Jump to content
Dogomania

Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D


AgaiTheta

Recommended Posts

[COLOR=Red][B][FONT=Arial]Shirka .....gratulacje :Rose:

masz rację .......[/FONT][/B][COLOR=Green] [/COLOR][/COLOR][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Green][B]ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy....
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Red][B][FONT=Arial]

[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Menrzuś

    13274

  • apple

    3269

  • Iv_

    2629

  • szyszka.fr

    1599

Top Posters In This Topic

[quote name='shirrrapeira']Ja wam życzę tego, żeby Wam się spełniło wszystko to, co nie spełniło się w tym odchodzącym już roku, abyście mieli wokół siebie ludzi, którzy Was kochają i są z Wami w każdej chwili i tej dobrej i w tej złej, w każdej najważniejszej chwili Waszego życia. Życzę Wam aby Wasza miłość kwitła i aby odkrywać Ją na nowo każdego dnia. Życzę Wam abyście byli co dzień szczęśliwi, życzliwi dla siebie i kochali się nie za coś tylko pomimo... Abyście szanowali się nawzajem, byli radośni i szczęśliwi... Aby ten Nowy Rok 2009 był jeszcze lepszy niż ten mijający, aby spełniły się Wam wszystkie marzenia, te małe i te duże. Aby Wasze zamierzenia się powiodły i oby omijały Was wszystkie troski i smutki. Kochajcie się. Ja mam dziś najpiękniejszy dzień w roku. Mam zaręczyny z ukochaną osobą. Więc rok pięknie się zaczyna... Jak się skończy nie wiem, ale ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy.[/quote]
To już Tobie teraz jak z górki.....gratulacje :multi::multi:

Tobie to juz trudno coś życzyć - i tak to wszystko będziesz miała :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Shirka .....gratulacje :Rose:

masz rację .......[/FONT][/B][/COLOR][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Green][B]ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy....
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Red][B][FONT=Arial]

[/FONT][/B][/COLOR][/quote]

Śp. Grechuta też dobrze gadał, znaczy śpiewał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']To jest horror....tylko z zasadzki. Jak idzie się napić, to wyskakuję z kuchni i kroplami po oczach :evil_lol:[/quote]

:roflt::roflt::roflt::roflt:

To ja tak pazur zalewałam złamany, oczka to akurat bezproblemowo u nas idą

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj minęły dwa lata jak Sylwa trafiła do nas.
Im dłużej jestem na dogomanii, tym bardziej mnie zastanawia, dlaczego do nas trafiła. Dwa dni wcześniej się dopiero zalogowaliśmy.....żadnej wizyty przedadopcyjnej.....
Ale dzięki decyzji Karoliny i Agnieszki tyyyyyyyle osób poznałem.
Dwa lata.....

Link to comment
Share on other sites

:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:kulkowa solidarność ;)
u Nas TZ jak mieliśmy ciąć Harleya to miał opory ...fakt że nie zdążyliśmy ....a teraz jak ostatnio poszło hasło ciachamy Ozzulca to jakoś tak mu to łatwiej przyszło ... z tym że jak na razie kulki nadal są :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Dzisiaj minęły dwa lata jak Sylwa trafiła do nas.
Im dłużej jestem na dogomanii, tym bardziej mnie zastanawia, dlaczego do nas trafiła. Dwa dni wcześniej się dopiero zalogowaliśmy.....żadnej wizyty przedadopcyjnej.....
Ale dzięki decyzji Karoliny i Agnieszki tyyyyyyyle osób poznałem.
Dwa lata.....[/quote]
pamiętam każdą minutę wtedy... mam nadzieje, że Sylwa nie pamięta już!
i widzisz, Zbyszku, tak to właśnie jest... odruch serca i taka lawina zdarzeń i miłych wspomnień, i szczerych sympatii...
rzeczywiście to prawda, że każdy dobry gest będzie po stokroć oddany!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Dzisiaj minęły dwa lata jak Sylwa trafiła do nas.
Im dłużej jestem na dogomanii, tym bardziej mnie zastanawia, dlaczego do nas trafiła. Dwa dni wcześniej się dopiero zalogowaliśmy.....żadnej wizyty przedadopcyjnej.....
Ale dzięki decyzji Karoliny i Agnieszki tyyyyyyyle osób poznałem.
Dwa lata.....[/quote]


Widać byliście sobie pisani:loveu:, łatwo nie było, ale Sylwa lepiej trafić nie mogła, buldożer też miał szczęście. Szczęśliwego Nowego Roku i następnych równie szczęśliwych dla Ciebie, Danusi, Sylwy, Argona i Gacka


[IMG]http://muzykm1.blox.pl/resource/image014.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:kulkowa solidarność ;)[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]u Nas TZ jak mieliśmy ciąć Harleya to miał opory ...fakt że nie zdążyliśmy ....a teraz jak ostatnio poszło hasło ciachamy Ozzulca to jakoś tak mu to łatwiej przyszło ... z tym że jak na razie kulki nadal są :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

U nas nie było żadnego hasła - tylko i wyłącznie względy medyczne zadecydowały. Tak to by hasał kompletny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']pamiętam każdą minutę wtedy... mam nadzieje, że Sylwa nie pamięta już!
i widzisz, Zbyszku, tak to właśnie jest... odruch serca i taka lawina zdarzeń i miłych wspomnień, i szczerych sympatii...
rzeczywiście to prawda, że każdy dobry gest będzie po stokroć oddany![/quote]
Wiele razy sobie przypominałem, aż nauczyłem sie przwie na pamięć tamtego Sylwestra. Szkoda tylko że nie ma Twojej książeczki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Widać byliście sobie pisani:loveu:, łatwo nie było, ale Sylwa lepiej trafić nie mogła, buldożer też miał szczęście. Szczęśliwego Nowego Roku i następnych równie szczęśliwych dla Ciebie, Danusi, Sylwy, Argona i Gacka


[IMG]http://muzykm1.blox.pl/resource/image014.gif[/IMG][/quote]
Musiało minąć pół roku, aż całkowicie Sylwa zaakceptowała Argona. A pierwsze dni naprawdę były straszne - teraz to tylko mNiód i orzeszki




chociaż właściwie bez orzeszków, bo zostały ciachnięte :shake:


Szczęśliwego Bilu :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']U nas nie było żadnego hasła - tylko i wyłącznie względy medyczne zadecydowały. Tak to by hasał kompletny ;)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale to też było hasło medyczne :razz::razz: tylko tymczasem jest spokój więc chyba zostaną ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][SIZE=7][COLOR=red]Kochani, Szczęśliwego Nowego Roku[/COLOR][/SIZE][/I][/B] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

[IMG]http://muzykm1.blox.pl/resource/image014.gif[/IMG]:loveu:[IMG]http://muzykm1.blox.pl/resource/image014.gif[/IMG]:loveu:[IMG]http://muzykm1.blox.pl/resource/image014.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...