Psiak/ki na zawsze pozostaną w Naszych sercach i myśli

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

DZIEKUJE Mariolko :-)Czyzbys na fejsika wrocila?

Zupelnie nie ogarniam tego dogo....co wcisne to albo jakis post dziwny albo jeszcze inne dziwadlo....

wchodze rzadko,podczytuje watki,ktore odnalazlam ,ale nic nie pisze ,bo znow pojawi sie u kogos cos czego nie zamierzalam wstawic....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Fajnie ,ze wrocilas  :-)

Dziewczyny ok,Beza dostaje blokady na tylna lewa lapke ,bo zaczela kulec....najpierw myslelismy ,ze cierpnie,ale rtg u weta pokazal ,ze ma na lapce taki jakby trzpien/ostroge jak ludzie maja czasami na kregoslupie i brak mazi zeby lapka "chodzila "jak nalezy....jesli blokady nie pomoga i ustawianie ,to czeka ja zabieg....wolelibysmy go uniknac ,bo kolejna narkoza.....i tak dobrze ze nie jest zerwane wiazadlo ....Tambi /biala/ma ruchome obie rzepki,ale ustawily sie same i nie jest najgorzej....

ja tez nie najgorzej....a Nata i moj ziec/szkoda gadac ....u mnie zawsze cos sie dzieje jak jest rok przestepny/oby sie juz skonczyl/....jak ogarniesz swoje sprawy i bedziesz miala ochote pogadac/pusc sygnal,oddzwonie 

BUZIAKI dla WAS :-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...