Jump to content
Dogomania

Rufi - puchate "maleństwo"


stokrotka.af

Recommended Posts

no patrz a ja myślałam,że mam "zdrowe" podejście do tego tematu :razz:
Rufolca spuszczam tylko w określonym miejscu na osiedlu w celach załatwiania potrzeb,podjadania trawy co uwielbia i ewntualnego leżenia przy swojej Pańci obok ławki :razz:
ani w Wawie ani tutaj nikt nie wyprowadza psów w kagańcu (o nie 1 Onka widziałam) więc nie widzę sensu zakładać go Rufolowi...szczerze mówiąc to pies w kagańcu dopiero "robi wrażenie agresywnego" :cool3:
może jestem naiwna, ale wierzę,że psy się między soba dogadaja lepiej niż przy naszej ingerencji....zresztą Rufol jak już jakiś zaczyna do niego startować to najpierw go obszczeka a potem zwieje ;)
ja właśnie żąluję,że tutaj wszyscy trzymają psy na smyczy bo wiadomo,że wtedy one się zupełnie inaczej zachowują niż takie spuszczone luzem....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to spoko :) w sumie wszystko zależy od miejsca i społeczeństwa ;)
A jak masz często takie niemiłe/śmieszne/dziwne spotkania to może zamów u kogoś kto szyje chustki dla psa z napisem : "Jestem miły", "Kocham ludzi i zwierzęta" albo coś w tym stylu ;)
Myślę, że dzięki temu spotkasz się z większą sympatią ze strony "niezapsionych".

Link to comment
Share on other sites

Rufolek wymiziany :)
z tymi chustkami to niezły pomysł, poszukam a może sama uszyję ;)

no cioteczki dziś Rufi robił za gwiazdę filmową ;)
byłam u teściów i akurat w ich klatce żenił się jakiś chłopaqk, klatka udekorowana-na Śląsku taki zwyczaj- wychodzilismy akurat i tam już stalo auto Państwa Młodych a babeczka z kamerą kręciła i widziałam wyraźnie jak się pochylała nad Rufolem :) normalnie Rufi będzie na filmie ;)
a wczoraj udało mi się spotkać tego Pana od Briarda. Okazało się,że pies ma 3 lata, nie ma rodowodu i jest regularnie strzyżony bo nie ma komu go wyczesywać :(
Rufol bardzo się Panu podobał, ale on się każdemu podoba ;)
miłej soboty cioteczki, potem wstawię foty i filmik bo mam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']... babka wózkiem od razu się zastawiła...chyba się bała,że jej Rufol dzieciaka porwie albo co ;)
a jak mnie mijała to tak mnie wzrokiem mierzyła,że bez siekiery nie podchodź....
[/QUOTE]

to, to nic. Dzisiaj Shila została posądzona o pożeranie nowo narodzonych dzieci. MŁODA kobitka z wózkiem narobiła takiego wrzasku na widok Shili (która była na smyczy), że się pół osiedla zleciało. "Ja mam noworodka w wózku" darła się a jej chłop kategorycznie żądał założenia psu kagańca. Zdumiona Shila patrzyła na to widowisko ze stoickim spokojem. Gorzej mój mąż, którego szlag mało nie trafił - ktoś oskarża jego kochaną dziewczynkę o zbójeckie zamiary :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']to, to nic. Dzisiaj Shila została posądzona o pożeranie nowo narodzonych dzieci. MŁODA kobitka z wózkiem narobiła takiego wrzasku na widok Shili (która była na smyczy), że się pół osiedla zleciało. "Ja mam noworodka w wózku" darła się a jej chłop kategorycznie żądał założenia psu kagańca. Zdumiona Shila patrzyła na to widowisko ze stoickim spokojem. Gorzej mój mąż, którego szlag mało nie trafił - ktoś oskarża jego kochaną dziewczynkę o zbójeckie zamiary :mad:[/QUOTE]

Ja nie mogę.....sprawna inaczej, czy co?
[B]
Shilomaniak-[/B]gdzie chodzicie na spacery?, pytam bo jesteśmy sąsiadkami;)

Doberek Rufiku:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Ja nie mogę.....sprawna inaczej, czy co?
[B]
Shilomaniak-[/B]gdzie chodzicie na spacery?, pytam bo jesteśmy sąsiadkami;)

