Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

1 godzinę temu, słodkokwaśna napisał:

Nikt.......

Marzenko zdejm tą Mirę ze strony..ona ma dom.

I tą bez imienia też. Oraz Gaudiego.

Zdjęcia Rona są niewidoczne.

 

ok zdejmę je, zaraz dotrę na stronę :) dopiero ze spaceru wróciłam, do pracy na popołudniu niestety, ale zaraz zajmę się stroną :)

Link to comment
Share on other sites

teraz powinno być wszystko widać :)

w poniedziałek będę mieć więcej czasu ( w końcu dzień wolny..) to posprawdzam błędy na stronie i czy wszystko dobrze widać :)

 

Zrobiłam ogłoszenia na Kielce dla tych 8 psiaków, co chciałaś, pozostałe ogłoszenia przy okazji odświeżyłam, więc chyba każdy psiak ma aktywne ogłoszenie teraz

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, słodkokwaśna napisał:

Marzenko a może lepiej by było jakbyś wpisywała moje dane do ogłoszeń, bo Ciebie długo nie ma...a w pracy nie odbierasz tel.

A nieraz jest potrzebny kontakt natychmiastowy. Dlatego proszę pisz do ogłoszeń mój nr. tel i mail.

.

Twój numer jest w ogłoszeniach.

mail musi być mój, bo olx nie pozwala wpisywać innego, niż jest przypisany do konta. ale jak ktoś mi wysyła wiadomość to odpisuje regularnie, jak umiem odpowiadam na pytania i proszę by skontaktował się z TObą czy to przez mail który wtedy podaje, czy telefonicznie. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, słodkokwaśna napisał:

Rozumiem...bardzo bym chciała aby chociaż niektóre psiaki święta spędziły w swoich domach a tu cisza....jak makiem zasiał:(

Nawet buraki nie dzwonią..

może własnie dlatego, że przed świętami jest :( i ludzie nie chcą teraz na Święta brać psów...we wtorek popołudniu poodnawiam parę ogłoszeń, może coś się ruszy ....jak będę portale zarzucać Twoimi psiakami to może w końcu ktoś odpowiedni się znajdzie 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

piękne psiska! Jutro dodam ich na stronę.

Miałam dziś pytanie o Schelę, poprosiłam  by się z Tobą skontaktowali, dałam im nr telefonu (chociaż jest nr wpisany do ogłoszenia to i tak zawsze go podaje, jak ktoś mi piszę wiadomość) i mail, ale pewnie nikt się nie odezwał?

 

W piątek rano porobię parę ogłoszeń - na olx i gratce na razie tylko, tylko powiedz na jakie miasto :)

a w przyszłym tygodniu w czwartek albo piątek porobię ogłoszenia na innych portalach :)

mam poślizg z bazarkiem, ale ciężko było przed świętami...w przyszłym tygodniu postaram się coś ogarnąć, szczególnie, że mam trochę nowych ciuszków to może coś się sprzeda.

 

nas też lekko zasypało ;) ale pewnie dzień dwa i wszystko stopnieje

Zdjęcie użytkownika Marzena Bremer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...