Jump to content
Dogomania

14 - letni Bonus/ Dżeki wrócił do domu!


szafra

Recommended Posts

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przecie mu nic nie zrobi! Szafra jak najbardziej możesz na spa przyjechać Żwirek też był i Bros był OK w stosunku do niego:cool3: nic mu nie zrobił to nie Bros jest dominantem tylko mała zołza Inez( aleście z Brosa zrobili agresora! a ten bidok boi się Inez) Oli napiszę i przyjdzie z pomocą suszenia, może znajdzie chwilke muaaaaa

Marta jutro jest wolne od pracy więc będzie też TZ w domu i on się zajmie Brosem i Inezką, a my spokojnie będziemy mogły go ukąpać i wysuszyć:lol::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Juhuuuuu :klacz::bigcool::jumpie::happy1::sweetCyb::cunao:


Dziewczyny jesteście wspaniałe. Bonesku zapadłeś mi głęboko w serducho. To Twoje spojrzenie :-(

[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403134_295831420453475_186764528026832_797715_1011003965_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Cudownie dziewczyny. Naprawdé bardzo Wam dziékujé za wycianiécie tego piéknisia z depresji. Jest piékny i po SPA bédzie mial grono zainteresowanych adopcjá :) To jak robimy z jego leczeniem? Zabierzecie go do weta poza schronem na badanie krwi i moczu na poczátek?[/QUOTE]
Emi, dzisiaj ma mieć prześwietlenie, to może też i te badania mógłby mieć zrobione. W końcu schronisko pozbędzie się go więc mogą mu na pożegnanie zrobić te badania :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Aniu - Twoje piękne fotki zawsze mile widziane :loveu::loveu: zapraszam na sesyjkę ...

Alinko ja wiem, że Ty masz dom, pracę, szkołę, młodego ... to na prawdę ciężko by było!

Jeszcze nic nie wiem odnośnie RTG ( nie wiem czy się w schronisku wyrobili z robotą, bo to przecież pracownicy mieli go zawieźć do weta), wróciłam dopiero do domu z pracy.

Oczywiście cały komplet badań mu zrobimy. Zresztą ja mam fajnych wetów pod nosem!

Dziękuję Ci DT Iwa :lol: za udostępnienie SPA łazienkowego dla pięknisia.
O której godzinie Ci pasuje ???

Powiedzcie mi tylko jak te faktury mam brać od wetów i na kogo ??.
Bo ja kompletnie się na tym nie znam.
I co potem z nimi robić - wysyłać do Waszej FUNDACJI?

Moniko55 piękne banerki !!!! Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Szafra, wejdz w banerek z mojego podpisu (ten fundacyjny :p), tam na glównej stronie masz dane: nazwa, pelen adres, NIP - to podaj wetowi do wystawienia faktury i nam já wyslij pocztá do Krakowa pls :)

Cieszé sié ze dzis juz Bonesik bédzie spal w cieplym domu. Dziéki wielkie Szafro i Dt Iwa- z doskoku :)

Link to comment
Share on other sites

Czytam właśnie o Fundacji.
Ajaks ze zdjęcia jet piękny, nie wiem czy wiesz - ja kocham owczarki :loveu:.
Powiedzcie mi co z uszami przy kąpieli - zabezpieczyć jakoś, żeby się woda nie dostała. Spaniele mają chyba dosyć wrażliwe uszyska i różne choroby się ich łapią, które później ciężko wyleczyć ...

Link to comment
Share on other sites

Marta a o której ci pasuje ? Ja się dostosuje ale myśle że tak jak ze żwirkiem tak koło 10-11 co? Olek przyjdzie pomoże !:eviltong: :cool1: Tylko napisz czy ci pasuje ta godzina :cool1: Marta ręczniki weś od Iwonki bo na niego pójdzie dosyć tych ręczników ja szampony mam więc nie potrzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DT Iwa']Marta a o której ci pasuje ? Ja się dostosuje ale myśle że tak jak ze żwirkiem tak koło 10-11 co? Olek przyjdzie pomoże !:eviltong: :cool1: Tylko napisz czy ci pasuje ta godzina :cool1: Marta ręczniki weź od Iwonki bo na niego pójdzie dosyć tych ręczników ja szampony mam więc nie potrzeba[/QUOTE]
Dobrze - pasuje mi ta godzina. Zadzwonię do Was jak będę już z nim jechała! Wezmę ręczniki od Iwony ( jak mi da oczywiście :cool3:) i mam nadzieję, że nie będziemy go kąpać w tym czarnym szamponie dla czarnych diabełków :diabloti:, bo go dziewczyny nie poznają jak zmieni umaszczenie!

