Jump to content
Dogomania

Kurs WOLONTARIUSZ KYNOTERAPII


dogomAnka

Recommended Posts

Zapraszam na kurs [B]"Wolontariusz Kynoterapii"[/B], który odbędzie się w dniach [B]16-18 lutego 2007 r. w Poznaniu[/B] przy ul. Ściegiennego 134 (Liceum Ogólnokształcącego nr 11). Rozpoczęcie Kursu 16 lutego 2007 r. godz. 16.30 (rejestracja uczestników od godz. 16.00), zakończenie 18 lutego 2007 r. o godz. 17.30.
Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat.

Celem kursu jest przekazanie słuchaczom teoretycznej wiedzy i umiejętności praktycznych umożliwiających uczestniczenie w zajęciach kynoterapeutycznych. Organizatorem kursu jest Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne. Więcej informacji na [URL="http://www.kynoterapia.fora.pl"]Forum PTK[/URL] w dziale "Tablica ogłoszeń".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UWAGA!!!!!!!!!!CHCIAłAM ZWRóCIć UWAGę NA FAKT BEZSENSU CIąGłEGO DZIELENIA SIE NA CORAZ TO MNIEJSZE GRUPKI. oD DOGOTERAPII ODłACZYłA SIE CZEść LUDZI I STWORZYLI KYNOTERAPIE ITD. JA NIE MóWIE KTóRE JEST LEPSZE ALE LUDZIE!!!CHCIAMY WSZYSCY POMAGAć INNYM, CHCEMY ROBIć TO SAMO A TYLKO SIę DZIELIMY. pOWINIEN BYć JEDEN ZWIąZEK, ROBIąCY JEDEN UNIWERSALNY-KRAJOWY KURAS A NIE CIAGłE PODZAłY I KłóTNIE-OPANUJCIE SIE !ZRóBMY COś WSPóLNIE!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli ktoś uważnie oglądał Teleexpress to zobaczył, że były prezentowane migawki z zajęć Fundacji Kynoterapeutycznej 'Właśnie Tak!' - organizacji partnerskiej Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego. A jedną z wypowiadających się osób była dogomAnka. Trudno chyba o bliższy związek z kursem 'Wolontariusz Kynoterapii' ? :-)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego o których wiadomościach mowa. Ja ostatnio widzialam reportaż o Fundacji, która zajmuje się dogoterapią na terenie Wielkopolski i nie pamiętam nazwy... blyo tam coś o piesku Zuzi i generalnie byli to ludzie znający się na rzeczy, którzy w tym czasie byli glównymi prelegentami na konferencji organizowanej na Uniwersytecie.
Ale nie upieram się, bo faktycznie możemy mówić o dwóch zupenie różnych reportażach:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...