Jump to content
Dogomania

Szukam towarzyszy spacerów w Kielcach


an-na4

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Wrzucam od kolezanki z dzialu agility:

[quote name='justysiek']Czesc, jestem z okolic kielc , chcialam z moimi psem zaczac cwiczyc agillity, ale kompletnie nie wiem jak go do tego zachecic?wogole nie mam w tym doswiadczenia, a na kurs narazie nie mam co liczyc:-( bo rodzice nie dadza mi na to pieniedzy, prosze o wszelkie rady osoby ktore sie na tym znaja, bede bardzo wdzieczna:loveu:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']jestem ja justysiek :diabloti: Z moim obiecanym spacerem :evil_lol::evil_lol:
No i jeszcze arrakis podejzewam bedzie chetna jak sie jej sunia skończy cieczkować:evil_lol::evil_lol:

ADIT: o arrakis w tym samym momecie :o :o :o[/quote]
w koncu:multi::multi::multi:no to czekam a koniec cieczki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć:)a może we wrześniu coś zorganizujemy jakieś mini wagarki:cool3:z dogami naszymi co?Jest ktoś chętny żeby popstrykać mojej paskudzie na spacerku fotki?Bo mam zapotrzebowanie;)do stronki www ale aparatu nie posiadam:shake:Była bym niezmiernie wdzięczna!!!:loveu:Ile kochani/kochane macie latek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amoretta']Cześć:)a może we wrześniu coś zorganizujemy jakieś mini wagarki:cool3:z dogami naszymi co?Jest ktoś chętny żeby popstrykać mojej paskudzie na spacerku fotki?Bo mam zapotrzebowanie;)do stronki www ale aparatu nie posiadam:shake:Była bym niezmiernie wdzięczna!!!:loveu:Ile kochani/kochane macie latek?[/quote]
:loveu:jestem chetna , ja mam wrzesien jeszcze wolny:pstudia zaczynam od pazdziernika:multi:i mam 20 lat, a ty???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amoretta']To ja taka góffniara:) prawie 18:p mam boksie.A masz aparacik?To byśmy popstrykały fotki:cool3:nie jestem z samych Kielc tak więc musiała bym tatuśka:loveu: namówić na podwiezienie mnie z psiakiem bo busem to nie da rady:shake:[/quote]
nie uwazam ze jak masz 18 to jestes guwniara:eviltong:takze jak masz ochote to sie umowimy, mam aparat:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']a ty kolezanko juz ile mi spacer obiecujesz???:mad:hmmm:evil_lol:[/quote]


To co konczymy cieczkować - arrakis :evil_lol:
I umawiamy sie we 4 na spacerek :cool3:??

Tylko jakie rejony Wam odpowiadają,wlasciwie tylko ja jestem z Kielc :evil_lol:
A no i uwiniemy sie do września czy nie bardzo? :cool3: Bo chcialabym ładnie zaczac ten rok bez nieobecności:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...