Jump to content
Dogomania

Labrador szuka nowego domu


nixxon

Recommended Posts

Witam
dowiedzialem sie ze te formu bedzie najlepszym miejscem na moj problem
Jestem wlascicielem prawie 7 miesiecznego labradora, psa, masci kremowej z podpalanymi plamkami i pasami :) Niestety zycie czasem plata figle i nie wszystko uklada sie po naszej mysli... mowiac po prostu musze poszukać Baremu nowego domu...
Zmieniłem prace, nie moge poswiecic mu tyle czasu ile zakladalem na poczatku, oprocz mnie nikt inny sie nim nie zajmuje wiec szkoda mi psiaka zeby siedzial sam w domu po 8-10 godzin az wroce z pracy...
Pies zaszczepiony, ksiazeczka zdrowia, zaczipowany. Dalem tez ogloszenie na allegro i tablica.pl
Pomozecie ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trzyma bez problemu, nawet jak jestem w pracy po 9 godzin to nic nie narobi... foty beda jutro choc jedna macie juz tutaj: [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-labradora-IDxAf7.html[/URL]
zdjecie chyba sprzed 2 miesiecy lub cos kolo tego
[URL="http://tablica.pl/oferta/oddam-labradora-IDxAf7.html"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

najważniejsza sprawa -szukanie domu musisz go sprawdzic lub poproś kogos tutaj o pomoc bo widze że jestes nowy

co to znaczy

chodzi głownie o to aby nie oddac psa w złe ręce, do pseudohodowli gdzie pojawią sie nowe śliczne maluchy -on bedzie pracował jako reproduktor aby nie pomnażać bezdomnych psów !!!!!!!

itd
szukaj adopcje labradorów - może tam ci pomogą

młody ładny psiak ma duże szanse na dom

Link to comment
Share on other sites

[B]nixxon, [/B]napisz do Fundacji Prima może? Na pewno znajdzie się jakiś chętny na dużego papisia, a Prima działa dość prężnie z szukaniem dobrych, sprawdzonych domów dla labiszonów.

[url]http://www.fundacjaprima.pl/kontakt.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']Niestety jeszcze pełnojajeczny (w planach była kastracja) i dlatego tak się boję by nie trafił do jakiegoś "hodofffcy".[/QUOTE]

tylko on troszkę za młody na kastrację chyba
jeśli uda się znaleźć domek przez dogo lub przez fundację to chyba wsio będzie ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Tylko że labrador 7 miesięczny to za wczesnie na kastrację ;/[/QUOTE]

Nie znam się na dużych psiakach ale gdzieś tam wyczytałam, że one powinny być kastrowane po 14 miesiącach albo i później, że ma to związek z rozwojem kości stawów. Ale tak jak napisałam nie znam się na tym :oops:

Link to comment
Share on other sites

znam takie sprawy - z dogo również, ze mimo umowy kastracja/sterylizacja nie doszła do skutku z powodu że sie nowemu właścicielowi odwidział ten zabieg a psa pzreciez nikt nie zabieral juz potem.... To wszystko zależy od osoby na jaką pies trafi (moje wszystkie psy w typie były pełnojajeczne do śmierci i umierały bezpotomnie).
a poza ty od nowego roku wedle najnowszego prawa coś takiego jak pseudo nie istnieją. jeden zapis prawa i koniec z pseudo. :evil_lol: tyle lat tu ludzie o to walcza a wystarczy jeden zapis i po sprawie :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...