Jump to content
Dogomania

Wyżeł Weimarski, młody pies! Dom i opłata, schronisko lub las. Pomocy!Wyadoptowany.


kopiko

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam
Dzwoniłem do niego i dowiedziałem się najpierw że ogłoszenie jest aktualne a po chwili rozmowy że jest aktualne tylko na 25% ze względu że już go komuś oddał ale nie do końca.Dla mnie to jest jakiś chłopek roztropek i oddał go jakiemuś sąsiadowi też nie lepszemu (jeżeli go w ogóle oddał).Człowiek powiedział że ma 3h ogrodu ale nie ogrodzonego i chyba myślał że on mu będzie go pilnował a on jak się naje to go po 2-3dni nie ma.Więc dla niego to darmozjad, opowiada też jakieś bzdury że on po 3kg karmy zjada.Dla mnie to jakiś nawiedzony koleś w każdym bądź razie ma się jeszcze zastanowić z sąsiadem i dać znać do czwartku wieczorem.Może już nie kombinujcie z innymi telefonami bo facet zaczyna się utwierdzać w przekonaniu jakiego wartościowego ma psa.Ja mu zasugerowałem że jeżeli nie ma metryki ,tatuażu lub chipa to kundel a on się bardzo tym obruszył i powiedział ze to nie kundel tyko jest urasowiony cokolwiek by to znaczyło to takiego słowa nawet w słowniku nie ma.Chyba za bardzo się rozpisałem,wydaje mi się że nic innego nam nie zostało jak poczekać do tego czwartku jak on nie zadzwoni to ja jeszcze mogę do niego zadzwonić.Tylko co z tym hotelem i z tymi ludźmi co go mieli wziąć???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kris0']Witam
Dzwoniłem do niego i dowiedziałem się najpierw że ogłoszenie jest aktualne a po chwili rozmowy że jest aktualne tylko na 25% ze względu że już go komuś oddał ale nie do końca.Dla mnie to jest jakiś chłopek roztropek i oddał go jakiemuś sąsiadowi też nie lepszemu (jeżeli go w ogóle oddał).Człowiek powiedział że ma 3h ogrodu ale nie ogrodzonego i chyba myślał że on mu będzie go pilnował a on jak się naje to go po 2-3dni nie ma.Więc dla niego to darmozjad, opowiada też jakieś bzdury że on po 3kg karmy zjada.Dla mnie to jakiś nawiedzony koleś w każdym bądź razie ma się jeszcze zastanowić z sąsiadem i dać znać do czwartku wieczorem.Może już nie kombinujcie z innymi telefonami bo facet zaczyna się utwierdzać w przekonaniu jakiego wartościowego ma psa.Ja mu zasugerowałem że jeżeli nie ma metryki ,tatuażu lub chipa to kundel a on się bardzo tym obruszył i powiedział ze to nie kundel tyko jest urasowiony cokolwiek by to znaczyło to takiego słowa nawet w słowniku nie ma.Chyba za bardzo się rozpisałem,wydaje mi się że nic innego nam nie zostało jak poczekać do tego czwartku jak on nie zadzwoni to ja jeszcze mogę do niego zadzwonić.Tylko co z tym hotelem i z tymi ludźmi co go mieli wziąć???[/QUOTE]


Dobre spostrzezenia.
Słuchacie, uważam ze to powinna być ostatnia próba pomocy temu psu. Kris niech zadzwoni jutro wieczorem i powie ze ma tez innego wyzła na oku i w zwiazku z tym chce sie dowiedzieć jak wyglada sprawa tego weimara. Jak facet będzie chciał oddac, po psa trzeba podjechać i go zabrać. Jesli bedzie krecił, trudno, odpuszczamy.
Kris, a poprosiłes o jakies zdjecie mmsem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kris0']Witam
Ja mu już powiedziałem że jest jeszcze jeden weimar do adopcji co jest prawdą
dla tego ustaliliśmy że ma zadzwonić w czwartek,ale mogę zadzwonić do niego jutro wieczorem a mmsa ze zdjęciem mi przysłał.[/QUOTE]

Ok, jesli umowiles sie ze on ma dzwonic, to nie rob pierwszego ruchu. dzieki za wspolprace.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Mimo że umówiłem się z facetem że on zadzwoni,to jednak ja zacząłem do niego dzwonić od godz.15.Najpierw nie odbierał telefonu a od godz.włącza się tylko sekretarka,oczywiście nagrałem się z przypomnieniem ale jakoś czarno to widzę.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za prywatę.. ale jestem w wielkiej potrzebie. :(

Proszę o pomoc, o przesłanie choc dalej, może macie znajomych w okolicach Nakła, Kcyni.
[SIZE=3][COLOR=red][B]Zaginął pies Brego[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000], brat mojego Bragiego.
Proszę pomóżcie mi go odnaleźc, albo choc dowiedziec sie co sie z nim stało..

[/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red]więcej informacji :[/COLOR][/SIZE]
[/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942"][SIZE=3][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/219989-ZAGINĄŁ-PIES-BREGO-KUNDELEK-w-okolicy-wsi-KOWALEWKO-GROMADNO-(woj.kuj.-pom.)?p=18269942[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

[IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4875/bregoogloszenie1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...