Jump to content
Dogomania

Zaznaczanie terenu w domu


Morska

Recommended Posts

[quote name='Morska']Jak psa oduczyć takich manier? Czy kastracja pomoże w tym temacie? Pies sika na narożniki ścian, futryn. Proszę o wszelkie rady, ponieważ nie chciałabym znowu sprzątać wielkiej kałuży :/.[/QUOTE]

Mam idealny na to sposób zakrywaj te miejsca jakimś mebelkiem skuteczne 100% tez tak killer robił musisz go tez zawstydzać śmiać się z niego ze robi susiu :) kastracja nie zadziala moim zdaniem kastracja rani psy.

Link to comment
Share on other sites

Nie porostu komentuje pomagam przeszkadza ci to? i takie rzeczy się pisze na priv.od tego są takie fora aby pomoc co rejestruje się ktoś tak sobie? popracuj and swoimi stosunkami do innych bo jak widać zachowanie internetowego trolla ty masz pisząc do mnie troll chociaż nie wyglądam. . Myślisz ze jak masz ponad 600 postów to możesz tak sobie komuś pojechać widocznie rodzice kompletnie cie nie wychowali a posty nie świadczą ze ty jakaś tu dominacje robisz is ie wyróżniasz. zapomniałem dodać offtopujesz.

Link to comment
Share on other sites

Mariusz, po prostu napisałeś kompletną bzdurę.
Kastracja jest zabiegiem chirurgicznym, a wiec wiąże się z tym rana, która goi się w jakiś tydzień. Potem rany NIE MA.
Mój pies też sikał na narozniki, kastracja zmniejszyła problem, ale okazało się, ze u nas źródłem problemu była suka. Gdy w wieku 13 lat umarła, Filip natychmiast przestał lać. Potem podlewał, kiedy przychodzili goście. To też z czasem zniknęło.
Zastawianie nic nie da, jak sobie wyobrażasz zastawianie np. narożnika między pokojami meblem? Jak się wtedy poruszac po domu? Poza tym pies może lać na podłogę lub mebel.

Link to comment
Share on other sites

Boże, co za wściekłość :roll:
A jak pies będzie sikał na to, czym się zastawia narożnik? Wtedy ten mebelek zasłonić kolejnym mebelkiem?

Albo pies nie jest jeszcze do końca nauczony czystości i trzeba popracować nad podstawami, albo pies jest zestresowany jakąś sytuacją w domu czy postępowaniem z nim i w ten sposób próbuje sobie zapewnić poczucie bezpieczeństwa, albo po prostu po samczemu znaczy teren.

Kastracja owszem, rani - ego niektórych właścicieli psów, zazwyczaj płci męskiej, co nie zmienia faktu, że jest najskuteczniejszą metodą na te typowo samcze znaczenie terenu w domu, kiedy korygowanie zachowania nie skutkuje... A zawstydzić to się można, po przeczytaniu wypowiedzi na takim poziomie jak Mariusza.

Link to comment
Share on other sites

@Sybel
bzdura? dla mnie osoby które kastrują psy to nie gorsi sa od chińczyków którzy zjadają psy tez wyrządzają pieska kota krzywdę. wykastrowałeś psa i co nagle to suka była problemem wyrządziłeś psu szkodę przede wszystkim zraniłeś tego psa nie powinieneś mieć zwierząt. w tym rzecz ze sobie to wyobrażam zastanawianie narożnika jakimś meblem mój pies robił identycznie i dziwne bo mogłem się poruszać a jak nasikał na podłogę postawiłem tam inny mebel i sie nauczyl i wie ze nie wolno pod zadnym pozorem go nie krzywdziłem .
@Martens
Nie będzie sikał nie realne bo będzie szukał innego miejsca myślisz ze jesteśmy mądrzejsi od psów? nie .
z tym ego właścicieli tez się nie zgodzę to jest ranienie psa nie właściciela ego,chodź ja ciebie wykastruje zobaczymy czy będziesz zadowolony wątpię psy to nie zabawki to istoty które żyją i są przy naszym boku.,
i to raczej ty się powinieneś wstydzić ze swoja wypowiedzią ze kastracja pomaga na tego typy zachowania,wiesz może faktycznie cie wykastrujemy i zobaczymy czy się zmienisz.

Kastracja jest tylko i wyłącznie po to by sie pozbyć psow nie rasowych wiem bo na Animal planet lecial program gdzie mowiono o kastracji psow nierasowych tak zwanych kundelkow nie powiedzieli zeby kastrować psy rasowe bo przecież biznes biznes sie kreci.

Link to comment
Share on other sites

Jestem kobietą, to raz. Wykastrowałam cztery psy, wysterylizowałam dwie suki - moje własne. Są szczęśliwe, wygląda na to, że znacznie mniej sfrustrowane, niż np. Ty ;)Sterylizacja i kastracja to najskuteczniejsza metoda regulacji urodzeń psów, powszechnie stosowana w całej Europie (poza Ukrainą, gdzie nadmiar psów jest palony żywcem). Zabieg przebiega pod narkozą, trwa kilkanaście minut i żaden pies nie zauważa nawet, że czegoś mu brakuje. Jedyna różnica jest taka, ze znika popęd seksualny, znika potrzeba dominacji. Rozumiem, że masz traumę, że ktoś Ci kiedyś jaja obetnie, ale to już Twój problem i z tym idzie się do psychiatry.
Ponieważ bierzemy odpowiedzialność za psy, kastrujemy je, to zmniejsza ich populacje w schronisku. Zanim więc zaczniesz znów durnoty wypisywać, rusz odwłok do schroniska. W moim wczoraj doszło 90 psów. W jeden dzień. Ile przeżyje, nie zostanie zagryzionych, nie załapie parwo, nosówki? No, jak (o ile) myślisz?
Psy rasowe się kastruje. To normalne, jeśli pies jest rasowy, ale nie nadaje się do dalszej hodowli, jest niewystawowy lub są wskazania medyczne.

Btw Martens też jest kobietą.

Link to comment
Share on other sites

Po wypowiedziach Mariusza stwierdzam, że ludzie przed rozmnożeniem się powinni przechodzić testy osobowościowe i inteligencji i ci, którzy nie przejdą - do kastracji :diabloti: A znam masę kobiet, która nie chce mieć dzieci i bardzo chętnie podda się sterylizacji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...