Jump to content
Dogomania

Fruzia prosi o pomoc w dofinansowaniu domu tymczasowego i szuka domku stałego


patrycja100

Recommended Posts

Jestem od niedawna na dogo ale zadziwia mnie fakt, że niektóre psiaki mają szczęście (nie żeby im wypominać) a inne nie. Nie jest to odkrywcze spostrzeżenie, jakoś tak dziwnie się dzieje... Życzę suni domku i 3mam kciuki, żeby to się stało. I będę zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny Fruzie opłaciłam dzisiaj (oplata za ubiegly miesiac bo nie płacę z góry) wiec Fruzia nie ma zadnych dlugów, ale jeszcze mam Zule- tez 300 zl i w piatek musze zapłacic. Wiec jakby ktos pomogl i zaoferowal deklaracje to bardzo by mi pomógł. Na Fruzie, na Zulę, chociaz jakas czesc zebym miała troszkę mniej płacenia...Bo teraz mam sama do placenia te 600 zł za obie dziewczynki. Więc Wasza pomoc będzie cenna. I bedzie bazarek na rzecz Fruzi, super sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja100']Sharka, Fruzia nie jest w hoteliku tylko w domu tymczasowym, więc lepiej i kosztuje 300 zł. Nie mieszka w zadnym boksie. W ogloszeniu trzeba napisac drastyczniej ;)
Pozatym dom staly to dom stały i Fruzia na taki czeka.[/QUOTE]

przeczytałam wątek i jestem trochę lepiej zorientowana :] może dobrze byłoby uaktualnić 1 stronę? Jutro postaram się przelać choć jednorazowo kilka zł na małą :)
edit: wpłaciłam na konto fundacji

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

Za Fruzie nie wplacam na konto fundacji tylko bezposrednio osobie u ktorej Fruzia mieszka, bo tak sie umowilam z fundacją. Ale jak chcecie wysylac na konto fundacji to mozemy sie tak umowic, ale wtedy musze informowac o tym fundacje, ze sie dokaldacie do Fruzi i zeby fundacja Wasze przelewy przelala Kasi u ktorej Fruzia mieszka. Ubiegly miesiac oplacilam. Jak cos wplaciłyscie na fundacje to prosze o info to napisze do nich ze to bedzie na Fruzie za bierzacy miesiac.

Za Zule place bezposrednio do dt w ktorym przebywa. Zula jest tam prywatnie i nie nalezy do zadnej fundacji, wiec nie ma konta fundacyjnego tylko prywyatne, ale zaraz wkleje Wam watek Zuli.
Zula jest w innym dt niz Fruzia, wiec wplaty na nia sa na zupelnie inne konto, jak bedziecie mogly wplacic tez na ZUle to podam Wam konto.

Pierwszej strony nie umiem uaktualnic ani pierwszego postu bo to nie ja zakladalam ten watek. Ale widzialam ze przed pierwszy wpis mozna dodac nowy wpis, ale nie wiem jak to sie robi. Wie ktos z Was?

Sharka, Lara i Wam wszystki dziekuje!!!!:)

WIEC- FRUZIA 300 zl- na konto Kasi lub fundacji...zeszly miesiac oplacony. za biezacy miesiac musze zaplacic na poczatku przyszlego miesiaca, bo nie place z gory.
ZULA-300 zl- dom tymczasowy, place zawsze piatego wiec dzis musze wplacic, jak ktos jest zainetersowany wplata na Zule to podam konto. Niestety konto prywatne bo Zula nie nalezy do zadnej fundacji wraz ze znajoma umiescilysmy Zule w dt prywatnie. Nie wiem jak to uwiarygodnic, ale wkleje Zuli watek tutaj. Zula to bezdomniak,miala szczeniaki i male juz sa w nowych domach, i jest corka Bialej-Misi. ech zagmatwane to troche ;) Watek Bialej-Misi znajdziecie w moich watkach na moim profilu jak ktos nie czytał go. Tez Bezdomniak :(

Edited by patrycja100
Link to comment
Share on other sites

Watek o Zuli [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224892-Do-usunięcia/page3[/URL] ale moze jej zalozyc osobny watek? Jest bezdomna,choc teraz ma dobra opieke w dt, na razie jeszcze nie moze isc do adopcji bo zyla zawsze na wolnosci i jest jeszcze dzika, ale to sie powoli zmienia i za jakis czas bedzie do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja100']
Pierwszej strony nie umiem uaktualnic ani pierwszego postu bo to nie ja zakladalam ten watek. Ale widzialam ze przed pierwszy wpis mozna dodac nowy wpis, ale nie wiem jak to sie robi. Wie ktos z Was?
[/QUOTE]


Patrycja, poproś moderatora o przepisanie 1 postu na Ciebie albo o dodanie dodatkowego postu za pierwszym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...