Jump to content
Dogomania

OZI - szczęśliwy w nowym domku!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majuska']Kaja przyszła mi do głowy bo ona nie na ogródek przecież, ale jej teraz ta choroba wylazła i nie wiadomo co ludziom mówić póki co[/QUOTE]

ja nie dlatego że ona chora ale w tym domu jest dziecko. Nie ryzykowałabym Kai do takiej rodziny, zawsze mówiłyśmy że powinna iść do starszych, spokojnych osób. Po spacerze dzisiaj chciałam wytrzeć jej brzuszek to zareagowała agresją chociaz jeszcze przed chwilką była milutka.
Poza tym skoro ona taka skoczna, to i 9 piętro mogłaby sforsować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Po mojemu jeśli do bloku to tylko Nutka. Kaja raczej nie dla tej rodziny[/QUOTE]
No nie wiem Beciu czy nie, nie ma tam małych dziec, a chłopak ma 15 lat!!! Ona nie musi wszystkiego lubić, i do żadnych dzieci jak były nie skakała, ja bym spróbowała!!! Pogadała, skąd są ci państwo Karolcia??? Kaja do starszych państwa??? Nie bardzo to widzę, raczej do kogoś kto się nie przerazi że ona czasem nerwowo reaguje, a starsi państwo czasami czegoś takiego nie lubią. Chciałabym wiedzieć skąd oni są Karolcia!!!???

Link to comment
Share on other sites

Zaskakujecie mnie co chwilę z tą Kają i teraz z tą jej agresją. Nigdy do mnie czy do mojej Uli nawet nie burknęła. MOze ma jakieś bóle, skurcze brzucha, że nieruchomieje i nie daje się po brzuchu głaskać czy wycierać. Właśnie do bloku i małego mieszkania to Kaję bym polecił. Nutka trochę zwariowana jest, nie wiadomo czy nie poniszczy i nie bedzie latać po mieszkaniu, czy nie będzie wyć lub szczekać (a szczekliwa to jest) i sąsiedzi będą mieli pretensje. To samo z samochodami, rowerami - pewnie by pogoniła, chociaz tego nie wiem bo z nią samą nie chodziłem na spacery i nie mogę tego powiedzieć, ale coś mi się wydaje, że ona z tego typu psów jest. Kaję bym polecił. Ozi ma gęstą sierść i się będzie w bloku męczył. A może Budrys ? Byłby postrachem osiedla ;)

Link to comment
Share on other sites

Zadałam kilka pytań dostałam odpowiedź:
Witam
tak, aktywny, ja mam 36 lat a syn w tym roku 16 skończy, dużo jeździmy
autem na wycieczki po okolicy, w bieszczady, często spacerujemy, jeździmy
nad wodę codziennie w lecie np na bratkowice czy na wilczą wole,do lasu
na grzyby, czy na spacer, do rodziców na wieś pod Rzeszów też kilka
razy w tygodniu, w domu nie siedzimy dużo, dzieci innych nie mamy w domu
ani zwierząt, ale jeździmy do mojej siostry często, mieszka koło moich
rodziców która ma kotka i psa małego i małe dzieci, dużo ludzi też
przychodzi do nas , koledzy do syna i moi znajomi, siostra z dziećmi,
ogólnie jesteśmy aktywni, ale zdarza się tez że siedzimy w domu i
nigdzie cały dzień nie wychodzimy, ja czytam książki albo gotuje a syn
siedzi przed kompem, tak więc to różnie bywa , jak to w życiu.
Jak dla mnie to to dom dla Budrysa;) Ale Wy się wypowiedzcie ja przedstawię psiaki i przekierują sprawę do Aguli, albo Beci. :)

Link to comment
Share on other sites

Z tym Budrysem na 9 pietro to żartowałem :-) Budrys raczej odapada dla tej kobiety co jeździ często do siostry co ma kotka i małego pieska bo i kobietę przeczołga a z kotka i pieska to pewnie za wiele nie zostanie;) Do Budrysa to trzeba twardej ręki i konsekwencji

