Jump to content
Dogomania

moje bulwy i nie tylko bulwy ;)


lula2010

Recommended Posts

[quote name='lula2010']...hm ...zwierzece zaduszki byly w pierwsza niedziele pazdziernika,ale dowiedzialam sie po fakcie...[/QUOTE]

No ja też dowiedziałem się z opóźnieniem. Ale pamiętamy z żoną nasze zwierzaki za TM. Przy różnych okazjach wspominamy i to chyba ważniejsze niż jeden symboliczny dzień./ wide- Dzień kobiet-:))))))). No i oczywiście pamiętam Gajowce które odeszły w schronie. Szkoda że baja o TM jest tylko bają.:(((((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']No ja też dowiedziałem się z opóźnieniem. Ale pamiętamy z żoną nasze zwierzaki za TM. Przy różnych okazjach wspominamy i to chyba ważniejsze niż jeden symboliczny dzień./ wide- Dzień kobiet-:))))))). No i oczywiście pamiętam Gajowce które odeszły w schronie. Szkoda że baja o TM jest tylko bają.:((((((([/QUOTE]
tez odwiedzamy zwierzaki ,ktore sa juz za TM,szczegolnie kociczke,bo lezy w lasku blisko nas...nie zapalamy jej tylko nic,bo swiat jest pelen durniow i ja boje sie ,ze ktos z ciekawosci zobaczy co jest pod kamieniem i wyrzuci Niunie z jej domkiem gdzies w krzaczory a dla nas ona byla kims waznym,czlonkiem rodziny....poza tym moze to smieszne ,ale kazdemy naszemu zwierzakowi za TM zapalam kilka razy w roku wirtualny znicz,jezdzimy tez na zwierzecy cmentarz w kuj -pom(Mochle)...ja wierze w baje o TM i o tym ,ze kiedys spotkam tam nasz zwierzyniec.....jest mi z tym lzej....ciesze sie ,ze do Dnia Kobiet podchodzisz tak jak ja :evil_lol:po dzis dzien pamietam jak podpisywalam w pracy liste ,ze otrzymalam sluzbowy gozdzik...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://images10.fotosik.pl/2548/7b50233699c03efb.jpg[/url]
kochana mordusia! mój lecterek też miał krzywe uszko...

[url]http://images10.fotosik.pl/2548/378b8ad8d0a15aa8.jpg[/url]
a cóż to za śliczności?

[url]http://images10.fotosik.pl/2548/c010555d58326022.jpg[/url]
z misiem śpi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

...te slicznosci to Arma-astka mojej cory ,ma 9 lat i nie toleruje zadnych psow ,kotow i innych zwierzat :mad:(chyba ze sa to jej osobiste zwierzeta),spi ze swoim grzywaczem chinskim Kenzo,spala z krolikiem Pysiem(TM) i kotkiem znajda...wczoraj napadla na spanielke sasiadow i dobrze ,ze ziec ja w pore odciagnal....ma swoje ulubione psy i suki ,z ktorymi sie bawi,z moja astunia bywala dopoki nie skonczyla 1,5 roku ,bo potem probowaly sie wzajemnie z Buba zezrec :mad:uwielbia za to ludzi i dzieci ;ma swoje ulubione psy i suki z ktorymi sie bawi ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']...te slicznosci to Arma-astka mojej cory ,ma 9 lat i nie toleruje zadnych psow ,kotow i innych zwierzat :mad:(chyba ze sa to jej osobiste zwierzeta),spi ze swoim grzywaczem chinskim Kenzo,spala z krolikiem Pysiem(TM) i kotkiem znajda...wczoraj napadla na spanielke sasiadow i dobrze ,ze ziec ja w pore odciagnal....ma swoje ulubione psy i suki ,z ktorymi sie bawi,z moja astunia bywala dopoki nie skonczyla 1,5 roku ,bo potem probowaly sie wzajemnie z Buba zezrec :mad:uwielbia za to ludzi i dzieci ;ma swoje ulubione psy i suki z ktorymi sie bawi ....[/QUOTE]

to niestety częste u astów. wygląda za to wspaniale :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']to niestety częste u astów. wygląda za to wspaniale :)[/QUOTE]
tak ,Arma jest piekna,mieni sie bezo /blekitem i ma pregi :eviltong: ,razem z grzywka tworza dziwny duet :evil_lol:,gdy Arma byla jeszcze szczeniulkiem,moja astunia probowala ja w pysku wziac na kanape i mala jej wypadla....byl wielki placz ,Arma az sie posiusiala,myslalysmy z cora ,ze ma zlamany ogon ,ale wet powiedzial ,ze wszystko ok...

