Jump to content
Dogomania

Bokser Karo Znalazł Swoje Miejsce Na Ziemii -Odszedł wśród kochających go osób


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aganiok']niestety p...iło niektórych, masz rację
a moze warto zostawić Allegro? Wiesz po 10 debilach może w końcu trafi się ktoś normalny?
BYł ogłaszany w GW?[/quote]
Wystawię go jeszcze ten zaczął gadać że i tak go kupi. Wprawdzie i tak miałam przelicytować każdego i zamknąć wcześniej aukcję ale narazie wstrzymam się z tydzień.
Teraz trzeba być ostroznym po tych procesach.
Na początku myslałm, że rzucę zaporową cenę minimalna (no bo kto kupi "kundla" np. za 10 000)ale okazało sie, że opłaty są ogromne.
W związku z tym pomyślałm, ze jak jakiś cwaniak będzie licytował to ja lub ktoś ze znajomych go przelicytujemy i zamknę aukcję.
Ale dziś mi puściły nerwy i zamknełam aukcję zanim ktoś zalicytował.

Link to comment
Share on other sites

ahaaa....rozumiem o kurcze, to faktycznie Ci się kretyn trafił, ech...
my przy wystawianiu na Allegro wrzucamy na koniec formułkę, że wylicytowanie psa nie jest równoznaczne z jego nabyciem, zanim zaczniesz licytować - zadzwoń.
Ale pod względem prawnym to może nie mieć żadnej mocy, w sumie nikt tego nie sprawdzał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']
Na początku myslałm, że rzucę zaporową cenę minimalna (no bo kto kupi "kundla" np. za 10 000)ale okazało sie, że opłaty są ogromne.[/quote]

a to nie jest tak, że jak cena minimalna nie zostanie osiągnięta, to jest ona zwracana (tzn prowizja za nią?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']a to nie jest tak, że jak cena minimalna nie zostanie osiągnięta, to jest ona zwracana (tzn prowizja za nią?)[/quote]


wrrróć! to jest odwrotnie - jak cena minimalna zostanie osiągnieta, to ta prowizja jest zwracana, a prowizja wynosi 1% - więc przy daniu ceny minimalnej np 1000zł to będzie 10zł

Link to comment
Share on other sites

Ja mu zrobie dzisiaj aukcje. Laseczki, bo to robi się aukcje cegiełkową kup teraz przy okazji opisując, że pies szuka domu. Ten kto go zechce zadzwoni a ten co świrnięty jak kliknie kup teraz to będzie musiał wpłacić za cegiełkę i wilk syty i owca cała :)
Mam jeszcze małe kalendarzyki listkowe, zrobie to. Dzisiaj będę Rockiego wystawiać zrobie dwie aukcje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Ja mu zrobie dzisiaj aukcje. Laseczki, bo to robi się aukcje cegiełkową kup teraz przy okazji opisując, że pies szuka domu. Ten kto go zechce zadzwoni a ten co świrnięty jak kliknie kup teraz to będzie musiał wpłacić za cegiełkę i wilk syty i owca cała :)
Mam jeszcze małe kalendarzyki listkowe, zrobie to. Dzisiaj będę Rockiego wystawiać zrobie dwie aukcje.[/quote]

szczwane :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...