Jump to content
Dogomania

*#!SZNAUCER!#*W nowym super domciu!


Karilka

Recommended Posts

[COLOR=Blue][B]Gdzie moje posłanie i moja miseczka?
Gdzie ciepło, miłość i smakowite ciasteczka?
Czym zasłużyłem na takie traktowanie,
jaka to zapłata za moją wierność i oddanie?
Wyje z bólu serce psie.
Właścicielu mój, proszę, zabierz stąd mnie![/B][/COLOR]


[COLOR=Blue][B]MOMO
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro tak to zabieram Momusa :) Muszę tylko dogadać miejsce w hotelu bo lepiej żeby był w budynku a nie na zewnątrz chociaż po schronie pewnie jest przyzwyczajony.
Myślę że możemy się umówić na przyszłą sobotę 10 marca. [B]Czy ktoś pomoże mi go wyadoptować ze schronu??? Niewiasta dałabyś radę???[/B]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniła do mnie Pani z Jeleniej Góry, ma 11 psów i myśli o adopcji jeszcze jednego. Podobno kontaktowała się już z Weszką. Pani boi się czy Momus dogadałby się z resztą psów, czy nie ma skłonności do wszczynania awantur.
Nie wiem co o tym myślicie, ja uważam, że wszystko lepsze niż schron, nawet jeśli nie byłby tym jedynym psiakiem w rodzinie, tylko miałby 11ścioro rodzeństwa...

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście kontaktowała się ze mną taka Pani. Mam namiary w domu. Ma hodowlę z tego co pamiętam kaukazy, labradory i jakieś jeszcze. Trochę mam obawy co do miejsca choć Pani brzmi miło. Oczywiście trzeba by ją sprawdzić na wylot, a Momusa koniecznie przed wydaniem wykastrować!

Link to comment
Share on other sites

Weszka , trzeba by panią zapytać czy jak psiak będzie wykastrowany będzie nadal zainteresowana adopcją.
ktoś tu już pisał, że były osoby, które chciały go jako "narzeczonego" dla suni.
Jeśli pani ma hodowle, to nie podejrzewam jej, że chce bezmyślnie rozmnażać psiaki, ale biorąc powyższe pod uwagę lepiej dmuchać na zimne.
A Monus powinien być bezwzględnie wykastrowany przed adopcją. Lepiej jednak uprzedzić o tym ewentualnych chętnych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...