Jump to content
Dogomania

Gubin - 9 psów do adopcji, koty i kozy u 82-letniego dziadka.Konczymy i dziékujemy!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tayga']
Jeśli nic dla psiaków nie dojdzie w styczniu to myslę, ze na 4-5-6 tygodni spokojnie będzie jeszcze.
[/QUOTE]
my byśmy karmę podarowali, tylko nie ma jak podrzucić :roll: a szkoda wydawać na kuriera, mam nadzieję, że jednak ktoś pojedzie w tamtą stronę, może Ania się zdecyduje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']W grę wchodzi jeszcze ewentualnie zakup (oczywiście nie przez Was Ajulo) z dostawą do Agi albo istotnie, skoro już macie karmę, jej transport przy tzw. okazji.[/QUOTE]
mamy, bo co jakiś czas dostajemy od darczyńców, to nie zawsze jest karma z wysokiej półki - ale wiesz, lepsze to, niż nic...
tym bardziej, że można wymieszać dwa rodzaje, albo do suchej gorszej karmy dorzucić coś do smaku i pieski przynajmniej nie są głodne
ale na razie Tayga ma jeszcze karmę, wierzę, że się uda kiedyś podrzucić, muszę na bieżąco czytać wątek transportowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']mamy, bo co jakiś czas dostajemy od darczyńców, to nie zawsze jest karma z wysokiej półki - ale wiesz, lepsze to, niż nic...
(...)[/QUOTE]
Ależ oczywiście Ajulo... darowanemu koniowi... Tu nie ma na co kręcić nosem, a poza tym cudnie, że chcecie i tak pomóc. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Izuniu, rękawice doszły :)

Bobby w drodze do DOMKU :)[/QUOTE]

cudowne wiesci. dziadzio ma juz chyba caly zapas ubran? buty cieple na zimé ma? no i leki, zapytaj prosze jakie powinien brac, moze pojedzcie do lekarza. pewnie po swiétach no ale pamiétaj Aga plss.

to trzebi wyadoptowany piesek. czy inne pieski sá oglaszane, kochana druzyno ogloszeniowa? 3 psy, macie spory sukces :) dziékujemy.

Link to comment
Share on other sites

Czy ja dobrze widzę po przerwie, że trzy psiaki znalazły domy?!:)
Mam nadzieję, że Pan Tadzio nie kisi tych darów, tylko ubiera się ciepło! Jak Babci kupiłam super ciepły sweter na codzienne dni, to trzyma go w szafie na specjalne okazje, bo jej żal..hmm

Przy okazji- część z was pewnie kojarzy sytuację psów z jonkowskiego punktu (na FB są wydarzenia i grupa, tu także). Ruszył bazarek do rozreklamowania, wyścig z zimą, aby polepszyć im warunki:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219859-Bazarek-rozmaito%C5%9Bci-na-psiaki-z-jonkowskiej-przechowalki-do-20.01.2012-Ruszamy[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Bobiś dojechał szczęśliwie.
Jest bardzo zmotoryzowany :)
Domek pokrył większość kosztów transportu. Dołożyłam troszkę i dałam chłopakom (Seba zabrał kumpla do towarzystwa) na jakiś obiadek.[/QUOTE]

wspaniale. i dobrze to swiadczy o nowym domku, ze koszty ktos poniosl :)

Agnieszko, z tymi rachunkami, mysléze nie ma innego wyjscia, jak powykreslaj, co wygláda na Twoje zakupy, reszté podlicz, wklej paragony i tak bédzie uczciwie. Zrób to jak najprédzej bo im dalej, tym trudniej bédzie to zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']wspaniale. i dobrze to swiadczy o nowym domku, ze koszty ktos poniosl :)

Agnieszko, z tymi rachunkami, mysléze nie ma innego wyjscia, jak powykreslaj, co wygláda na Twoje zakupy, reszté podlicz, wklej paragony i tak bédzie uczciwie. Zrób to jak najprédzej bo im dalej, tym trudniej bédzie to zrobic.[/QUOTE]

to jest dobry pomysł na rozliczenie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137'](...) Aga jak bedziesz u dziadka to przekaż mu życzenia zdrowia, spokoju i ciepła no i oczywiście pozdrowienia ze Skawiny:)[/QUOTE]
Przyłączam się do życzeń wszystkiego, co najlepsze, zdrówka, spokoju (w tym i takiego, że ktoś jeszcze próbuje nad p.Tadkiem czuwać), uśmiechu (i masy powodów ku niemu) dla Pana i Jego ZOO! :-)

Link to comment
Share on other sites

Chyba sobie zapiszę skąd przekazać :)

Dzwoniłam do Bobisia!!!
Już nie pamiętam kiedy słyszałam w głosie osoby adoptujacej aż taką euforię :)
Psiak jest kochany, wspaniały, grzeczny itp... itd :)
Już wyprany, wyczesany, śpi w łóżku, prosi na dwór, nie rusza kotów. Same Achy i ochy!!!
Nawet nie wiecie jaki to dla mnie wspaniały prezent świąteczny!
Bobiś został przechrzczony, wołają na niego BAX.
Po Świętach obiecali fotki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...