Jump to content
Dogomania

Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !


Aquirre

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i jak się polepszy (potencjalny dom dla azjaty) to się popie...:placz: !!!

W niedzielę czyli jutro , mija termin zabrania Soni z DT (umowa obejmowała 2 tygodnie) i pewnie dałoby się to jeszcze odwlec , gdyby nie fakt , że jedna z suczek Joli przeszła dziś poważną operację i wymaga opieki .
Jola nie wystawi Soni na wycieraczkę , ale w zaistniałej sytuacji dała mi do zrozumienia , że muszę się spieszyć .

DOM POTRZEBNY NA WCZORAJ !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquirre']No i jak się polepszy (potencjalny dom dla azjaty) to się popie...:placz: !!!

W niedzielę czyli jutro , mija termin zabrania Soni z DT (umowa obejmowała 2 tygodnie) i pewnie dałoby się to jeszcze odwlec , gdyby nie fakt , że jedna z suczek Joli przeszła dziś poważną operację i wymaga opieki .
Jola nie wystawi Soni na wycieraczkę , ale w zaistniałej sytuacji dała mi do zrozumienia , że muszę się spieszyć .

DOM POTRZEBNY NA WCZORAJ ![/quote]

SZUKAMY DOMU DLA SONI!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquirre']Rozmawiałam dzisiaj z Panem z Krakowa . Ma się zastanowić i przemyśleć . Ewentualnie zobaczy Sonię w niedzielę .[/quote]

A jakie wrażenia? Kiwi mówiła że pan jest dość "dziwny"... Przepraszam Aquirre że zwaliłam to na ciebie ale dopiero przed chwilą się ogarnęłam na tyle żeby przeczytać posty z ostatnich dwóch dni. Miałam sajgon w pracy:angryy: ...

Gdyby Pan się zdecydował na obejrzenie Soni to ja chętnie podjadę też i poagituję :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...