Jump to content
Dogomania

mix pekińczyka słabnie za kratami ... NIE ZDĄŻYLIŚMY - odszedł za TM :((((((((


Ewanka

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Witaj Donusiu o poranku :loveu:[/B]

już jutro sobota i chyba będziesz miał sesję fotograficzną :p

... [B]baaardzo prosimy o jak nawięcej fotek ---[/B] >>>>

przy człowieku,
na kolankach,
przy nodze,
przytulony,
dobrze by było też zrobić fotkę z kilkuletnim dzieckiem, to zawsze rozczula potencjalne domki

- takie są niestety zasady - jak juz pisałam, ludzie "kupują" oczami i nic na to nie poradzimy.

[B]Donuś jest wspaniały i będziemy przebierać w domkach, ale te domki muszą do nas zadzwonić :roll::roll::roll:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]właśnie dostałam bardzo smutną wiadomość [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER]:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-([/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black][U]nasz Donuś .................. jest za TM[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER]:shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake:[/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]nie znam szczegółów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]może później dowiemy się [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]co się stało malutkiemu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]kochanemu Donusiowi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER]:placz::placz::placz::placz::placz: :placz:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']To najgorsza z możliwych śmierci dla psa, bez kochającego Pana, bez tulących ciepłych rąk, w upodleniu i beznadzieji jakie daje każde schronisko :( Śpij spokojnie dziadeczku.[/QUOTE]

Masz rację Aniu i dlatego tak mi trudno się z tym pogodzić, żeby chociaz troszkę posmakował ciepła domowego, miłości ... :(

[quote name='wiosenka']Bardzo mi przykro, miałam taką nadzieje, że do świąt znajdzie dom...:-(. Szkoda byłoby zmarnować tej pozytywnej energii, może Ewanka lub Mapet macie innego pieska którego warto pokazać światu. Może tym razem się uda? Biegaj Donusiu szczęśliwie za TM...[/QUOTE]

Czytasz w moich myślach ... od razu pobiegłam na kwarantannę do tego samego schronu, w ktorym odszedł Dnuś i znalazłam taką wystraszoną sunię .......

może pomyślimy o niej ??? co sądzicie ??? jeśli nie znajdzie się właściciel, jakoś trudno mi sobie ją wyobrazić w zbiorowym kojcu ... idzie zima, jak ją przetrwa ta bida skołtuniona ???

[IMG]http://napaluchu.pl/foto/011103448_mini.jpg[/IMG][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 2926/11[/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=verdana][B]Gatunek[/B]: PIES [ MIESZANIEC ] [ samica ][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=verdana][B]Masc[/B]: biała[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=verdana][B]Waga[/B]: 8,000[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=verdana][B]Skad[/B]: ul. Linde[/FONT][/SIZE]

[quote name='Poker']Bardzo smutno, najgorsze jest to ,że nie da rady pomóc wszystkim. O ilu takich Donusiach nawet nie wiemy.[/QUOTE]

To prawda, ale jeśli chociaż kilku z nich zazna szczęścia, spokoju, ciepła, pełnej michy ... to chyba warto!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Pewnie ,że warto pomagać.Ale zawsze myślę o tych , które nie doznały szczęścia.
Sunia śliczna. Dlaczego jest tak mało BDT? Dlaczego tyle osób zatraciło ideę pomagania, dawania serca bezinteresownie?[/QUOTE]

Ech, Pokerku, sama z radością bym dała schronienie jakiejś bidzie, ale wiesz z jaką trudnością wiążę koniec z końcem.

Kiedyś prowadziłam PDT, ale na dgm taka ilość pomyj się na mnie wylała (głównie od osób nie mających tymczasow), że teraz dorabiam ilustrując jakieś drobiazgi i mogę tylko wirtualnie wspierać, a to jednak bardzo mało :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...