Jump to content
Dogomania

Max & Neska - Czyli Dwie Torpedy


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']Fajnie, że zdecydowaliście się wystartować. :smile: Podziwiam za odwagę :P

edit:
Wiecie może do kiedy można się zgłaszać ? ;)[/QUOTE]

do końca lipca, jeszcze 19 miejsc ;)

ejejej, jakby co, to możesz u mnie spać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']do końca lipca, jeszcze 19 miejsc ;)

ejejej, jakby co, to możesz u mnie spać :p[/QUOTE]
Heh, właśnie w tym problem, że mam gdzie spać w Gdańsku, ale gorzej z samym dojazdem :D
Ale pomyśle jeszcze :smile: Strasznie kusi ten Sopot :P

Link to comment
Share on other sites

Witamy po przerwie =)

Po remoncie dogo usunęliście się z moich subskrycji, ale Was znalazłam i znów będę Ci przeszkadzać w galerii :diabloti:

Uwielbiam Twoją Neskę oraz to, co z nią wyprawiasz - jesteście wspaniałe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Witamy po przerwie =)

Po remoncie dogo usunęliście się z moich subskrycji, ale Was znalazłam i znów będę Ci przeszkadzać w galerii :diabloti:

Uwielbiam Twoją Neskę oraz to, co z nią wyprawiasz - jesteście wspaniałe :)[/QUOTE]

hej, przeszkadzaj do woli, im więcej szkodników tym więcej postów :p

dziękuję :loveu:

a tak w ogóle to sorry ale.

NANANNANANANNANA. WYGRAAAAAAAALI ! MAMY FINAŁ ! <3 <3 <3 <3 :terazpol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Przynajmniej siatkarze nam się udali :loveu: a pomyśleć, że wszyscy się tak podniecają piłką nożną.. :D[/QUOTE]

głupia piłka nożna ;P
ja się jaram, bo mam 177cm wzrostu a koszykówki też nie lubię, w wakacje zaczynam ostro trenować :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Paula03']Super zdjęcia :loveu:

Fajnie, że się zapisałyście na zawody :)[/QUOTE]

fajnie, że się podobają ;)

my wróciłyśmy z działki i wnioski takie:
* pies wreszcie koocha pływać, zawsze kiedy idziemy na plażę biegnie 20m przed mną i jak tylko wchodzę na piasek to zaczyna się darcie ryjka, żeby coś rzucić no i mogę rzucać dość daleko :loveu:
* w miarę ogarnęłyśmy zakręcony tunel, na prosty jest super wysyłanko :loveu:
* odpoczęłyśmy trochę, ja zajęłam się ćwiczeniem siatkówki, ponieważ chcę serio zacząć trenować od września a piesek mógł spać, jeść, spać i jeść, chociaż zdziwił się, jak dałam mu suche żarcie, bo przecież zawsze dostawałam od kochanej babci resztki :O na szczęście w miarę się dogadałyśmy z babcią ;)

pływające fotki:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7Lg0moJOHz4/UAa4Yg-Nb4I/AAAAAAAABMw/FX-_EyfvBbc/s640/DSCF1179.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7LviIjasrLA/UAa4ZXJn7bI/AAAAAAAABM0/IpvKVrsnXkw/s640/DSCF1184.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-78n6Rc2GvG0/UAa4Z_bbRnI/AAAAAAAABM8/MLeVvPy7D50/s640/DSCF1186.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UckbjCR0w4w/UAa4a9KvADI/AAAAAAAABNA/k9JEDp794us/s640/DSCF1191.JPG[/IMG]

coś więcej napiszę po DCDC ;)
zastanawiam się, czy brać psa w sobotę czy postawić na zapoznawanie ludzi i robienie zdjęć, bo w niedziele mini zawody agility w których również bierzemy udział. jak sądzicie ? czy po sobocie nie będzie zmęczona w niedziele ? POMOCY xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Neska cała w wodzie! Daleko od brzegu... nie wierzę :)[/QUOTE]

jeszcze w zeszłym roku też nie wierzyłam :D

[quote name='vaness']jak fajnie pływa :loveu:[/QUOTE]

no, przebiera nóżkami aż miło, może jej się mięśnie wyrobią :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A myślisz że Neska potrzebuje się zapoznać z nowym miejscem, dużą ilością osób przed zawodami? Bo jeśli tak to lepiej żeby była w sobotę:)
Wiesz może z którego przystanku jest najbliżej do tego Parku Północnego? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']A myślisz że Neska potrzebuje się zapoznać z nowym miejscem, dużą ilością osób przed zawodami? Bo jeśli tak to lepiej żeby była w sobotę:)
Wiesz może z którego przystanku jest najbliżej do tego Parku Północnego? ;)[/QUOTE]

Neska była tam już dwa razy, raz na DCDC a raz same byłyśmy także miejsce zna. chyba wezmę ją na dwa dni, zależy chyba też trochę od pogody ;P

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie będzie upałów (a nie sądzę by były...) to raczej możesz ją wziąć ;) Chyba nie powinna być jakoś specjalnie zmęczona w niedziele...
Ja i w sobotę i w niedzielę idę z Joy (prawdopodobnie;)) Niestety w sobotę będziemy krótko:-( (brat ma wyprawianą osiemnastkę....)
A co z tym przystankiem...wiesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']
A co z tym przystankiem...wiesz?[/QUOTE]

nie wiem skąd jedziesz ;P ale najlepiej by Ci chyba było dojechać 171 z Tesco aż do Oliwy na pętlę i stamtąd 122 pod Grand Hotel. Ja jadę z Osowy do Oliwy ale nie wiem jeszcze o której, w sobotę jadę raczej wcześnie a w niedziele chyba później..

[quote name='Ty$ka']Jakie fajne fotki :loveu:

Hmm... ja na Twoim miejscu nie brałabym psa. Tym bardziej, że następnego dnia macie zawody, a wiesz - stres dzień po dniu może nie wpłynąć korzystnie... ;)[/QUOTE]

właśnie wróciłam ze spaceru z Magdą i Amber i gadałyśmy no i ona bierze Amberową na dwa dni, ja moją też wezmę, no bo przeicież na zawodach też będzie dwa dni to niech się przyzwyczaja. wymyśliłyśmy, że w sobotę i niedziele przed wyjazdem wyjdę z Maxem bo ona się wtedy nakręca na mnie i spacer ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...