Jump to content
Dogomania

ASIK-potrącony i zostawiony na pewną śmierć - pokochany, ma już domek :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Kochani zapraszam serdecznie na bazarek dla Asika i Ivora :[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221471-Totalny-misz-masz-edycja-III-dla-Ivora-i-Asika.-Do-04.02.-do-godz.-22-giej."]http://www.dogomania.pl/threads/2214...godz.-22-giej.[/URL]

Bardzo proszę o zakupy i obecność ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka'][B]Kochani zapraszam serdecznie na bazarek dla Asika i Ivora :[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221471-Totalny-misz-masz-edycja-III-dla-Ivora-i-Asika.-Do-04.02.-do-godz.-22-giej."]http://www.dogomania.pl/threads/2214...godz.-22-giej.[/URL]

Bardzo proszę o zakupy i obecność ;-)[/QUOTE]


Wielki Bazarek - dziękuję Livka - strasznie się napracowałaś..
aż nie wiem, jak zapytać, czy da radę dorzucić fanty od lenczki7, wczoraj przesłała zdjęcia..

dziękuję wszystkim darczyńcom i zapraszam na zakupy :)


u Asika byłam wczoraj i mam lepsze nastawienie, okazał się być łakomczuchem, przysmaki z ręki mi jadł i bardzo delikatnie.
Choć spoufalać się jeszcze nie wolno..
Wygląda lepiej, nie trzęsie się już tak przeraźliwie, choć cały czas czujnie patrzy..
Przed opuszczeniem szpitala będzie miał powtórzone badania, okaże się, czy musi dostwać tylko karmę specjalistyczną..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']a gdzie on trafi po opuszczeniu szpitala?[/QUOTE]

pewnie do mnie na DT..

jakoś nie ma chętnych, zresztą nie dziwię się, jeśli jest 'gryzący' itd... Zobaczymy, pewnie pojutrze do niego zajrzę i dowiem się, jak kształtuje się sytuacja - jak gojenie, jego zachowanie i w ogóle, jak będę wiedziała więcej, to zadzwonię do Fundacji Azyl pod Psim Aniołem, która udostępniła konto i umieściła Asika u siebie na tablice na FB, może ktoś do nich się zgłosił..

ale na pewno nie jest to psiak jeszcze do adopcji, a raczej do opieki i pracy z nim..

póki co , pożyczyłam wielki, malamuci kenel, no w środę pójdę go przekonywać do siebie przysmakami..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']W warunkach domowych może się okazać miłym psiakiem :)[/QUOTE]


i na to liczę :)
ale też nie będzie miał łatwo, jeszcze miesiąc musi być unieruchomiony ze wzg. na miednicę.. trzeba bardzo uważać, żeby nie doszło do przemieszczeń.. więc nie będzie się czuł komfortowo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']ładnie by mu było w czerwonej:) obróżce, kochany kłębuszek z naszego Asika[/QUOTE]

jest czerwona, odblaskowa - ciekawe, jak się uda założyć.. ;)


[quote name='Selenga']Allegro cegiełkowe dla Asika
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2076445750[/URL]

Trzymajcie teraz kciuki nie tylko za Asika, ale też za to żeby aukcji nie zdjęli :)[/QUOTE]

dziękuję w imieniu Asiak i swoim, kciuki trzymamy

przypominam tez o bazarku, z którego połowa dochodu jest przeznaczona na opłatę kosztów operacji i hospitalizacji Asika - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221471-Totalny-misz-masz-edycja-III-dla-Ivora-i-Asika.-Do-04.02.-do-godz.-22-giej.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy NIE KUPOWALI cegiełek.
Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% (po podwyżce) ale przy 300 cegiełkach to już się robi 75 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla Reksia będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki. Jest taki pan, który regularnie kupuje 1 cegiełkę i "życzy sobie" przesyłkę za 50 zł czyli z jego wpłaty dla psa zostaje 54,75 zł. Gdyby zrobił odwrotnie, to dla psa byłoby 52,50 zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy NIE KUPOWALI cegiełek.
Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% (po podwyżce) ale przy 300 cegiełkach to już się robi 75 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla Reksia będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki. Jest taki pan, który regularnie kupuje 1 cegiełkę i "życzy sobie" przesyłkę za 50 zł czyli z jego wpłaty dla psa zostaje 54,75 zł. Gdyby zrobił odwrotnie, to dla psa byłoby 52,50 zł...[/QUOTE]

strasznie to skomplikowane..

zajrzałam dziś wracając z pracy na chwilkę do Asika. Bardzo duży ma obrzęk tej łapki.. ale na razie nic się nie zmienia, tzn. po 10 dniach od operacji (od 18/01/2012) ma mieć zdjęte szwy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']strasznie to skomplikowane..

zajrzałam dziś wracając z pracy na chwilkę do Asika. Bardzo duży ma obrzęk tej łapki.. ale na razie nic się nie zmienia, tzn. po 10 dniach od operacji (od 18/01/2012) ma mieć zdjęte szwy..[/QUOTE]

A co dokładnie Asik miał robione ? Miałam psiaka po składaniu łapki i też mu się obrzęk robił , wet długo twierdził , że to normalne , mi się nie podobało i skonsultowałam psa u innego weta i okazało się , że pies ma już martwicę kości bo źle były druty pozakładane .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...