Jump to content
Dogomania

Wigilijna Sonia znalazla wspanialy dom w Krakowie!!!


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elik u nas nie ma schronu nawet:-(
Sonia podobno została znaleziona w Kielcach a do Starachowic przywieziona. W tym mieście jedyne miejsca dla psów w potrzebiesą na ulicy...naprawdę.
Głupia polityka miasta, mało osób działąjacych i masa psów.
Wzięłabym ją do siebie, co groziło zawałem ojca, bo naprawdę cały dom ma już dosyć mojej psiej działalności. U justysiek mógł ją zjeść Forest. Zanim dowiedziałm się, że Sonia jedzie do Ciebie poprosiłam agę38 i się zgodziła ale ona ma na głowie około 20 psów i dzieki temu, że małą Ty wzięłaś ja wstawiam Adze 3 miesięczne szczenię z połamaną łapą, które miało być uspione
Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']W takim razie Ela pomogła też jeszcze jednemu psiakowi ;)[/QUOTE]

oj tak! to wspaniale ze tamten biedak dostal szansé w miejce rudej cudaczki.

Ela dzis byla z nowym poanem Lunki w hoteliku po niá i do domu. Takze chora i jeszcze w trasie Ela wyládowala. Maz zostal z psiarniá na glowie wiéc mala psota pewnie mu dala do wowatu :p

Link to comment
Share on other sites

Oj dała do wiwatu, dała. To mały dziabełek :diabloti:
Co chwilę dopada którejś michy z wodą i chlepce, a potem siura gdzie popadnie. Nie pomaga łapanie je w trakcie sikania i przenoszenie na pieluszkę. Jak postawię ją na pieluszce, to najlepszą zabawą jest próba ucieczki poza pieluszkę. Zabawa na całego, a siusianie ?? Po co, lepiej bezpośrednio na podłogę.Dobrze, że zawczasu zdjęliśmy dywan.
Łobuziak z niej okrutny :) Zaczepia starsze psy. Zauważyła, że karcę je jak na nią warczą i teraz pozwala sobie na całego. Doszło do tego, że kłóci się z Bellunią. Bela na ni warknie, a ta jej odpyskowuje. Smarkula wcale się ich nie boi.

Link to comment
Share on other sites

Mały dziadu jest wspaniały, w przeciwieństwie do Was niedobre istoty :mad:
Oczywiście, że było i siooo i kooo ale było też szaleńcze powitanie
I tak wiem, że same chciałybyście mieć tak :evil_lol:

Mały dziadu śpi ślicznie w swoim tzn. Małej posłaniu. Tylko w pierwsza noc miał ochotę wleźć do nas do łóżka, ale nie udało mu sie i dał spokój. Teraz bez marudzenia zasypia na swoim miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

no, w końcu dotarłam
cieszę sie, że diablatko wesołe i rozbrykane, mój TZ nie chce uwierzyć że to ten sam psiak, który jechał z nami
zasnęła pannica na kolanach od ręki, wczesniej wycałowała ja cała moja rodzina i od ręki się zakochała w potworze

90% drogi upłyneło tak:
[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/3959/zdjcie0076s.jpg[/IMG]


ostatnie 10% to zabawa moimi frędzelkami od szalika na które warczała, czaiła się polowała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']P.S. Dzis po odrobaczeniu mala zrobila kupsko wielkosci piésci z wielkich i tlustych robali, jak nie bele jakie spaghetti ;/[/QUOTE]
Dzięki Emilko za obrzydzenie spaghetti. :ices_bla:



[URL]http://img838.imageshack.us/img838/3959/zdjcie0076s.jpg[/URL]
Mały aniołeczek taki kochany, nic tylko przytulać i całować. :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Dokladnie - ponowne odrobaczenie za 2 tygodnie o ile dobrze pamiétam i wtedy tez reszta stada. A nawet Ela i máz :) Polecilam Eli najlepszy naturalny srodek na robaki dla ludzi: pestki ze swiezej dyni! Nie suszone. [B]Ela pewnie biega po targu w poszukiwaniu okazalej dyni :)[/B][/QUOTE] dzisiaj targu niet:evil_lol:
a z tymi pestkami to prawda, świeże i psom można podawac o ile zechcą skonsumowac...
Ela pewno zarobiona po paszki przy takim stadzie:lol:
ta mała śliczna....znałam pewnego złotego spaniela Dropsa, aparat był niezły, gdy jadł obiad miał spinaczem do bielizny uszy spinane na czubku głowy i reszta rodziny opuszczała kuchnię:razz:
mocno nerwowy był podczas posiłku, a po kapieli "żądał" włączenia farela, bo musiał szybciej wyschnąc;) taki charakterny spanielos był......:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Péklam ze smiechu z tego spanieloska :) nerwowy poczs posilku i zádania farelki - toz to prawdziwa diva byla! hihihihi, a ja myslalam ze moja jest niedobra a ona tylko zjada lapé jak sié já pcha do miski, ale nikt kuchni narazie nie musial upuszczac w pospiechu :) a do spozywania posilku ma specjalne miski dla spanieli: wysokie i wáskie, zeby uszy nie jadly obiadu tylko zostawaly na zewnátrz miski.

Link to comment
Share on other sites

Drops miał taką spec.miskę do wody, ale obiad zjadał na dużym talerzu bo tam było mięso, suróweczka ( uwielbiał kiszona kapustę)i cos tam jeszcze, to hrabia był, ale ciagle paprał uchole w jedzeniu więc miał "koka":) aaa domownicy grzecznie wychodzili coby miał komfort jedzenia a nie warczał i połykał....
zaraz Ela nas pogoni......toż to wątek małej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...