Jump to content
Dogomania

Keks ma dom


kora78

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie zrozpaczonej cioci [B]kizimizi[/B]. Moja dziewczynka po wyjsciu ze schroniska tez uciekala, trzeba bylo czekac, az doszlo do niej, ze nalezy do rodziny. Trwalo to ponad rok. Teraz sprzatam przed ogrodkiem i oba psy siedza i obserwuja moja prace i zaden nie ucieka. Spacerujemy po lakach, polach i lasach bez smyczek. Na wszystko trzeba czasu i cierpliwosci. Wszyscy chca miec gotowego psa, bez obaw, ze znowu zostanie oddany w obce rece.Psy tez czuja i kochaja. A ja kocham moje psy. Ale troche milosci w postaci "kasy" przeleje na potrzebujacego Keksika. Ciocie, dajcie namiary.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zasiadam wiec do posylania nr konta. dziekujemy wszystkim za chec wsparcia i pomocy :)

Keks nie tyle uciekal, co byl zazdrosny o pania, lezal z nia w lozku i nie chcial miejsca ustapic, dzieciak nie pokochal wiec psa, bo mial byc prezentem dla niego. powodow bylo kilka, same drobiazgi, ludzie mowili o czyms innym, a co innego wyszlo z obserwacji podczas odbierania psa. Ale to niewazne, to juz przeszlsoc, nie rozgrzebujmy tego.

Glowny problem to ten, ze juz nie mamy takich bocznych zasobow, z ktorych pokrywalam roznice w braku deklaracji.
I ten, ze juz tyle miesiecy Keks jest bez domu, ze cisza z ogloszen, ze nie wiemy, co jest nie tak, czy teksty, czy tytuly, czy zdjecia, czy nie wiem juz co.
Trzeba rozpropagowac Keksa, by wreszcie zauwazyl go ten jego dom, ktory gdzies tam jest i jeszcze tylko nie wie o istnieniu Keksa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']powysylalam popoludniu. choc takie rzeczy robie wieczorami. ale pomyslalam- trzeba kuc zelazo, poki gorace :) jak ktos chce placc to trzeba sie postarac, zeby nie zrezygnowal.

a ta stala deklaracja na jaka kwote bedzie? ile mam dopisac w 1 poscie?[/QUOTE]

Dla Keksika 30 zl miesiecznie, a z tym zelazem, to prawda, dobroczyncy nie lubia dlugo czekac a potem i zapomna

Link to comment
Share on other sites

a wiec doszlo:

mila ada 10zl :)
obiezyswiat 50zl :)
maruda 50zl :)
teresa deklaracje za 2 mce 60zl :)
nuncek 10zl :)

dziekujemy serdecznie!!!

w sumie 150zl na 1 miesiac uzbieralismy. mamy poza tym stalych na 90zl. wiec wychodzi na pazdziernik przykladowo- bo wrzesien oplacony- 240zl. brak jeszcze na pazdziernik 80zl.

Link to comment
Share on other sites

Kora,dopisz 30 zl deklaracji stalej od Roland_de, to chyba bedzie od pazdziernika, a wrzesien posle ja -50 zl, od Rolanda, ktore zostaly na koncie Pluta (znalazl ds), Czyli jak wroce z urlopu (w przyszly poniedz.) przeleje 50 zl za wrzesien od Rolannda_de, 20 zl moje, a w pazdzerniku bedzie szla stala od Rolanda 30 zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']czeski film, nic nie kumam :D
zostalo 50zl po jakims psie i na watku ustalono, ze to ma na keksa isc? Ty tam skarbnikiem bylas?
i z tego bedzie Twoje 20zl zalegle i Rolanda 30zl za wrzesien?

dobrze mysle?[/QUOTE]


nie! Te 50 zl co zostalo, to wlasnie Roland wyslal, nie wiedzac, ze Pluto -ktorego bylam skarbnikiem juz w ds, wiec te 50 zl od Rolanda przeleje jako jego deklaracje wrzesniowa, a od pazdziernika on bedzie slal do Ciebie 30 stalej,
A swoje 20 zl swoja droga..przeleje jak wroce z urlopu z Elby:) Capisci?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...