Link to comment
Share on other sites

malo tego ,ze wczoraj u nas lalo jak by sie chmura oberwala,to gdy w przerwie wyszlam z suniami na dworki, nagle przyszla ulewa....trwala moze z 5 min,ale nie mialam sie gdzie schowac i zmoklam do przyslowiowych gaci...spodnie,kurtka, buty do suszenia byly,z wlosow kapala mi woda....o suniach nie wspomne....:shake:....i jeszcze Beka pol nocy chodzila,byla nie spokojna ,wylizywala sie ,sapala wiecej niz zwykle i chciala spac w lozku ....wiec po przesiedzeniu przy niej czesci nocy zaladowalam ja do lozka ,w ktorym juz spala Lula z Panciem ,a sama poszlam pod koc do drugiego pokoju....przylozylam glowe do poduszki ....zrobila sie 4 rano...a ja nie moglam zasnac....gdy o 6.30 musialam wstac-myslalam ,ze umre....mam nadzieje ,ze Bece minely (mina)leki i juz bedzie normalnie ze spaniem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']malo tego ,ze wczoraj u nas lalo jak by sie chmura oberwala,to gdy w przerwie wyszlam z suniami na dworki, nagle przyszla ulewa....trwala moze z 5 min,ale nie mialam sie gdzie schowac i zmoklam do przyslowiowych gaci...spodnie,kurtka, buty do suszenia byly,z wlosow kapala mi woda....o suniach nie wspomne....:shake:....i jeszcze Beka pol nocy chodzila,byla nie spokojna ,wylizywala sie ,sapala wiecej niz zwykle i chciala spac w lozku ....wiec po przesiedzeniu przy niej czesci nocy zaladowalam ja do lozka ,w ktorym juz spala Lula z Panciem ,a sama poszlam pod koc do drugiego pokoju....przylozylam glowe do poduszki ....zrobila sie 4 rano...a ja nie moglam zasnac....gdy o 6.30 musialam wstac-myslalam ,ze umre....mam nadzieje ,ze Bece minely (mina)leki i juz bedzie normalnie ze spaniem....[/QUOTE]
coś czuję, że się podziębiłyście na tym deszczu :shake:

Link to comment
Share on other sites

bylismy u wnusia,ale maz czekal w aucie,bo przeziebil sie bardzo na cmentarzu(byl w srode na pogrzebie az za Golubiem Dobrzyniem),Szymek chodzi ,szaleje;jest bardzo radosnym dzieckiem:loveu:,synowa i syn juz od poniedzialku z powrotem do pracy,bo czuja sie juz troszke lepiej...jestem pelna podziwu dla synowej,ze ma jeszcze chec i czas by raz w nocy karmic malego piersia mimo,ze Szymek je juz wszystko...no a w sobote 20-go idziemy na ROCZEK do wnusia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, przepraszam za spam ale wiele z Was napewno pamięta ten superfajny bazarek z zawiekszami , robimy reaktywacje , tym razem na kociaka pod opieką Ewy !
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233762-REAKTYWACJA-%21-Cudowne-zawieszki-jedyne-w-swoim-rodzaju-na-kotka-Sugara-%21-do-25-10"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ara-!-do-25-10[/URL]

ZAPRASZAM!!

Link to comment
Share on other sites

....bylismy dzis na roczku Wnusia...:tort: :new-bday: :BIG:.....bylo fajnie,Maly najpierw wzial do raczki ksiazke,potem pieniazek ,a jeszcze potem kieliszek:diabloti:....rodzice Szymusia zadbali o to bym nie musiala jesc miesa i rosolu z drobiu( ani tym podobnych atrakcji) ,czym mnie bardzo ucieszyli....:multi:;bulwy nie narozrabialy ,choc byly same od 13.30 do 19.30 :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...