Jump to content
Dogomania

Dingo - odszedł za Tęczowy Most!


Agula99

Recommended Posts

Dziaduś ma już gotowy kubraczek, z różowym futerkiem :) będzie nieźle wyglądał, tylko jeszcze muszę jutro wymierzyć jak tam pod brzuchem, no i u nas ciężko z rzepami, są tylko takie malutkie, beznadziejniutkie, a ja nie mam kiedy jechać specjalnie po rzepy do Rzeszowa. No nic zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agula99'] u nas ciężko z rzepami, są tylko takie malutkie, beznadziejniutkie, a ja nie mam kiedy jechać specjalnie po rzepy do Rzeszowa. No nic zobaczymy co z tego wyjdzie.[/QUOTE]

Agula to wstrzymajcie się z rzepami, ja sie rozglądnę. Od jutra ocieplenie to dziadeczek wytrzyma jeszcze trochę.
Ile tych rzepów potrzeba ? bo to się pewnie w metrażu kupuje...

Link to comment
Share on other sites

Tak w metrażu, ja kupiłam kawałek (takie o szerokości 2cm), więc to starczyło mu żeby przyszyć tak pod szyją, ale brakuje jeszcze żeby tam pod brzuchem jak leci, to tam trzeba przyszyć, żeby się ten pasek trzymał. Siostra miała iść szukać ale zanim załatwiła sprawy to sklepy zamknięte były. Potrzebne są takie duże rzepy w szczególności jak się szyje kubraczek na dużego psa. Magda mówiła, że on nie ma tam tak źle, raczej ma przytulnie i cicho, tylko u niego nie zamarzła woda!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']ale nie napisałas ile tych rzepów, 1m ?[/QUOTE]
Może być i jeden metr, a może być i dwa to na zaś będzie! Jeśli będą szerokie to weź, bo te co on teraz ma pod szyją, to moja siostra stwierdziła, że mogą się mu nie trzymać i jeszcze guzik przyszyje!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Agula rozumiem że to będzie czerwony kubraczek z różowym futerkiem ? :evil_lol:[/QUOTE]
Nieee, jednak nie wykorzystałyśmy tej kurtki, bo ona nie jest jednolita, tylko to wszystko trzeba było by pruć, a to jest masa roboty. Dobrze, że na strychu miałam taki stary płaszcz, ale prochowiec, więc z pleców wycięło się na niego i już, to jest w takim kolorze kawy z mlekiem, a obszyte jest takim różowym futerkiem sztucznym, no i ma koło szyi lamówki z pieskami i wogóle, czego on tam nie ma :) także od razu piszę, że w razie potrzeby robienia kolejnego kubraczka, materiałów brak!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziś była przymiarka kubraczka, Dinguś trochę się pozłościł, pewnie nie wiedział co to na niego zakładam, ale wyglądał fajnie. Kubraczek by trochę szyty na wyrost, głównym modelem była moja Kropcia, a ona w porównaniu do dziadzia pulchniutka, no i tak wyszło, że trzeba będzie jeszcze dalej po doszywać te rzepy, bo się dziadziuś utopi, a i pod brzuchem, bo on chudzinka że hej, ale kubraczek może też być w przyszłości dla innego dużego psiaka, więc rzepy będą w różnych miejscach, to będzie można regulować w razie potrzeby :)
Fotki dziadziowi nie udało mi się zrobić, ale prezentuje wszystkim kubraczek w całej okazałości, oraz naszą domową modelkę, tym razem Misia, która tylko mogła się nim przykryć, bo inaczej gdzieś by w nim zginęła :)

[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/618/zdjcie0571g.jpg[/IMG]

[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9887/zdjcie0572j.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']No śliczne, śliczne, takie mocno "dziewczyńskie", ale u nas w przytulisku różne orientacje są przecież to nikt z dziadzia szydził nie będzie:evil_lol:[/QUOTE]

hehe , właśnie czytałam o przyjaźni Oziego z Lukasem , ale no cóż , nie ważna płeć ważne uczucia ..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wdzianko bombowe, prześlicznie uszyte, tylko Agula musimy pamiętać, że to co super dla naszych domowników, niekoniecznie się sprawdzi w przytulisku. Mam na myśli tę różową obramówkę , jest piękna, tylko obawiam się że może się śniegiem oblepić i potem długo mokra będzie wisiała na psiaku. Lepiej robić takie gładkie powierzchnie do których śnieg się nie przyczepia. Ja też nie chcę się czepiać bo wdzianko naprawdę piękne tylko to taka moja dygresja na przyszłość. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']oj chciała dziewczyna dobrze!! ma wenę twórczą, a dziadziuś w różowym jeszcze może kogoś zauroczyć :)[/QUOTE]

Agula nie chodzi o różowe bo kubraczek przepiękny jak pisałam, tylko o moknięcie tego kożuszka. A tak na marginesie mój Tz też ma różową koszulę i bardzo ją lubi. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Ale ma Dinguś garniaka:loveu::cool3: Fajnie,że psiaki nie marzną :)[/QUOTE]
Dingo jeszcze nie chodził w tym garniaku, a czy pochodzi to też nie wiadomo, bo jak się cieplej zrobi (już dziś jest cieplej bo odwilż) to nie ma sensu go ubierać, no ale będzie gotowy w razie W ;)

Link to comment
Share on other sites

Dingo wcale nie się nie zachwyca jak się mu zakłada kubraczek :) denerwuje się i powarkuje :) no nic, może nie będzie potrzebował, tam u niego faktycznie najzaciszniej, ciemnawo ale cicho i woda mu nie zamarza, ale jakby co kubraczek czeka w gotowości, a jak nie to na przyszłość się może przydać. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...