Bones jeszcze w schronisku - czeka na odbiór.:lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja tu po cichu od początku zaglądam, kochana Ihabe podesłała mi link. Bones tak piękny i tak podobny do mojego kudłacza... że aż się mi serce krajało jak go zobaczyłam. Mój domowy DT wciąż zajęty.. bo spać nie mogłam. Mój kudłać się mi śnił, nieszczęśliwy sam w schronisku. Boziu, bardzo się cieszę, że maluch ma DT.
Po kąpieli będzie się błyszczał... :)

a to moja czekolada... więc wiernie kibicuje Bonesowi!!!! :loveu:

[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/7514/dsc06711d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zaspany i zrezygnowany, bo nie dość, że Pańcia go męczy lapą i karze pozować to jeszcze przyprowadziła małe szczylki do domu które dosłownie wchodzą mu na głowę ;)

dla odmiany tu jest uśmiechnięty:
[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4039/dsc09827p.jpg[/IMG]

:P

A Bones to piękny pies... słabość do spanieli... eh. i to czekoladowych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']w biurze cieplutko, dmuchawa grzeje, mamy kilka godzin to zdąży wyschnać. Wezme suszarkę. No chyba, że DT Iwa? Tylko boje sie, że Bros bedzie go atakował. Do salonu też pojedziemy , tylko terminy sa nieco odległe![/QUOTE]
Dziewczyny czy macie jakiś zaprzyjaźniony salon, który strzyże Wam psiaki gratis albo po preferencyjnych cenach?
Bo mogę spróbowac załatwić strzyżonko u znajomej hodowczyni Oli, która strzygła kiedyś masakrycznie skołtunioną spanielkę Szilkę (pewnie pamiętacie) albo u znajomej z Rybnika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny czy macie jakiś zaprzyjaźniony salon, który strzyże Wam psiaki gratis albo po preferencyjnych cenach?
Bo mogę spróbowac załatwić strzyżonko u znajomej hodowczyni Oli, która strzygła kiedyś masakrycznie skołtunioną spanielkę Szilkę (pewnie pamiętacie) albo u znajomej z Rybnika.[/QUOTE]

Byloby super Dlugie-uszy! A Ola mieszka w Jastrzébiu? Bo wiem ze Shafra pisala, ze salony majá odlegle terminy, wiéc chyba o zadnym konkretnym nie pisala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Byloby super Dlugie-uszy! A Ola mieszka w Jastrzébiu? Bo wiem ze Shafra pisala, ze salony majá odlegle terminy, wiéc chyba o zadnym konkretnym nie pisala.[/QUOTE]
Nie, Ola mieszka koło Wodzisławia Śląskiego, to nie tak daleko.



[URL]http://img199.imageshack.us/img199/7514/dsc06711d.jpg[/URL]
Zapomniałam napisać, że czekolad cudny! :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Emi, dzisiaj ma mieć prześwietlenie, to może też i te badania mógłby mieć zrobione. W końcu schronisko pozbędzie się go więc mogą mu na pożegnanie zrobić te badania :)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję Elik za Twoje wypowiedzi. Tą i poprzednie na temat schroniska.
Nie bylaś u nas, nie widziałaś, a komentujesz jak większość na dogo złośliwie ile wlezie.
Jakby schronisko chciało się go pozbyć to Bones już dawno wąchał by kwiatki od spodu.
Pies ze złamaną miednicą, stary, chory, nieadopcyjny, przesłanek do igły było by niemało.
A jednak żyje, ma się dużo lepiej, jest leczony, dostaje lepsze, niestandardowe antybiotyki, to akurat zasługa Bartka i Agatki, naszych wetów, którzy nie oszczędzają na psach.
Schronisko to co mogło i było w stanie, przy tych możliwościach jakie mamy zrobiło wszystko co możliwe.
Teraz kolej na Was, widzę że finansowo będzie zabezpieczony przez fundację. Super, ja będę mogła zająć się bardziej naszymi kundelkami w liczbie ponad 90 sztuk, którymi żadna fundacja się nie zainteresuje.:lol:
Ciotki, tak jak są złe i dobre schroniska, tak są i dobre i złe fundacje, nieprawdaż?;)
Osobiście poznałam kilka, oraz metody ich działania, ostatnio DT Iwa też miała do czynienia z taką fundacją. Podbudowana nie jestem. Ale trzymam Was za słowo że się Bonesem zajmiecie.

Szafro, dziękuję że się zdecydowałaś na DT dla niego. Kamień z serca.
Na RTG pojedzie w sobotę. Taki termin ma wyznaczony przez weta. Niestety ma jakąś awarię sprzetu.

Jeszcze w kwestii formalnej. Na kogo ma być adoptowany Bones? Ustalcie to Ciotki w trybie pilnym. Sugerowała bym fundację lub osobę spoza miasta, bo Szafra jako osoba prywatna mieszkanka Jastrzębie będzie ścigana za podatek od psa. Nie ma czegoś takiego jak DT w regulaminie schroniska, to jest status domu na dogo, więc musimy dokonać normalną adopcję.

Link to comment
Share on other sites

Ładnie ujęte ja osobiście już z żadną fundacją nie chcę mieć do czynienia :mad: i jestem sceptycznie nastawiona !!!!

emilia2280 - A co do wypowiedzi dziekuję DT iwa- w doskoku :evil_lol: to ja tu nie doskakuję ja tu jestem cały czas :multi::multi:

Czekam na pięknisia ale będzie rewolucja chyba z nim do wanny wejdę tyle włosów:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...