Jump to content
Dogomania

Nuka- od 7 lat próbuje odnależć drogę do Ciebie :) Znalazłam Cudowny DS :):)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aida']Jak Ty w ogóle możesz zadawać takie pytania:angryy:. Przecież to od razu z profilu widać skąd ta Dama.
Takie pięknotki pochodzą z jednego miejsca:lol:[/QUOTE]

:oops::oops::oops::modla::modla::modla:o ja mało rozgarnięty...:modla::modla::modla::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Tak:) to jest właśnie Nukusia:) Moja kochana Dama:) i koleżanka Ashy:)[/QUOTE]

Znaleźliśmy drogę do naszych Dam:kciuki::kciuki::kciuki:, tylko jak pokazać ją innym:???::???::???:
Tyle jeszcze tych kudłatych Dam i Kawalerów w potrzebie:Help_2::Help_2::Help_2:

Link to comment
Share on other sites

Igiełka ma problem z internetem ale myslami i serduchem jest z nami:) A Grześ znasz jeszcze jedną Gwiadę bialską - Gniewkę - też trójłapka tak jak Nuczka, opuściła schronisko niewiele poźniej od Nuki - o ile dobrze pamiętam to zaraz po świętach i wyjechała do Łodzi?

[quote name='gregorsat']Tak, tak, tylko trzeba kogoś, żeby je odkrył i pokazał światu;)
A właśnie, gdzie jest Igiełka:???::???::???:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236138-Nadzieja-bez-%C5%82apki-numer-1247-12-w-szczeci%C5%84skim-schronisku-potrzebny-BDT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236138-Nadzieja-bez-łapki-numer-1247-12-w-szczecińskim-schronisku-potrzebny-BDT[/URL]

w Was ostatnia nadzieja - wiem, że tak trochę nie w temacie ale liczę na odwiedziny mojej ulubionej gwardii:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='fioneczka']Karola ... ile by tego czasu nie zostało, to czas który Ona od Was dostała wynagradza jej całe życie


życzymy Wam jeszcze wielu wspólnych, radosnych chwil[/QUOTE]
No i tego nie do konca jestem pewna......jedynie rok moglam sobie pogdybac;.........wiem ze kocha mnie przeogromnie...... ja ja tez ale na pewno nie zafunduje jej mega cierpienia...
'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']No i tego nie do konca jestem pewna......jedynie rok moglam sobie pogdybac;.........wiem ze kocha mnie przeogromnie...... ja ja tez ale na pewno nie zafunduje jej mega cierpienia...
'[/QUOTE]

Karola ja cały czas powtarzam że cuda się zdarzają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']chciałam tylko powiedziec, że Nuka biega za TM....jest mi strasznie smutno, cały czas płaczę, nie mam siły na tłumaczenia...odeszła w spokoju i szczęściu:( Biegaj kochana...na zawsze w moim sercu....[/QUOTE]

ojej ....[**] Nukusiu :( Karolina bardzo mi przykro :(

ja będziesz mogła,napisz co się stało

Edited by kinga_kinga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']chciałam tylko powiedziec, że Nuka biega za TM....jest mi strasznie smutno, cały czas płaczę, nie mam siły na tłumaczenia...odeszła w spokoju i szczęściu:( Biegaj kochana...na zawsze w moim sercu....[/QUOTE]

[B]Karolino[/B], tak bardzo mi przykro. Dałaś jej ogrom miłości, bezpieczeństwo i dom, jakiego nie miała, odeszła kochana i to jest bardzo ważne.
[B]Nuka[/B]
[*] tak żal, że nie mogłaś się dłużej cieszyć swoim domowym szczęściem :-(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...