Jump to content
Dogomania

Cierpliwie czekałem pod szpitalem - dlaczego śmierć Cię zabrała...|ON-kowaty


Lobaria

Recommended Posts

[quote name='sajlana']Smutne....takie nieobecne...[/QUOTE]
Pewnie tęskni za swoim Panem, za którym czekał pod szpitalem. Niesamowity psiak. Obawiam się, że nie znajdzie już szczęścia, choć trzeba próbować...
Boli mnie to, że jest w kojcu - wspaniałym, opiekuńczym u Jagody / jesteś wspaniała, że go przyjęłaś /, ale On potrzebuje ludzia tylko dla siebie, a jego właśnie zabrakło.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Ciotki, [/COLOR][SIZE=2][COLOR=#1c2a47][COLOR=black]Wizuarion Pracownia tworzy ogłodszenia dla naszego Tulika (takie do rozwiedszania w róznych miastach, przychodniach, ....), chyba może zaznaczyć w ogłoszeniu, że oferujemy w razie czego pomoc w transporcie? razem chyba jakś damy radę...?[/COLOR] :oops:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#1c2a47][COLOR=magenta]No i .... JAAAGOOOOODA! Foooooty proszę!!!! Wiecej fooot![/COLOR] :cool3:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana'][COLOR=black]Ciotki, [/COLOR][SIZE=2][COLOR=#1c2a47][COLOR=black]Wizuarion Pracownia tworzy ogłodszenia dla naszego Tulika (takie do rozwiedszania w róznych miastach, przychodniach, ....), chyba może zaznaczyć w ogłoszeniu, że oferujemy w razie czego pomoc w transporcie? razem chyba jakś damy radę...?[/COLOR] :oops:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#1c2a47][COLOR=magenta]No i .... JAAAGOOOOODA! Foooooty proszę!!!! Wiecej fooot![/COLOR] :cool3:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Chwilowo musiałam oddać aparat, jak go znowu "ukradnę", to będą foty ;) Chyba, że Ania zrobi w niedzielę - ja będę niestety w szkole. Jutro kastracja, kciuki pamiętajcie trzymać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']jest prośba z FB o sprawdzenie naszej odjajecznionej zarazy za ogoniaste i uszaste ... w wolnym tłumaczeniu: na koty i króliki,...to mogłaby byc dla niego szansa....[/QUOTE]

Odjajeczniony będzie jutro ;) Na koty postaram się sprawdzić, ale na króliki to nie wiem, czy mi się uda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']poszukamy jakiejś ciotki z twoich okolic z uszastym sierściuchem....[/QUOTE]

Mam w mieście dziewczynę, która jest DT dla królików. Ale nie wiem, czy będzie chciała zaoferować swoje uszaste :eviltong: Zapytam, ale nic nie obiecuje. Najpierw go jednak sprawdzę na koty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Ciotki, zagłosujcie proszę na moją Nestusię w konkursie na "Zimowego Pupila" ;) Wystarczy kliknąć "Lubię to!" :)

[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=293950307320389&set=o.253801777976427&type=1&ref=nf[/url][/QUOTE]
Zagłosowałam, śliczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...