Jump to content
Dogomania

Max & Neska - Czyli Dwie Torpedy


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.'][URL]http://i1178.photobucket.com/albums/x373/pundel/Ray Amber Broom Neska/DSC_4005.jpg[/URL]
haha, jaki jęzor. :D


i czekam na nowe fotki :smile:[/QUOTE]

jezu, nie mam siły ich dodawać ;< one na dodatek są chyba za duże na dogo a zmniejszać to już w ogóle mi się nie chce :shake: dlatego pozwólcie, że dodam tak:

[URL="http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/318764_310643465699319_18095396_n.jpg"]1[/URL] [URL="http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/552572_310643855699280_503873651_n.jpg"]2[/URL] [URL="http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/283634_310643969032602_409460378_n.jpg"]3[/URL] [URL="http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/181172_310697145693951_386372253_n.jpg"]4[/URL]

reszta ma być jutro :)

a my wróciłyśmy do sesji klikierowych ;) Neska po jednej sesji załapała "połóż głowę" :p
generalnie ją roznosi, szkoda tylko, że o dwa dni za późno ;(
w tym tygodniu jedziemy z Martą od Forzy (Tollera :loveu:) gdzieś, gdzie są pomosty, one ćwiczą chyba do DCDC Poznań a ja też chciałabym spróbować i przy okazji wezmę dekle, może pies nie będzie mnie miał aż tak bardzo w doopie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Hej ,Wiki :)
byłam dziś w schronisku i widziałam tam (i wyprowadziłam) sznaucerka miniaturowego ,wyglądał na rasowego albo mocno w typie:-([/QUOTE]

biedaczek :( z drugiej strony też mam czasami ochotę wywalić Neskę przez okno :diabloti: niestety ale znowu przechodzimy ' dni wrednego teriera ' :mad:

[quote name='Ty$ka']Jakie fajne fotki. Nesce super w różu :loveu:

Czekamy na więcej zdjęć :P[/QUOTE]

tak słitaśnie :loveu:
ja też czekam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']
[B]w tym tygodniu jedziemy z Martą od Forzy (Tollera :loveu:)[/B] gdzieś, gdzie są pomosty, one ćwiczą chyba do DCDC Poznań a ja też chciałabym spróbować i przy okazji wezmę dekle, może pies nie będzie mnie miał aż tak bardzo w doopie :D[/QUOTE]

Liczę na fotki, bo Forza jest jednym z moich ulubionych tollerów (pomijając Drinka, bo ta suka jest dla mnie mistrzostwem pod kątem budowy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Liczę na fotki, bo Forza jest jednym z moich ulubionych tollerów (pomijając Drinka, bo ta suka jest dla mnie mistrzostwem pod kątem budowy).[/QUOTE]

moimi ulubionymi Tollerami są Forza i Diamond, chociaż są zupełnie inne kolorowo, Diam jest taki wyblakły :p

niestety spacer odwołany :( a my nadal klikamy połóż główkę i już jest baardzo dobrze, z klikierem kładzie na 10 sekund :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Uch zazdroszczę Wam tych różowych szeleczek ;p
Szkoda, że ja nie mam suczki bo bym sobie takie sprawiła.. :evil_lol:
A tak na serio to trochę mnie nie było i musiałam nadrabiać duuuużo zaległości :roll:
Ale szczerze zazdroszczę DCDC :D
Ja mieszkam w takim zadupiu, że tu wszystko jest daleko chociaż raz do roku wystawa CACIB całkiem niedaleko wiec chociaż to :shake:
Mam nadzieję, że uda mi się wybrać na latające psy i zobaczę Was, ale jak będziecie startować :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Uch zazdroszczę Wam tych różowych szeleczek ;p
Szkoda, że ja nie mam suczki bo bym sobie takie sprawiła.. :evil_lol:[/QUOTE]
A co to za problem? :P Ja mam psa i mój kochany piesio wygląda bardzo męsko w różowej obróżce, szelkach i smyczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Ale gdy się ma starszych braci to to nie przechodzi.. ;)[/QUOTE]
U mnie bracia nie mają nic do gadania :eviltong:
Nawet ich "O Boże, co ty MU zrobiłaś. Masz natychmiast to zdjąć" na mnie nie działa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']U mnie bracia nie mają nic do gadania :eviltong:
Nawet ich "O Boże, co ty MU zrobiłaś. Masz natychmiast to zdjąć" na mnie nie działa :evil_lol:[/QUOTE]

