Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

To nowe suczki, dziś zostały zaszczepione.

Venus, ma ok 2 lat ....i podobno to Berneńka ,. Tak mówi wet, chociaż dla mnie trochę za niska. Ma ok 50cm wys.

Jest kochana, ale lekko wystraszona..szczególnie jak zobaczyła smycz.

Chociaż jak jej ją zapięłyśmy, to nie było tragedii...jakoś chodziła . Ma masę kołtunów i mnóstwo kleszczy:(

IMG_0256 (800x630).jpg

IMG_0257 (800x647).jpg

IMG_0259 (800x690).jpg

IMG_0260 (800x667).jpg

IMG_0262 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Biedny |Reksio, ale czasem tak jest lepiej :( już się kochany nie męczy [*]

 

Edytko zrobiłam wczoraj wieczorem te ogłoszenia na Wrocław, trochę wejść na nie było, ale pewnie odzewu żadnego ? :( tylko Rona nie ogłaszałam, bo nie miałam jeszcze wtedy zdjęć.

Ogłosić go na Wrocław, czy na inne miasto?

 

Venus faktycznie wygląda jak berneńczyk, suczki berneńczyków mają wzrost od 58 cm do 65 jakoś, to może być to jakaś berneńska mieszanka...taki berneńczyk miniaturowy :D

jutro dodam nowe psiska i zdjęcia na stronę, dziś dopiero co do domu weszłam i muszę odsapnąć niestety...ale jutro po pracy nadrobię zaległości :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, słodkokwaśna napisał:

a na koniec.....:(

Niestety Reksio przeszedł dziś tęczowym mostem do lepszego świata:(

Reksiu, będziemy Cię pamiętać, Twoją moc w pokonywaniu różnych trudności , Twój uśmiech, radość i oddanie.

Biegaj szczęśliwy po łąkach pana...Twojego pana.

 

Edytko, przykro mi bardzo :(

 

Link to comment
Share on other sites

pytałam Camary i mi napisała tak " berneńczyk, albo raczej w typie. że mała? pewnie po takich samych jak ona zabidzonych rodzicach - chorowite, niedożywione to tytana nie urodzi.
Napis coś więcej - wiek, zachowanie itd.
"

co do nowego onka z problemami - podesłałam Ci kilka linków. Steryd czy leki uspakajające to nie rozwiązanie - nie słuchaj. Trza zbadać gruczoły  - to po 1. Po drugie kołnierz i rady jak w emailach

Link to comment
Share on other sites

Co do Berneńki..to ją zmierzę, bo może ma ok 58 w kłębie.

 

Co do Onka, to ja nie mam zamiaru stosować ani sterydów ani żadnych tabletek... jedynie antybiotyk.

Też nie wolno kołnierzy.

Jutro przeczytam maile... już wiem co robić. Dopiero jak to nie pomoże, będę stosowała inne rozwiązania.

 

Link to comment
Share on other sites

Marzenko proszę zmień na stronie opis Venus.. to nie jest mix australiskiego z berneńczykiem.

Tylko tak jak Andzia napisała Bernreńczyk..tylko mniejszy. Napisz mix Berneńczyka.

2 wet też to potwierdził. 

 

Mamy 2 nowe psy..małe.

Jutro foty, bo oba  mega wystraszone.

Pies się zabiera do gryzienia  a sunia z dzisiaj...aż serce boli:(

została przywiązana do płota drutem kolczastym:( i jak ją faceci odwiązali uciekła .

Dała się złapać dopiero jak zjadła sedalin ...po jakimś czasie i padła ..tak była wygłodniała, że malutka dawka i ją powaliła.

i ma rany na szyi:(...mega wychudzona i zabiedzona...młodziutka i urocza. Schowała się u mnie za koszem z bielizną.

Jutro Schela jedzie na sterylkę..miała jechać Kanta, ale dostała cieczki:(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Marzenko jutro o ogłoszeniach napiszę...chociaż jak nie masz czasu..to mam dziewczynę prawie chętną .;)

Kochana przepraszam, ale nie zrobiłam zdjęć chłopakom...masa pracy.

Jutro na 100% do południa zrobię...

A to już ta sunia :

ma ok 10 miesięcy..Nea..waży 4,80 a powinna ok 10.

Zdjęcia dziś nie są drastyczne, bo ma wyczyszczone i zapsikane...ale i tak ta główna rana akurat jest niewidoczna na karku.

Strasznie śmierdzi, bo to ropa się zebrała...

Dziś sunia macha ogonkiem i je z większym apetytem...chociaż za każdym najmniejszym hałasem lub naszym krokiem ...chowa się mordką lub oddaje brzusio.

 

IMG_0285 (800x780).jpg

IMG_0286 (800x533).jpg

IMG_0288 (800x533).jpg

IMG_0293 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

wieczorkiem dodam biedną sunię na stronę.

 

Co do ogłoszeń - ja je mogę robić nadal, czas na nie znajduje :)

Ale jeśli uważasz, że ktoś do  tego będzie lepszy - i miał więcej czasu w odpowiednich porach to ja oddam tą "fuchę" :) Mogę nawet przekazać drugie opisy (każdy pies ma dwa opisy - jeden taki, jak na stronie, drugi inny, co by ogłaszanie na dwa miasta mi wchodziły ;) ) A jeśli ta Twoja chętna dziewczyna ma kontakt bezpośredni ze Słodkopiakami, to nawet łatwiej będzie jej te psiaki ogłaszać ;)  Ja się dostosuje :)

Link to comment
Share on other sites

Marzenko a możesz jutro zrobić ogłoszenia?

Za pamięci..Marzenko zmień Fredowi imię na Fredi....o matko czy był taki....//??/ skleroza.

Dziś byli ludzie co brali 5 lat temu od nas Smile ...psiaka a ja pieron zapomniałam który to:(

skleroza!!!!

Nowe piesy....

Nowy, młody..trochę gryzący i się boczący,,,może będzie Digi...Nie da się dotykać.

 

 

 

IMG_0380 (709x800).jpg

IMG_0385 (800x533).jpg

IMG_0388 (524x800).jpg

IMG_0389 (704x800).jpg

IMG_0391 (800x681).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...