Jump to content
Dogomania

Łódź 2007


Viz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='filonek_bezogonek']o ile mnie pamiec nie myli to katalog kosztowal w zeszlym roku 10 zł ( ale nie jestem pewna bo juz przerobilam kilka wystaw i juz mi sie myli )[/QUOTE]
Ok jestem w stanie tyle opłacić :cool3: chyba, że ktoś będzie tak dobry i mi odstąpi :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']Wiem, ze na slepote czasem mozna cos poradzic, ale powiedzcie, czy jest tylko formularz zgloszeniowy w pdf-ie, czy gdzies gleboko ukryty internetowy on-line. Troche sie rozbestwilam i smiech drukowac i wypisywac recznie :mad:[/quote]
Tez szukalam.. i nie znalazlam... wyslalam mailem - przyjeli od razu :)

Link to comment
Share on other sites

Witam

Poszukuję ludzi którzy chcieliby się zabrać ze mną samochodem do Łodzi. W samochodzie mam 3 miejsca wolne i wybieramy się w Niedziele. Mieszkam w Gdyni ale mogłabym zabrać ludzi z Gdańska czy Sopotu nie ma problemu :D

Proszę pisać tutaj albo na PW czy ktos by chcial jechac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']jesli moge cos zasugerowac to jesli ktos wysyla faxem to najlepiej dzwonic po potwierdzenie tak po 18 :) wtedy jest luzniej u juz zgloszenia sa mniej wiecej poukladane[/quote]
Z tym, że jest luźniej po 18ej to niebardzo mogę się zgodzić. Wszystko zależy jeszcze od dnia. W poniedziałek byłem u kierownika sekcji po 18ej i przez bite dwie godziny panie w okienku przyjmowały m in zgłoszenia na wystawę jak i rejestacje nowych psów. Cały czas ktoś przychodził.
Dużo zależy od szczęścia ( czy akurat trafi się na wolniejszą chwilę ).

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek'][B]Tulasku [/B]

ja zglaszalam psa kolezanki w poniedzialek ( wtedy jak na ciebie czekalam wrrr) i o ile rano potwierdzenia nie moglam dostac o tyle wieczorem spokojnie juz dostalam.

Swoja sucz zglaszam we wtorek i historia sie powtowrzyla - rano nie da rady - wieczorem milo i spokojnie :)[/quote]

Ale zależy o której puszczałaś fax. Nasz Związek pracuje dopiero od 14ej. Więc jeśli chciałaś potwierdzić wcześniej to nie dziwię się, że miałaś kłopoty z dodzwonieniem się.

Michał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...