Jump to content
Dogomania

SZNAUCERY(ŚREDNIE)


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia są piękne z wystawy , Olga czasami zaglądam :shocked!: na Twoją stronę nawet do Twojej galerii przesłałam fotki mojego weterana bossa.

Marysiu wreszcie wysłałam tobie fotki Bossa i BOnda napisz czy Bond Ci sie podoba. Na pewno będę w Opolu na wystawie ale nie będę wystawiać bo weterany kosztują aż 40 zł. nie wiecie czy w Opolu jest ring posłuszeństwa? Do kiedy można zgłosić psa na wystawę w Krakowie i ile kosztuje ? Bossowi wreszcie się wszystko zagoiło ale ma jakieś zabużenia ciągle pije i sika, wyniki prawie dpbre wety nie wiedzą co mu dolega.

Olu od Amigi jeżeli nadal masz problemy z emblematem :hmmmm: to ja to zrobię za Ciebie tylko napisz czy mam to zrobić :bigok:

Link to comment
Share on other sites

aktualnie jestem na uczelni...i mam informatyke :wink: jak wróce do domku to zaraz zobacze fotki od Ciebie Basiu :P Aleksandra ma wskazówki jak ma wstawic emblemat ale problem jest w tym ze nie ma czasu wchodzic na to forum i dlatego jeszcze nie ma emblematu... :( Basiu ja na pewno będe w Opolu ale tez tylko jako widz to się w końcu mam nadzieje spotkamy :lol: W krakowie będę już z moim przystojniakiem :wink: na zgłoszenie jest jeszcze czas.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, marysiu a ty jezdzisz jako widz chyba na kazda wystawe!!! suiper..... bo z krakowa do opola to kawalek masz, czym jezdzisz/\ pociagiem? a jak jedziesz z basterkiem to jak/ ja do opola niestety n e pojade bo sama mnie rodzice nie puszcza a oni nie sa az tak zajkochani w psach zeby jezdzic na kazda wystawe, wiec jjednym solowem mam pecha, ale w krakowie bede ba pewno i mam nadzieje ze spotkam wiekszosc z was,m a teraz opowiedzcie mi ocs o sobie bo prawie nic o was nie wiem wiem wiecej o waszych psiakach niz o was.... mnie chyba znacie ajak nie to pytajcie;)) mam 15 lat kocham psy i konie i jestem magda, ale to chyba wiedza juz wszyscy.... pozdrófka ode mmnie i od dena jestem w skozle woiec juz lece papa

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, marysiu a ty jezdzisz jako widz chyba na kazda wystawe!!! suiper..... bo z krakowa do opola to kawalek masz, czym jezdzisz/\ pociagiem? a jak jedziesz z basterkiem to jak/ ja do opola niestety n e pojade bo sama mnie rodzice nie puszcza a oni nie sa az tak zajkochani w psach zeby jezdzic na kazda wystawe, wiec jjednym solowem mam pecha, ale w krakowie bede ba pewno i mam nadzieje ze spotkam wiekszosc z was,m a teraz opowiedzcie mi ocs o sobie bo prawie nic o was nie wiem wiem wiecej o waszych psiakach niz o was.... mnie chyba znacie ajak nie to pytajcie;)) mam 15 lat kocham psy i konie i jestem magda, ale to chyba wiedza juz wszyscy.... pozdrófka ode mmnie i od dena jestem w skozle woiec juz lece papa

Link to comment
Share on other sites

Madzior_ko z tymi wystawami to jest tak : że na niektóre z góry zaplanowane jade z moim psem a te na które jade jako widz to są nadprogramowe i wiele znajomych po prostu proponuje mi ,,po koleżeńsku,,abym sie z nim zabrała :D więc z ogromną checią jade :P

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Wszyscy po dłuzszej przerwie. Nie było tu mnie okropnie długo i strasznie mi Was brakowało. Ale nareszcie skończyłam mały remoncik i może wreszcie znajdę trochę więcej czasu dla siebie. Dzięki Wszystkim za miłe słowa pod adresem Amigi. Moja championka !!! Bogowie, gdybyście widzieli, jak ona wygląda po tym remoncie!!! Przeciez musiała asystować przy wszystkich pracach, wkładać mordkę do każdego wiadra nawet tego z rozrobionym gipsem!!!!! Gdyby teraz musiała się pokazywać na wystawie, to bez żadnych lakierów i pianek zdobyłaby I miejsce w porównaniu szorstkości włosa. Ba! wygrałaby nawet z jeżami !! :lol: Pozdrawiamy serdecznie Wszystkich A i A

Link to comment
Share on other sites

Marysiu wysłałam Tobie jeszcze raz teraz. Tak wystawa na której będę najbliższa to Opole nie wystawiam nic tylko idę( o ille jest) na ring posłuszństwa z wilczurzycą. Bossa nie zgłosiłam bo wystawa dla weteranów droga. Aja w Opolu mam mamę więc nie jadę specjalnie na wystawę tylko zgrałam ten wyjazd z wystawą.

Amigo emblemacik jest super. :lol: .Zaraz muszę zerknąć w wystawy chyba pojadę do Leszna.

Link to comment
Share on other sites

A Nikson znowu ma to samo g... w uszach. Po fryzjerze. Za każdym razem jej się to robi po wizycie u fryzjera. Może wiecie co to?? I przede wszystkim dlaczego?? Co ten fryzjer takiego robi??

Mam już tego naprawde dosyć. A poza tym na 100% bedzie miala w tym tyg cieczke, co oznacza że z sobotniej wystawy bedzwykłe nici. Jak pech to na całej linii...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...