My maszerujemy po Starej Miłośnie,generalnie.
Ja to robię za męską część Shilomaniaka, Stokrota to nas rozpoznaję/ nie wiem jak - jej słodka tajemnica:crazyeye:/.Razem z żoną pisujemy na tym koncie.
Cała rodzina była nawiedzona, pies szedł koło mnie ciągnąc smycz za sobą, ludzie się czują pewniej jak widzą smycz.
Natomiast wrzask panienki był conajmniej dziwny : Proszę prowadzić psa na smyczy , ja jej zgodnie z prawdą że pies jest na smyczy,
i krzyk; a ja mam noworodka w wózku.
Nie wiem ,może do tej pory woziła kartofle i jest dumna że teraz się noworodek przypadkiem trafił.
Ja spokojnie złapałem smycz i powiedziałem że dwójkę dzieci wychowała się z psami .
Włączył się jej mąż ; pies musi być w kagańcu i na smyczy, zawiadomi policję , bo to bydle i ja w tym momencie się zaczęło;nie wytrzymałem i o mało jełop nie dostał po dziobie, darł jak głupi dzioba , straszył policją próbował mnie opieprzyć, normalna pyskówka nie chcę pokazywać psu idiotów to skręciłem i poszedłem dalej, ale wrażenie debilizmu zostało.
Z takich ludzi rosną takie cusie co to psa kopną , zakopią żywcem, wyrzucą z samochodu ,bo pies to zło wcielone.
Najgorsze jest w tym to że chciałem grzecznie pani wytłumaczyć że psy są normalne normalnością właścicieli, niestety nie wytrzymałem.
No i się wyżaliłem- już mi lepiej.
Ty się Stokrotko nie martw , Ty normalna ,piesio normalny, dziecko jak się urodzi to nie zje psa.

Link to comment
Share on other sites

A chodzicie do lasu czasami?

Ludzie, to mają jakieś problemy ze sobą....kiedyś, wiosną jakiś dupek biegał po lesie, teraz wszyscy tacy sportowcy są...., mój Slash miał 3 miesiące, a on z odległości dobrych 10 metrów się drze, żebym psa na smych wzięła, bo ON biegnie.....kazałam mu spadać mówiąc delikatnie. Debilizm totalny.

Link to comment
Share on other sites

uffffffffff to mnie wujcio i ciotunie uspokoiły,że nie tylko ja tak "cholerycznie" reaguje na wszelkie sugestie co by Rufolek przekochany mógł komuś zrobić "AŁA" :razz:
choć przyznam szczerze,że jestm troszke ciekawa jak by sie zachował w sytuacji zagrożenia....tzn. gdyby mi coś groziło...ale co tam nie bede się napraszać dla sprawdzenia efektu :evil_lol:

bidna Shilka takie oszczerstwa :evil_lol: i bidulek Spark to samo :evil_lol:

dobra idę po aparat i wstawię com obiecała :razz:

Link to comment
Share on other sites

a teraz parę fotek

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1516/0f198db1b29a4fbbmed.jpg[/IMG]
znudzony, zmęczony czort go wie :)
[IMG]http://images44.fotosik.pl/374/23ea02bb9c7cfe7dmed.jpg[/IMG]

a to Zuzanna, też na leniwca :)
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1516/b5dca4376fd0b270med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images37.fotosik.pl/1739/c913b36183eadf27med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']a dziękować za zachwyt :)
nio jak ma swoje długie włosy to linieje baaaardzo 2 x w roku jak sądzę, czasami zdarza się nadprogramowo jak w te upały ;)[/QUOTE]
aha
pytam bo PONki nie linieją, briardy z tego co wiem też nie...
a że Ruf taki mieszańcowy, więc myślałam, że może i on się uchronił ( a właściwie ciebie uchronił ;) ) przed ogromem fruwającej sierści ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Ludzie, to mają jakieś problemy ze sobą....kiedyś, wiosną jakiś dupek biegał po lesie, teraz wszyscy tacy sportowcy są...., mój Slash miał 3 miesiące, a on z odległości dobrych 10 metrów się drze, żebym psa na smych wzięła, bo ON biegnie.....kazałam mu spadać mówiąc delikatnie. Debilizm totalny.[/QUOTE]
A ja akurat go rozumiem. Sama swego czasu biegałam i wiem jak reagują psy na poruszające się szybko obiekty - gdybym się nie zatrzymała (co psuje mi wielotygodniowy trening!) to bym nieraz została pogryziona... Dlatego jak widzę biegaczy to od razu odwołuję psa i przypinam go - chyba to żaden problem, co? ;)

[url]http://images44.fotosik.pl/374/23ea02bb9c7cfe7dmed.jpg[/url] jaki on piękny :loveu:

Też filmiku nie widzę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...