Jump to content
Dogomania

Księżycowa Luna oraz gościnnie Safira


Jean

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Melduje się i wpraszam do Lunowego wąteczku :)
Faktycznie rośnie jak na drożdżach - taka uroda szczeniaków!

ale...odnośnie...

[quote name='Jean']Hehehe :) No, dogadzamy jej.
Jej jadłospis wygląda tak :
7.00 rano - animonda gran carno junior z mieszanką (papką) warzyw zmiksowanych z płatkami owsianymi.
12.00 - kolejna porcja animondy
17.00 - pół miseczki suchej karmy Friskes
19.00 pół miski animondy.

Jeszcze ze dwa miesiące i zejdziemy do trzech dań, pozbywając się tego o 17.
Też żałuję że tak szybko rośnie, ale robi się coraz mądrzejsza :) Więc wybaczam ; )[/QUOTE]


"pół miski".... ;) a jak duża ta miska? ;)
mój w podobnym wieku ( z 12 października)... je 5 x dziennie (póki co), wg zaleceń hodowcy było 4x... ale na noc chodził godny i dostawał czkawki ;)
ale my jedziemy na suchej paszy ;) w sumie wg rozpiski z opakowania - obecnie 350g na dobę! wychodzi 5x po 3-3,5 łyżki groszków. [mój należy do "większych" średniaków, do 25 kg]

Psie przedszkole fajna sprawa :) my mamy za sobą 4 spotkania... niby się wszystko poczytało ale takie zajęcia niesamowicie pomagają...
Luna mądra psina - sporo komend już umie... będzie brylować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']Podobny do tego co masz w avatarze :) Macie galerie? :)[/QUOTE]

Mamy, mamy i serdecznie zapraszamy ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201662-Misio-wita-i-zaprasza-%21%21%21/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/201662-Misio-wita-i-zaprasza-!!!/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ma chyba długie łapki, przynajmniej na zdjęciach tak sie wydaje, jest skoczna? jesli tak to kilka miesięcy to możesz iść z nia na agility:) może bedzie miała talent:)[/QUOTE]

A wiesz, właśnie dziś stwierdziliśmy że koniecznie kupimy na wiosnę frisbee, łapała w powietrzu piłeczkę :)

W ndz byliśmy na psim przedszkolu. Było średnio, ale pójdziemy jeszcze 2 razy, nie zrażamy się ;)

Link to comment
Share on other sites

Było średnio, bo strasznie chaotycznie prowadziły dwie babeczki, co więcej był 3,5 msc owczarek niemiecki, który nie bawił się jak inne psy, tylko atakował i był bardzo nie posłuszny przez co wszystkich rozpraszał. Właściciel nie mógł nad nim zapanować. Luna była rozproszona i średnio szła jej cała nauka, a podczas zabawy stala przy nas bo bała się tego owczarka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']no nic, bywają gorsze dni. Mam nadzieje ze ten owczarek podłapię jak powinno sie zachowywać.
Lunka widzę kształci sie hehe :)[/QUOTE]

On już był 3-ci raz i ponoć za każdym razem się tak zachowuje, a pan uzasadnił swój wybór ' Bo są szybko wychowalne' Pff ;)

[quote name='Aleksandra95']te oczka.:loveu:[/QUOTE]
Taaa zrobi oczka i pani z bólem serca musi ją przed snem na kocyk kłaść :P

Link to comment
Share on other sites

Kupiliśmy konga :)
Dziś dotarł i zdecydowanie prezent trafiony :D Oto poniżej dowody.

[IMG]http://i.imgur.com/oxwB9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/lF3Z9.jpg[/IMG]
(łysina za uszna :P)

[IMG]http://i.imgur.com/azCTk.jpg[/IMG]

W tle także nowy sznurek - wieeeelki :D
Kong trochę chyba za mały, aczkolwiek napisane, że dla psów do 10 kg.. Za jakiś czas kupimy drugi, większy a ten zostanie na pasty :)

Link to comment
Share on other sites

Ech.. dziś ciężki dzień :(
Wróciłam do domu, porozrywała gazetę męża, cały przedpokój w gazecie. Wyszłam z nią na dwór, zawsze o 17 robi kupkę na dworzu, już się kręciła.. Aż nagle znikąd zaszczekał jakiś wielki pies i młoda się przeraziła i nici z kupy..
Wróciliśmy do domu po pół godzinie, wzięłam się za sprzątanie, gotowanie.. A Luna, zrobiła kupę na mojej kołdrze w sypialni ;( ;(
Przekichała sobie! Koniec leżenia na łóżku ;(

Link to comment
Share on other sites

Oj może nie zdążyła. Mój od prawie od początku miał zakaz wchodzenia na łóżko.
Każdy pies ma zły dzień czasami. Mojego uczylm załatwiać się na gazety . Później uczylam go natrawce . Po spacerze na którym się załatwił chodziłam po schodach z j. Na górę domu. J. W tym momencie zbiegł na do mojego pokoju zrobił sikuu na gazecie i wrócił do mnie zadowolony z siebie:-)a ją musiałam go pochwalić.

Link to comment
Share on other sites

No chyba faktycznie miała zły dzień, aczkolwiek zakaz wchodzenia na łóżko w sypialni zostaje nie odwołany. W salonie niech wchodzi, ale sypialnia nie :)
Jeden z ostatnich plusów, to chyba mamy ostatnią paczkę podkładów. W nocy już nie robi wogóle siusiu, a w ciągu dnia jak jest sama raz i jedna kupka..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...