Jump to content
Dogomania

Dlugonoga Sarna-Wyzel Niemiecki Krotkowlosy-ze Slupska


Ati

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W zasadzie Ania napisała to, co najważniejsze:), czyli że czekamy na pannicę:).
Będzie miała swój pokój (przynajmniej na początek), żeby mogła się zaaklimatyzować w nowym otoczeniu, posłanie i miski już na nią czekają;) no i ogólnie jesteśmy w stresie, co to będzie:evil_lol:.
Mam nadzieję, że nasz jedynak nie okaże się zbytnim egoistą i przyjmie dziewczynę jak na gentlemana przystało. Oczywiście w pierwszych dniach pod naszą nieobecność psiaki będą zamykane w osobnych częściach mieszkania - Sajan będzie miał duży pokój i sypialnię, a dziewczyna - kuchnię, mały pokój i korytarz - wszystkie pomieszczenia są pozbawione wykładzin i dywanów, więc w razie gdyby zdarzyło się jakieś siku itp. to będzie można posprzątać:diabloti: rach ciach...
Pytań pewnie będę miała multum, jak już sunia do nas przyjedzie, ale tak na szybko - w Wigilię idziemy do moich i TZ-ta rodziców, ale sunia będzie musiała zostać w domu - nie chcę narażać jej na taki duży stres od razu (dużo ludzi, hałas, nowe miejsca), Sajan pójdzie z nami, inaczej rodzice do domów nas nie wpuszczą:lol:, czy ona może zostać sama??

Mam nadzieję, że w razie potrzeby będziecie pomagać, bo ja w sprawach związanych z DT jestem zielona jak trawka na wiosnę:evil_lol: i troszkę się obawiam.

No i myślę nad imieniem dla dziewczynki, bo jak będę wołać: Sarna to ludzie mogą mnie wziąć za świra:eviltong:. Może Mila? Milka? Luna?

To chyba tyle na ten moment:) uff...

Podsumowując:
czekamy - ja, Tz i Sajan

[img]http://img193.imageshack.us/img193/6064/20111102101020.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Czekunia - ZADROSZCZĘ Ci normalnie, kobieto, tej Sarenki ...

Nie wepchnę do domu nawet 1/2 tymczasa ... Wczoraj dzwoniła do mnie pańcia mojej ukochanej niegdysiejszej tymczasowiczki - ślicznej Loli - wyżełki czeskiej. Opowiadając o Loli napomknęła, że Lola właśnie siedzi przy niej podstawiając łepek do głaskania...Aż mi się gwałtownie zackniło :( Wyżły są boskie !

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem...Kompletnie nie na temat...ale może pochylicie się, ciotki drogie, nad umęczoną okrutnym nużeńcem śliczną Szirą .
Ja to wiem - jak wyzdrowieje dzięki naszej pomocy - NA PEWNO BĘDZIE ŚLICZNA :smile:

[SIZE=5]EXPRESOWY DESANT ANIOŁÓW !!![/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219783-Anielski-%C5%9Bwi%C4%85teczny-ekspresowy-bazarek-dla-Sziry-do-23-12-11-do-20-00?p=18240780#post18240780"]http://www.dogomania.pl/threads/2197...0#post18240780[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sarna już na wolności! :loveu:
Właśnie śpi pod moim biurkiem w pracowni. Byłyśmy na spacerku w lesie, zaliczyłyśmy rzyganko w samochodzie (chyba dostała jeść jako pierwsza i ta na wylocie ;) bo byłam w schronie 7 min po otwarciu). Niemiłosiernie ciągnie na smyczy, ale jest mega przyjazna i radosna. Z moimi suczydłami, które też "pracują" zgoda. Był jakiś jeden wark, ale nie wiem z czyjej strony... nie zauważyłam. Teraz czekamy na transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...