Jump to content
Dogomania

MATI - kochany 3 latek, prawie całe życie spędził w schronisku / W DS :-D


Vilena

Recommended Posts

[quote name='roma_121']Vilena już zrobiła ogłoszenia, ale jeżeli twoje miasto posiada jakieś lokane strony internetowe gdzie można by było zamieścić ogłoszenie to by było super ;) Vilena nawet świtną treść do ogłoszeń zrobiła ;)[/QUOTE]
Dokładnie :) Tekst do ogłoszeń w pierwszym poście :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='roma_121']Vilena już zrobiła ogłoszenia, ale jeżeli twoje miasto posiada jakieś lokane strony internetowe gdzie można by było zamieścić ogłoszenie to by było super ;) Vilena nawet świtną treść do ogłoszeń zrobiła ;)[/QUOTE]
Niestety moje "miasto" nie posiada zadnych portali ewentualnie anonse.pl to idzie na cale kujawsko-pomorskie wiec zrobie zaraz Matiemu ogloszenie na anonsach:)
[url]http://zwierzeta.anonse.pl/kujawsko-pomorskie/swiecie/psy,594/swiecie-mati-w-zamian-za-wlasny-dom-jestem-gotow,3358032.html?type=free[/url]

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

dałam matiego ogłoszenia u mnie na sieradzak.pl na tablicy i na pinesce. i tu prośba do osoby obsługującej pocztę sos dalmatyńczyków ktora jest podana w ogłoszeniu. z pineski tam trafi mail by potwierdzić ogłoszenie, wiec prosze o potwierdzenie :) niestety tak przez przypadek wyszło. a i jeszcze jedno. nie wiem co wpisywać w rubrykach- ktore sa obowiaskowe, wojewódctwo i okolice- gdzieteraz mati jest? nie da sie "na całą polsce"

Link to comment
Share on other sites

i wrociło z gumtree :/ wiem wiem, mail ten poszedł z pineski od razu na mail zamieszczony w ogloszeniu, a nie wiedziałam ze na ten sam mail pojdzie jego aktywacja. a nie mogę już tego cofnąć.

chyba nie lubie gumtree, ale jest ono znane i tam z tego co patrzyłam nei ma matiego. ale zawsze jak chciałam tam zamieścić jakieś ogłoszenie były z tym problemy, wrrr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...