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

Kurka, z jednej strony fajnie, bo i w bloku i na spacerki i na wypady, a z drugiej to znowu jak gdzieś jadą to tam jest mały piesek i dzieci, o matkooo!!! TO tam może być jatka....co za pech, fajnie bo z Rzeszowa i moga przyjechać, bo ja jednak nie wyobrażam sobie kogs z daleka który przyjeżdza i ją zabiera, a tak zawsze na miejscu. Z tą Kają to ciężki orzech. A Nutka, no właśnie ona strasznie ruchliwa, żywiołowa, jakoś jej w bloku nie widzę. A Ozi??? Też nie bardzo, to może faktycznie Budrys ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja miałam dziś telefon w sprawie Oziego, ale porażka, kobicina mówi, pani łon mi się tak podoba, nosz uciek. Ooo matko, a ja pytam, a jakie pani ma warunki, a ona że ileś tam hektarów pola i bude bedzie mioł, bedzie se lotoł, nie bedzie wionzony! To co przywiezeice mi go, pani nie odmawiaj mi! A ja: a ma pani ogrodzenie, a ona: nieee, a ja, to ja sensu nie widze i jeszcze coś chciałam dodać, a ona: to jo ni wiem i się wyłączyła .........bez komentarza!!!

Link to comment
Share on other sites

Agula - ja to bym Kajkę spróbował tej Pani z bloku "sprzedać". Cicha jest, na obcym terenie nie rozrabia (u mnie w klatce kota całkowicie zignorowała), jak winda "wysiądzie" to pies pod pachę i jazda na górę, w windzie można wziaść na ręce, w Bieszczady też do plecaka się ją zapakuje w razie czego, z transportem w samochodzie zero problemu:-). Bratkowice, Wilcza Wola - tereny pełne ludzi. Takie wypady to żadna aktywność, a piesek widzę potrzebny bardziej do towarzystwa (wypady do siostry) a nie do wyspacerowania. Nie widzę tam Nutki czy Oziego, tylko jakiegoś małego kocykowego pieska w stylu Kaji. Wg mnie to dobry domek dla niej, dla reszty nie bardzo. A chłopak 15 lat to ja bym nie liczył, że będzie z psem wychodził, bo mu w tym wieku pewnie dziewczyny w głowie i imprezki a nie pies. Chłopak z domu niedługo wyfrunie, mamusia to już czuje, więc to moim zdaniem raczej ma być piesek dla mamusi. Hmmm - chyba, że jednak Budrys (z podciętymi pazurkami) :evil_lol:

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

Karolcia - a masz kolegów w swoim wieku co z pieskami wychodzą chętnie czy raczej siedzą na facebooku, ciupią w gry na kompie czy ew. z kumplami gdzieś uderzają ? :-) Dziewczyny są trochę inne. A co do tej pani to jeszcze ten blok wielopiętrowy, pewnie na jakimś osiedlu (blokowisku) z niewielkimi trawnikami i tabliczkami z zakazem wyprowadzania psów. Dla ruchliwego lub większego psa życie w takim bloku bez codziennej konkretnej dawki ruchu to mordęga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozio']Karolcia - a masz kolegów w swoim wieku co z pieskami wychodzą chętnie czy raczej siedzą na facebooku, ciupią w gry na kompie czy ew. z kumplami gdzieś uderzają ? :-) Dziewczyny są trochę inne. A co do tej pani to jeszcze ten blok wielopiętrowy, pewnie na jakimś osiedlu (blokowisku) z niewielkimi trawnikami i tabliczkami z zakazem wyprowadzania psów. Dla ruchliwego lub większego psa życie w takim bloku bez codziennej konkretnej dawki ruchu to mordęga.[/QUOTE]
No i Rozio zagiąłeś mnie;) oni faktycznie w tym wieku to poza grami, kumplami no i ewentualnie dziewczynami:evil_lol: świata nie widzą;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozio']Z tym Budrysem na 9 pietro to żartowałem :-) Budrys raczej odapada dla tej kobiety co jeździ często do siostry co ma kotka i małego pieska bo i [B]kobietę przeczołga a z kotka i pieska to pewnie za wiele nie zostanie;) [/B]Do Budrysa to trzeba twardej ręki i konsekwencji[/QUOTE]

[quote name='Agula99']A ja miałam dziś telefon w sprawie Oziego, ale porażka, kobicina mówi, [B]pani łon mi się tak podoba, nosz uciek[/B]. Ooo matko, a ja pytam, a jakie pani ma warunki, a ona że ileś tam hektarów pola i [B]bude bedzie mioł, bedzie se lotoł, nie bedzie wionzony! [/B]To co przywiezeice mi go, pani nie odmawiaj mi! A ja: a ma pani ogrodzenie, a ona: nieee, a ja, to ja sensu nie widze i jeszcze coś chciałam dodać, a ona: to jo ni wiem i się wyłączyła .........bez komentarza!!![/QUOTE]

łomatko...uśmiałam się po pachy z Was:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Nie maglujcie tych ludzi pytaniami tylko niech przyjeżdżają do przytuliska i wybierają, na żywo to jest inaczej, może łatwiej pójdzie wybór :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...