No u nas 'wyglądasz jak pedał! Facet w różu? Kuźwa... Spódniczke mu zalóż!' trochę działa :D
A tym bardziej jak mylą ciągle Amoora z dziewczynką xd
Zresztą inaczej wygląda to na męsko wyglądającym psie a na WHWT :D

Link to comment
Share on other sites

przecież każdy WHWT wyglądają jak dziewczynki :p

dzisiaj dwa spacery:
1. park :loveu: było fajnie, myślałam, że nie będziemy nic robić ale pies nawet chciał coś robić więc porzucałam jej piłkę raz wpadła do wody i potem Ness cały czas wchodziła do strumyka, żeby się ochłodzić. Aport baaardzo dobry w porównaniu do ostatnich trzech dni :)

potem poszłyśmy na boisko, w sumie to wzięłam tylko dyski i trochę smaczków a psa tylko do towarzystwa, bo chciałam poćwiczyć rzucanie a wyszło na to, że nawet trochę jej rollerów porzucałam, ale o wiele lepiej łapie jej się backhandy ;) wreszcie się szarpała dyskami więc jestem bardzo zadowolona :D potem standardowo na boisku poćwiczyłyśmy zostawanie, które jak zawsze jest super i chodzenie przy nodze ( znalazłam fajny sposób ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']No u nas 'wyglądasz jak pedał! Facet w różu? Kuźwa... Spódniczke mu zalóż!' trochę działa :D
A tym bardziej jak mylą ciągle Amoora z dziewczynką xd
Zresztą inaczej wygląda to na męsko wyglądającym psie a na WHWT :D[/QUOTE]
A Twoja reakcja powinna być taka: "spódniczka? Świetny pomysł!" :lol:
U mnie też... ciekawe dlaczego? :P
Hihi, ale mój wcale nie jest psem męskim: małym, kudłatym, o słodkim wyrazie pyska... naprawdę każdy go myli z suką :lol:

---------------

Cieszę się, że Wiki spacery Wam się udały :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A Twoja reakcja powinna być taka: "spódniczka? Świetny pomysł!" :lol:
U mnie też... ciekawe dlaczego? :P
Hihi, ale mój wcale nie jest psem męskim: małym, kudłatym, o słodkim wyrazie pyska... naprawdę każdy go myli z suką :lol: [/QUOTE]

No to oby dwie mamy damsko-męskie psy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stefanek1407']Wstawiaj nowe fotki :lol:[/QUOTE]

[quote name='Klaudia&Aza']Właśnie :mad: też bym pooglądała świeże zdjęcia Neski ;)[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Ja też :lol:[/QUOTE]

[quote name='Chein']Witamy się i tu! :loveu:[/QUOTE]

fotki będą jak dobrze pójdzie po zawodach i obozie, wszystkiego spodziewajcie się dopiero 20 ;P

[quote name='Onomato-Peja']Czekam na jakąś propozycję spaceru z Maxem. :P[/QUOTE]

ostatnie dwa tygodnie sierpnia mam wolne :p będziesz w weekend na zawodach ?

[quote name='Aleksandra95']a jak przygotowania do zawodów ? ;p[/QUOTE]

w sumie, nie wiem. trening na torze niezby7t udany, potem dwa na podwórku już o wiele lepiej ;)

[quote name='Ty$ka']Wiki, żyjesz tam jeszcze? :D[/QUOTE]

hahahha. NIE :D

generalnie jak będzie w Annówce zasięg to napiszę na facebooku, albo poproszę kogoś z Dogomaniaków ( np. Ciebie Karolino od Rasty) żeby napisał jak nam poszło na zawodach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...