Jump to content
Dogomania

szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !


diana79

Recommended Posts

  • Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwszy raz piszę taki text więc nie wiem czy tak może być?;)
[QUOTE]Farcik to niespełna 4 miesięczny szczeniak, któremu los nie sprzyjał
dopóki osoba, której nie jest obojętny psi los wyciągnęła go z patologicznej rodziny.
Był brudny, zaniedbany, chory. Teraz jest już jak na szczeniaczka przystało zdrowy,
skory do zabaw i psot. Bardzo pilnie szukamy mu domu tymczasowego ponieważ chłopak
przebywa sam w budzie a mrozy tuż tuż. Szukamy mu także domu stałego i odpowiedzialnych opiekunów,
którzy bedą go traktować jak członka rodziny. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz
zgoda na kastrację w odpowiednim wieku. Zastrzegamy sobie prawo do wybrania jak najlepszego domu dla Farcika.
Kontakt w sprawie adopcji .......[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']z domu fotek nie będzie bo on mieszka w budzie :(

ale fotki to podstawa, dobre fotki bez tego nie idzie za bardzo pomóc w znalezieniu domu[/QUOTE]
Ok, rozumiem, że mieszka w budzie...:(:(:(....
Ale czy ten ktoś, u kogo mieszka w budzie na zewnątrz, nie może się poświęcić i wziąć Go do domu na 10 minut, żeby zrobić jakieś ładne zdjęcia?
Przecież pamiętajmy, że im słodsze fotki, tym lepiej dla Maluszka!
Jak trzeba będzie pomogę w ogłaszaniu Farcika!!!

Link to comment
Share on other sites

:bye::thumbs::thumbs::thumbs::iloveyou::modla:Witajcie kochane czarodziejki, juz jestem , i weszlam na watek malenstwa ..... o matenko ziemiooooo:-(:-(:-(............. cudnie , ze juz uratowany z ..koszmaru! cudne serdunko malunie trzymaj sie :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Ok, rozumiem, że mieszka w budzie...:(:(:(....
Ale czy ten ktoś, u kogo mieszka w budzie na zewnątrz, nie może się poświęcić i wziąć Go do domu na 10 minut, żeby zrobić jakieś ładne zdjęcia?
Przecież pamiętajmy, że im słodsze fotki, tym lepiej dla Maluszka!
Jak trzeba będzie pomogę w ogłaszaniu Farcika!!![/QUOTE]
Nie ma takiej mozliwosci,nie mam na to wplywu,i tak ciesze sie,ze DT jest i mam gdzie umieszczac psiaki,dlugo szukalam Dt na tym terenie.
Jestem i wdzieczna rowniez za to,ze wzieli szczeniaczka ze swierzbem,napewno nikt by mi nie przyjal psiaka chorego na swierzb.
Oni sie zgodzili,wozili go do weta do Zamoscia,kapali.
Do domu go nie wezma,dlatego szukam dla niego DT.
Osoba,ktora miala go wziac na tymczas,nie zgodzila sie ze wzgledu na jego chorobe,dlatego potrzebny jest nowy tymczas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...