Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

a Baster miał dzisiaj nieoczekiwaną zabawe :D jak wychjodzimy za furtke na siusianie to zostawiamy otwartą bramke...i wlaciał nam do ogrodu pies sąsiadów troche większy od bastera...no i baster miał super zabawe! oba zaczeły latać i sie bawić! :) baster jest łagodny do innych psów nawet na swoim terenie, od razu przybysza traktuje jako świetnego kompana do zabawy i do gonitw :) Basiu a jak zachowuje sie Boss na swoim terenie do innych psów?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szkoooda że tutaj taka cisza... :(

baster dzisiaj tak się ,,uwalił,,w błocie że musiał być wykąpany wygląda teraz bardzo ładnie taki ,,puszysty,,się zrobił :wink: że musiałam cyknąć mu kilka zdjęć :) tylko że ja niestety nie mam cyfrówki i zanim je wywołam to potrwa... :(

Link to comment
Share on other sites

Fakt, że troszkem miniaturowe zdjątka, ale cos tam widać ;)

Ja zachęcam wszystkich właścicieli średniaków żeby zasilili sznaucerkową galerie!!!!!!! Bo jak na razie, ja więcej zdjątek znaleźć nie mogę, a tam lekki zastój panuje....

Garfiki so sweet!!!!!!!!!

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, witajcie. Tak zachęcacie do umieszczenia zdjęć a to jest za mądre jak na moje skromne umiejętności komputerowe. No ale nic to, ja się jeszcze nauczę :D

Basiu czekam, aż Amiga będzie miała dość spacerów, bo jak dotąd to ja mam cały czas dość, a ona jest nienasycona. Przy okazji załatwiła już trzecią z kolei smycz, a kupuję takie, które są przeznaczone dla psów o wadze koło 20 kg, a ona wazy przecież o wiele mniej! Ale co niektórzy mnie pocieszają, że niektóre sznaucery nie "poważnieją" do końca życia :lol: Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

a baster był dziś u weta bo ma chore uszy...okazało się że ma jakies większe zapalenie na samym końcu przewodu słuchjowego...i trzewba mu do każdego uszka dwa razy dziennie taki całkiem spory( długi) patyczek wsadzać i ten lek wpuszczać...a go to bardzo boli...dziś za pierwszym razem wywijał się i uciekał z łbem ale w końcu go dopadłam :wink: najgorsze jest to że on już nawet bez ruchu stoi a ja mu ,,grzebie,,ze dwie minuty w środku tego ucha bo szukam w gąszczu korytarzy ten odpowiedni kanał...i nie wiem do końca czy napewno wpuszczam do odpowiedniego! no ale trzeba mieć taką nadzieje! :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

a ja w pielęgnacji uszy psich jestem juz ekspertem. Co drugi dzień czyszcze uszyska Niksona i wyrywam włosy. A ona tylko leży i mruczy..

Nikson ma też cieczkę. Chodzi w majtkach i się tego wstydzi bo cały czas siada...

Ale przynajmniej nie trzeba za nią latać z mopem...

Pozdraoiwam

Link to comment
Share on other sites

Nie zdążyłam na pociąg jutro jadę do Opola, byłam zBossem w sklepie i zatrzmały mnie dwie osoby każda ma sznaucera śr. gadaliśmy b długo :agrue: ale się zachwycali swoimi psiakami,mowili że te ich psiaki są niesamowicie wierne i kochane. W tej kamiennej (gdzie pracuję) jest bardzo dużo szn. śr. Teraz siedzę i :beerchug: piję za wasze sukcesy w Opolu

Chyba jutro pojadę samochodem , od której zaczynają się średniaki? może Baster wiesz?

Link to comment
Share on other sites

Basiu masz racje! tu jest zdecydowanie lepiej!! :D

sznaucery średnie w opolu zaczną byc sedziowane dopiero o 14, koniecznie Basiu musimy się znależć!Ty tak szybko , już jedziesz do opola??zresztą na pewno już szybciej się zobaczymy niż odpiszesz tutaj :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że tu jest bardziej "cywilizowanie", że mozna zamieszczać fotki (czego zresztą ja i tak nie umiem), ale tam jakoś bardziej czuję się jak w domu. Może to dlatego, że tamto Forum jest jakby "matką" czy "ojcem" chrzestnym Amigi, bo dzięki tamtemu Forum mam to zwariowane cudeńko już od roku w domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czekamy z niecierpliwością na szczegóły z Opola!! Strasznie jestem ciekawa, czy Marysia w końcu spotkała się z Basią?

A ja patrzę dzisiaj za okno i pytam - czy to nie złośliwość losu? Dzisiaj tk pięknie! Nie mogło tak być wczoraj???? Współczuję Wszystkim przemokniętym w Opolu dwu i czworołapom i pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...