Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Han:lol: spokojnie,to tylko dobra zabawa,szczegolnie w grzywkach i tak wiadomo kto wygra ,a to ,ze sie dowiem ,ze w konkurencji mam 10 czy 15,co to za roznica skoro na jednej wystawce okreslone zwierzatko dostaje dobra ,a na nastepnej CWC i najlepsza suka w rasie-to tylko drobny szczegol
ja tam sie ciesze ,ze znowu sie spotkamy i wymiziam mojego tymczasowicza:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Han:lol: spokojnie,to tylko dobra zabawa,szczegolnie w grzywkach i tak wiadomo kto wygra ,a to ,ze sie dowiem ,ze w konkurencji mam 10 czy 15,co to za roznica skoro na jednej wystawce okreslone zwierzatko dostaje dobra ,a na nastepnej CWC i najlepsza suka w rasie-to tylko drobny szczegol
ja tam sie ciesze ,ze znowu sie spotkamy i wymiziam mojego tymczasowicza:multi: :multi: :multi:[/quote]

Ale im więcej grzywek tym więcej do oglądania, i tym więcej do podpatrzenia. Ja wiem, że nie mamy szans ale im więcej tym lepsza zabawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Han:lol: spokojnie,to tylko dobra zabawa,szczegolnie w grzywkach i tak wiadomo kto wygra ,a to ,ze sie dowiem ,ze w konkurencji mam 10 czy 15,co to za roznica skoro na jednej wystawce okreslone zwierzatko dostaje dobra ,a na nastepnej CWC i najlepsza suka w rasie-to tylko drobny szczegol
ja tam sie ciesze ,ze znowu sie spotkamy i wymiziam mojego tymczasowicza:multi: :multi: :multi:[/QUOTE]
Ech to chyba w każdej rasie niestety tak jest....

Link to comment
Share on other sites

Han co do szans to nigdy nie wiadomo...co prawda w chlopczykach trudno sie przebic... niektorzy uwazaja ,ze najtrudniej zrobic ml .ch pl.-a u mnie jak zwykle odwrotnie,mlodziezowego robimy w czasie 3 kolejnych wystaw a z doroslym mamy schody-w dwoch rasach sytuacja sie powtarza
bardzo jestem ciekawa co bedzie sie dzialo w grodzie Kraka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Uznana we Francji sędzina.
Z V gr. wiem, że bardzo lubi basenji (sama tak powiedziała). Poza tym: rzeczowa, lubi podotykać psiaki, pomiętolic (w dobrym tego słowa znaczeniu), kulturalna, sprawna na ringu...
Pzdr.[/quote]
Bardzo dziękuję :) już jestem spokojniejsza :) to nasza druga wystawa (pierwsza była w szczeniakach w Opolu) i troszke się denerwuje :)

Link to comment
Share on other sites

Jusis - zobacz czy oprócz Bity z Ostraty jest jeszcze zgłoszony jakiś Springer spaniel walijski - bardzo proszę.

Nie ma co liczyć na stawkę w najbliższym czasie - zajrzałam na stronę oddziału - termin przyjmowania zgłoszeń jest ponownie przesunięty, tym razem na 5 czerwca.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#ff0000]UWAGA ![/COLOR][/SIZE][COLOR=#333333] [/COLOR]Prosimy NIE PRZESYŁAĆ kopii rodowodu [/FONT][/B][FONT=Tahoma][B]oraz kopii potwierdzenia wpłaty.
[/B][COLOR=#808080]W razie potrzeby zwrócimy się z prośbą o ich przesłanie[/COLOR][COLOR=#808080]. Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.[/COLOR][/FONT][B][SIZE=2]
[/SIZE][/B][/QUOTE]


Czyli to dobrze, że nie zdążyłam wysłać im faksem potwierdzenia wpłaty? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']No ale co w tym złego, jak wysłałam im mailem kopię dowodu wpłaty przed 20 maja? Nie rozumiem :shake:[/quote]

Ja też nie... Przecież zawsze proszą o rodowód i kopię wpłaty, teraz też prosili, to wysłałam w terminie. Dziwne to jakieś... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...