Jump to content
Dogomania

DOLAR ast z Glinna w DS, pozostal dlug...:(


chita

Recommended Posts

[quote name='chita']Kasiu:loveu::loveu::loveu:

Agata na jakie konto zbieramy, BB?[/QUOTE]
tak ale najpierw wolałabym by były zebrane deklaracje, bo choć w skarbonce bb są pieniądze, to bez deklaracji szybko się one skończą.
gosia wspominała, że jakoś w połowie stycznia ktoś z poznania będzie jechał do torunia, może udało by się załatwić by dolar się zabrał ale to mało czasu na zebranie deklaracji. trzeba by się "spiąć" by coś zdziałać do tego czasu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaszanka']No mały klops z tym Dolarem - jak ast i to jeszcze agresywny na inne samce ( co i tak nie nowość w tej rasie) to nie będzie łatwo. Ale kciuki zawsze warto trzymać.[/QUOTE]
to akurat całkiem normalne, jak pisałam typowe dla tej rasy więc nie ma co demonizować ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dam 5 euro miesiecznie stalej-nie mam pojecia jak przeliczy to bank.Place juz stala na Lanke-i tam wychodzi 20 zl z hakiem.Minusem jest to ,ze niestety pierwsza wplate moge zrobic z poczatkiem lutego-korzystam z konta kolezanki grzecznosciowo-co by maz za duzo nie wiedzial i lepiej spal:)
Jak bedzie znane konto to przyslijcie prosze-oczywiscie razem z Ibanem i Swiftem.
Musi sie udac Dolarowi(imiennikowi mojego ulubionego konia gdy jezdzilam....:)
Trzymam kciuki baaaardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moca35']witam dorzucę stałych 15zł[/QUOTE]

[quote name='Kocurek']Cioteczki dam 5 euro miesiecznie stalej-nie mam pojecia jak przeliczy to bank.Place juz stala na Lanke-i tam wychodzi 20 zl z hakiem.Minusem jest to ,ze niestety pierwsza wplate moge zrobic z poczatkiem lutego-korzystam z konta kolezanki grzecznosciowo-co by maz za duzo nie wiedzial i lepiej spal:)
Jak bedzie znane konto to przyslijcie prosze-oczywiscie razem z Ibanem i Swiftem.
Musi sie udac Dolarowi(imiennikowi mojego ulubionego konia gdy jezdzilam....:)
Trzymam kciuki baaaardzo mocno.[/QUOTE]

dziekuje dziewczyny!! :Rose:

zaraz wszystko zbiore do kupy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']No mały klops z tym Dolarem - jak ast i to jeszcze agresywny na inne samce ( co i tak nie nowość w tej rasie) to nie będzie łatwo. Ale kciuki zawsze warto trzymać.[/QUOTE]


mamy u nas w schronisku pitbulka,którego agresja na zwierzaki byla na prawde powazna. jednak praca czyni cuda i dzisiaj max potrfai chodzic na spacery w towarzystwie innych psiakow, wachac sie z nimi itd.
agresja agresji nie rowna. wszystko mozna wypracowac.

tak sobie mysle,ze u nas jednak we wrocławiu sytuacja jest na prawde dobra. psy wychodza na spacery regularnie. maja ocieplane pomieszczenie do dyspozycji. zabierane sa na rozne eventy. itd... tak zal mi tych psiaków, które nie maja tak dobrze(jak na schroniskowe warunki)

bede w stanie pod koniec miesiaca wplacic jednorazowa kwote... jedynie to w tym momencie.
prosze o dane na przelew. moze uda mi sie wplacic cos szybciej

Link to comment
Share on other sites

dostałam p.w
Przykro mi ..ale po śmierci Tygrysa -mix amstaffa odechciewa mi sie wszelkiej pomocy komukolwiek..
ja też p rosiłam , aby mu pomóc ,a teraz już za póżno .
na dodatek ktoś mi bardzo odradzał hotel w Bogatyni i nawet nie zaklepywałam miejsca ,czekając nie wiem na co ...
jestem wściekła i rozżalona .
Pies mógl żyć ..,
nie przysylajcie mi takich zaproszeń ..do innych astów - ja kochałam Tygrysa ,ale nikt mi nie pomógł.....

może zapomnę kiedyś .nie teraz i nie dziś ..
Wybacz Dolar.-życzę Ci wszystkiegi o dobrego piesku.
agresja agresji nierówna - dobre spostrzeżenie -Uru.,..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']

bede w stanie pod koniec miesiaca wplacic jednorazowa kwote... jedynie to w tym momencie.
prosze o dane na przelew. moze uda mi sie wplacic cos szybciej[/QUOTE]

Uru, dziekuje! jesli uda nam sie zebrac deklaracje a tym samym zabrac Dolara podesle konto;)

[quote name='natalek']niestety nie mogę pomóc deklaracjami, ale jestem u psiaka i będę trzymać kciuki za niego !! amstaffy to wspaniała rasa, a Dolarkowi musi mu się udać!![/QUOTE]

[quote name='kasia8579']Niestety nie mam jak pomóc...
Mogę ewentualnie podnosić wątek.[/QUOTE]

obecnosc tez bardzo ważna:) dzieki ze zajrzalyscie

[quote name='marmosia']20 stałej na pół roku na początek, płatne jednorazowo, żeby nie zapomnieć :)
Dziękuję Akrum za zaproszenie. Trzymam kciuki, uda się na pewno wyprowadzić Dolara na prostą i wyciągnąć ze schroniska ...[/QUOTE]

[quote name='Telimena']na razie zapisuję, dorzucę 10zł stałej[/QUOTE]

suuuuuper:multi:juz was dziołszki dopisuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']chita, z mojej strony 30 złotych[/QUOTE]

dzieki:)

[quote name='imperator']Mam jeszcze jedno pytanie:kiedy Dolar miałby jechać ?[/QUOTE]

bedzie mogl jechac jesli beda deklaracje, a to niestety moze potrwac:-( nie mozemy wziasc psa bez deklaracji, ja juz mam Dumke z zaledwie połową i pewnie bede musiala dokladac i kombinowac na jej hotel a nie wiadomo ile taki pies posiedzi....
Gosia pisala ze w polowie stycznia bedzie z jakims innym psem jechac w te okolice ale mysle ze gdyby byla taka potrzeba ona albo jej Tz wyjechaliby po psiaka troche za zwrot kosztow paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...