Jump to content
Dogomania

Dingo - odszedł za Tęczowy Most!


Agula99

Recommended Posts

Nowe foty Dinga autorswa Rozia.

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mXquLfXIDIo/TwhXWGvKrtI/AAAAAAAADFY/QeSaPyQj4IQ/s512/IMGP6725.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Md0rzPRWZvY/TwhXnlgenYI/AAAAAAAADFk/NsFm1gvZ_Vw/s576/IMGP6712.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hfnqpWExbqY/TwhW834OEpI/AAAAAAAADFE/RBkRow2YakE/s576/IMGP6748.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1E3iOE0Rf_I/TwhXBuZiaXI/AAAAAAAADFI/54GGBM0tBMM/s576/IMGP6737.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do Dingo to:

Widzi na pewno i to wcale nienajgorzej, słyszy i węch też ma jeszcze dobry. Jest przyjazny do ludzi i dzieci, jeszcze troszkę nieufny ale nieagresywny. Do psów różnie (z Budrysem i Pako to by powojował) - dziadek ma jeszcze werwe do walki i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Przed siatką ostro daje czadu i nawet Budrys w pewnym momencie mu ustapił :-) Do nowego nie startuje bo młody to uległy typ, ale Budrys i Pako to rządziciele. Na spacerze nie burczał już i tylko raz mu się zdarzyło jak go do kojca chciałem wprowadzić a mu się to nie podobało, ale nie startuje do człowieka. Cały czas merda ogonem i lubi kontakt z ludźmi. Widać bardzo szybko nabiera zaufania do człowieka - dzisiaj mnie ładnie przywitał. Fajny pies. Ma zapalenie lewego ucha - widać, że go swędzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Rozio robisz naprawdę dobre zdjęcia :) Dziewczyny ogłaszamy naszego starszego pana?:lol:[/QUOTE]
A możemy, możemy!!! Kurcze myślałam, że jak Pakuś pojedzie, to Dinguś zajmie jego boks i wreszcie będzie miał jasno, a tu buda za mała!! Kurka!!! Może by budę przenieść większą do tego boksu??? Ile dziadziuś będzie siedział w tej ciemnicy????
Dziś dziadziuś wyspacerowany, najedzony, bardzo smakują mu moje kluseczki, no i ma obiecane że jutro będzie siedział na ogródku cały dzień!! Mam nadzieję, że Magda tak zrobi!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']to jest link [url]http://www.dogomania.pl/threads/127014-Nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psów-proszę-dodawać-psy-i-reklamować[/url]!

Wiek: 7-8 lat
Płeć: pies
Wielkość: hmmm jakby go określić, może ktoś ma pomysł ;)
Województwo: podkarpackie
Szuka domu: stały
Stan zdrowia: hmm dobry?? ciężko czasami do końca określić
Kastracja: nie
Stosunek do zwierząt: do końca nie wiadomo
Stosunek do dzieci: nie wiadomo (ja o tym nic nie wiem)
Dla kogo: dla osób, które kochają starszawe psy i chcą im dać domek do końca ich dni
Gdzie przebywa: Przytulisko "Cztery Łapy" w Boguchwale koło Rzeszowa
Kontakt: (bardzo prosimy o podawanie również maili )
Link: (do wątku na dogo)
Uwagi: (czyli np. cały opis psa)[/QUOTE]

Ciężko z tymi pytaniami, trochę mało znamy dziadziusia i ja się do końca nie mogę wypowiedzieć jaki on ma stosunek do dzieci, psów, bo tego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Barb, właśnie przypomniałam sobie że tam gdzieś wstawiłaś ten szablon, który trzeba uzupełnić dla Dingusia!! O matkooo!!![/QUOTE]

Aguś to skopiuj do i pozupelniaj ile wiesz, bo przecież wiesz najwięcej.
Jest tez trochę informacji od Rozia, ktore mozna wykorzytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Aaa no i kontakt można dawać oczywiście na mnie, tylko chyba i tak musimy chwilę poczekać, żeby tą cała ankietę uzupełnić.[/QUOTE]

Wiesz chyba tak, może Rozio coś jeszcze uzupełni.

Te 7-8 lat to ocena wetki ? To nie jest z niego jakiś straszny staruszek.

A jakiejś diagnozy co do stanu zdrowia nie ma?

Link to comment
Share on other sites

Co do Dinga to nie wyprowadzałem go dzisiaj, ale zostawiłem dzisiaj na noc na wybiegu .

Ma więcej lat niż 10 na pewno a ja bym mu dał z 12-14 minimum. Ja mam 12 letniego psa i to trochę większej rasy i moim zdaniem to lepiej się trzyma od Dinga mimo, że na spacerach się już często potyka. Dingo ma już kości biodrowe praktycznie na wierzchu (bez mięśni) - jak się go dotyka to czuć. Mój ma też już zaniki, ale jednak trochę mniej niż Dingo. Dziadek Dingo jest przyjazny do ludzi i łagodny, cały czas merda ogonem, do dzieci małych pewnie się nie nadaje przez tą jego starość, ale moja Ula (13 lat) to go wygłaskała i łaził za nią i merdał ogonem i do takich dzieci myślę, że bez problemu. Widzieć coś tam widzi (ale jednak chyba tylko zarysy) odległości z bliska nie potrafi ocenić i zdarzyło mu sie dzisiaj nadziać nosem na ręke ze smakołykiem albo kłapać zębami nie w tym miejscu), węch ma sprawny (chociaz też chyba już słabawy) i słyszeć słyszy. Jak mu smakołyk podrzuciłem na ziemię to znalazł. Wielkosc - no to duży psiak. Dziadunio jest słabiutki, potrafi się zachwiać i dom ze schodami odpada na pewno. To już jego końcówka - takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...