Jump to content
Dogomania

Niusia już ma prawdziwy dom!


arabiansaneta

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niusia po sterylce,dt czeka na psicę.Niusia zamieszka na razie w Warszawie (później pewnie też!), z dwoma kotami.Wiosenka i Aniawawa były na wizycie ,porozmawiały z tymczasowa Pańcia Niusi i -zdaje sie-będzie dobrze.

Aha-koty zostały przetestowane "na psa" (bo też był na wizycie),więc wiemy,że nie są psiożerczymi bestiami;)
Teraz czekamy,żeby Niusia się wygoiła.

Link to comment
Share on other sites

Witam. To ja zglosilam sie na DT dla Niusi. Bardzo prosze dac mi jeszcze ok 2 dni. Musze sobię to jeszcze wszystko poukładać, przemyśleć i zaplanować :) Jestem dobrej myśli, ale cały czas obawiam się co będzie gdyby sprawdzil sie najczarniejszy scenariusz (przerazone koty, Niusia wyje gdy mnie nie ma, obgryzione meble, problemy z czystoscia itp).
Potrzebuję jeszcze odrobiny czasu by ogarnąc swoje mysli ;] proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Z czystością trudno wyczuć, bo nie wiadomo, gdzie ona przedtem była, ale zauwazyłam, że stara się czekac na spacer, żeby nie robic koło swojej budy. Obgryzać nie powinna, bo nie jest już szczeniakiem, chyba ze odreagowywałaby w ten sposób lęk separacyjny, ale wygląda mi raczej na zwierzę zrównoważone, nie reagujące histerycznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...